player+
Wiadomości z tagiem Magda Gessler  RSS
Lara Gessler tłumaczy się z wysokich cen cateringu świątecznego. "Nikt nie każe nikomu kupować!"

09.12.2023 23:59

Co roku bardzo głośno jest o cenach cateringu świątecznego i ciast oferowanych przez Magdę Gessler i jej córkę Lary. W tym roku internauci również są zdania, iż potrawy sprzedawane przez gwiazdy są o wiele za drogie. W rozmowie z Plejadą Lara Gessler odpowiada na te zarzuty. Mówi też o inflacji.

Źródło: plejada.pl

Byłam na jarmarku świątecznym w Wiedniu. Po spacerze w portfelu zostały mi tylko drobne

09.12.2023 17:59

Zapach grzańca, smak pieczonych kasztanów i nastrojowe dekoracje — właśnie tak zapamiętam jarmarki bożonarodzeniowe w Wiedniu. Stolica Austrii słynie z najpiękniejszych świątecznych rynków. Czy ceny również robią wrażenie? Jest drożej niż w świątecznej budce Magdy Gessler? Sprawdziłam.

Źródło: plejada.pl

Sensacja po Kuchennych rewolucjach. Dania Magdy Gessler wyleciały z menu. Właścicielka wściekła

06.12.2023 19:13


"Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler nie zawsze kończą się sukcesem. Właścicielka jednej z łódzki restauracji musiała wyrzucić z menu dania słynnej restauratorki. Wróciła do kuchni, jaką prowadziła przed zaproszeniem Gessler i wyjaśniła, że "klienci wolą tradycyjne potrawy".

Źródło: www.pomponik.pl

Lara Gessler pędzi do domu. Czeka ją ważne zadanie: “Uwielbiam ten czas”

05.12.2023 20:40


Lara Gessler fot. AKPACórka Magdy Gessler już ubiera choinkę. Przyznała, że uwielbia świąteczny czas.  Lara Gessler jest córką restauratorki, Magdy Gessler. Lara, podobnie jak jej mama, działa w branży gastronomicznej. Skończyła szkołę cukierniczą w Londynie, gdzie pracowała jako cukiernik w trzygwiazdkowej restauracji.  Lara Gessler broni mamy. Poszło o świąteczne dania i ich ceny Ostatnio zrobiło się głośno o […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Magda Gessler z nowym programem kulinarnym. Z kim będzie gotować?

05.12.2023 12:01

Nie od dziś wiadomo, że Magda Gessler zna się na kuchni. Restauratorka prowadzi już w TVN "Kuchenne rewolucje" i jest jurorką "MasterChefa". Teraz będzie jeszcze bardziej zapracowana. Niedługo rusza nowy program z jej udziałem. Będzie nosić tytuł "Restauracja z gwiazdami". Kto będzie gościem Magdy Gessler?

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Nowy program Magdy Gessler w TVN. Będzie gotować z gwiazdami

04.12.2023 23:59

Magda Gessler z nowym programem w TVN. Znana restauratorka poprowadzi "Restaurację z gwiazdami", w której będzie gotować z takimi celebrytami jak Klaudia El Dursi czy Ewa Gawryluk.

Źródło: plejada.pl

Je kebaby i podbił polskiego YouTube'a. Sławny był już 10 lat temu

04.12.2023 11:59

Książulo od jakiegoś czasu króluje na polskim YouTubie. Jego recenzje kulinarne — od restauracji Magdy Gessler po lokalnego kebaba — zbierają milionowe odsłony. Jednak mało kto wie, że jego popularność zaczęła się już 10 lat temu.

Źródło: plejada.pl

Dlaczego świąteczny catering Magdy Gessler jest tak drogi? Lara tłumaczy

01.12.2023 15:29

Restauracje Magdy Gessler ogłosiły już cenniki cateringu na Boże Narodzenie. Internauci zaczęli już dyskutować o sporych kosztach tych przysmaków. Teraz na temat tej sytuacji wypowiedziała się Lara Gessler. Wytłumaczyła, skąd biorą się takie ceny.

Źródło: www.rmf.fm

Lara Gessler broni cateringu świątecznego mamy za prawie 2,5 tys. "Można to zrobić samemu"

01.12.2023 15:08


Czasu do Bożego Narodzenia coraz mniej, nic więc dziwnego, że restauratorzy wystartowali już z ofertą cateringu świątecznego. Ostatnio głośno było o cenach, w jakich w tym roku swoje dania oferuje Magda Gessler. Za pełen catering świąteczny trzeba zapłacić prawie 2,5 tys. złotych Nasz reporter zapytał Larę Gessler, skąd takie ceny u jej mamy. Oto jak się wytłumaczyła.

Źródło: www.pomponik.pl

Sylwester u Magdy Gessler? Łapcie się za portfele, to rozrywka dla nielicznych!

01.12.2023 8:43


Magda GesslerMagda Gessler już myśli o zakończeniu obecnego roku. Sylwester to wyjątkowa data, a kiedy organizuje go znana restauratorka, w dodatku w swojej najsłynniejszej restauracji, nie może nie być wystrzałowo. Nie będzie też jednak tanio! Za kolację w tę jedną noc możesz zapłacić krocie! Magda Gessler uwielbia gościć ludzi w swoich restauracjach i rozpieszczać ich podniebienia. […]

Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
Kontakt z nami