Wiadomości z tagiem Magda Gessler  RSS
Blanka już zarabia na byciu memem. Wcześniej zrobiła to Magda Gessler

05.06.2023 17:59

Blanka Stajkow po kilku miesiącach bycia obiektem internetowych żartów zaczęła na tym zarabiać. "Bejba" nie jest pierwszą gwiazdą, która bycie memem obróciła w żart, a przy okazji się na tym wzbogaca.

Źródło: plejada.pl

Lara Gessler wyjawiła prawdę o mamie. Zaraz ponownie zostanie babcią, a tu takie nowiny!

05.06.2023 11:53


Magda Gessler niebawem po raz trzeci zostanie babcią. Restauratorka w wielu wywiadach twierdziła, że świetnie czuję się w kolejnej roli, którą postawiło przed nią życie. Jej córka wyznała jednak, z czym musi się liczyć, próbując zaangażować Gessler w funkcjonowanie w rodzinie.

Źródło: www.pomponik.pl

Magda Gessler wyjawiła tajemnicę "Kuchennych rewolucji". Plotkowano o tym od dawna

05.06.2023 10:21


Magda Gessler "Kuchenne rewolucje" prowadzi od wielu lat. 69-latka przeprowadza metamorfozy restauracji, a właścicielom pomaga stanąć na nogi. Internauci często pytają, kto płaci za remonty odbywające się w lokalach uczestników. Teraz prawda wyszła na jaw.

Źródło: www.pomponik.pl

Magda Gessler opowiedziała o osobliwej relacji z matką. Wyjawiła, do czego zmuszała ją w dzieciństwie

31.05.2023 11:02


Magda Gessler jakiś czas temu zdobyła się na szczere wyznanie. Gwiazda TVN opowiedziała o swojej trudnej relacji z matką. Okazuje się, że kobieta tak bardzo chciała, aby Gessler była szczupła, że ją... głodziła.

Źródło: www.pomponik.pl

Magda Gessler była torturowana przez własną matkę! Gwiazda po latach podzieliła się swoim koszmarem

31.05.2023 6:00


Magda Gessler o tym, jak matka dbała o jej figurę. Zobacz, jaka traumę przeżywała. Magda Gessler ma powody do dumy. Jakiś czas temu w ciągu kilku miesięcy zrzuciła prawie 15 kilo. Postanowiła, że zmieni swój sposób żywienia, aby zadbać o zdrowie, trochę schudnąć i być jeszcze bardziej atrakcyjną. Teraz zdradziła na Instagramie, że nie zawsze […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Fryzjer gwiazd kompletnie odmienił Ewę Farną. W takim blondzie jest nie do poznania

29.05.2023 17:20


Łukasz Urbański wziął na warsztat fryzurę Ewy Farnej. Wybrał dla niej piękny odcień blondu. Jak wygląda wokalistka po metamorfozie? Fryzjer gwiazd, Łukasz Urbański, wpadł na pomysł, żeby w swoich relacjach na Instagramie dzielić się z obserwatorami metamorfozami gwiazd. Pokazał już, jak wyglądałaby Magda Gessler bez charakterystycznych loków, a w czarnych, krótkich włosach z grzywką na […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Tadeusz Müller pokazał zdjęcie ojca. To pierwszy mąż Magdy Gessler [FOTO]

29.05.2023 12:03

Tadeusz Müller jest synem Magdy Gessler i Volkharta Müllera. Celebryta zamieścił na Instagramie jego zdjęcie. Jak wyglądał jego ojciec i mąż znanej restauratorki?

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Magda Gessler w ognistym tańcu z Ewą Chodakowską [WIDEO]

29.05.2023 7:38

Ewa Chodakowska, jedna z najbardziej znanych polskich trenerek, wzięła udział w nagraniach programu "MasterChef". W przerwie porwała Magdę Gessler do ognistego tańca! Z fanami podzieliła się wyjątkowym filmem.

Źródło: www.rmf.fm

Magda Gessler schudła 13 kilogramów! Sama opracowała dietę. Jest bardzo prosta

29.05.2023 7:00


Magdy Gessler nikomu nie trzeba przedstawiać. Naczelna restauratorka TVN zagląda Polakom do garnków, a teraz my sprawdzimy, co ona je, żeby pozbyć się dodatkowych kilogramów! Magda Gessler od lat króluje w telewizji jako bezkompromisowa specjalistka Kuchennych rewolucji. To ona uratowała przed upadkiem setki restauracji. Zaglądała do garnków i talerzy. Przy okazji kosztowała, próbowała, delektowała się, […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Tadeusz Müller pokazał zdjęcie ojca. Tak wyglądał pierwszy mąż Magdy Gessler

28.05.2023 22:40


Tadeusz Müller pokazał zdjęcie swojego ojca Volkharta Müllera. Jak wyglądał pierwszy mąż Magdy Gessler? Teraz nie jest to już tajemnicą. Magda Gessler pierwszy raz została żoną kiedy miała 24 lata. Właśnie wtedy poślubiła Volkharta Müllera, niemieckiego dziennikarza, z którym zamieszkała w Hiszpanii. Niestety mężczyzna zmarł – pokonał go rak. Tadeusz Müller wspomina ojca. Jak wyglądał pierwszy […]

Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
Kontakt z nami