Wiadomości z tagiem Magda Gessler  RSS
Kim jest ojciec Magdy Gessler? Choć właśnie skończył 92 lata, wciąż pracuje

25.06.2024 17:59

Magda Gessler skończyła w tym roku 70 lat. Prowadząca program "Kuchenne rewolucje" wciąż ma w sobie wiele pokładów energii, które przekładają się na niesłabnącą popularność jej show. Okazuje się, że zapał do pracy i pozytywne nastawienie do życia gwiazda odziedziczyła po swoim tacie Mirosławie Ikonowiczu.

Źródło: plejada.pl

Czy oni byli parą? Błyskawiczny quiz, w którym na pewno się pomylisz

22.06.2024 11:59

Magda Gessler była w związku z Borysem Szycem? Co łączyło Małgorzatę Kożuchowską i Marcina Dorocińskiego? Jeśli znasz odpowiedź na te pytania, masz już dwa punkty. Uwaga! Niektóre pytania są podchwytliwe! Nie daj się zmylić i pokaż, jak dobrze znasz polski show-biznes.

Źródło: plejada.pl

Najpierw afera z Chajzerem, a teraz z Gesslerami. Lara odpowiedziała na krytykę Książula

19.06.2024 11:59

Książulo wywołał w sieci niemałe poruszenie, publikując filmy z wizyt w restauracjach Magdy Gessler. Youtuber nie ukrywał, że zarówno niektóre pozycje z menu, jak i kwestie organizacyjne w jednym z lokali, pozostawiały wiele do życzenia. Na temat jego twórczości wypowiedziała się ostatnio Lara Gessler. Co sądzi o uwagach Książula?

Źródło: plejada.pl

Gessler ma dość mieszczańskiego życia. Nie do wiary, dokąd się przeprowadza

18.06.2024 10:50


Lara Gessler (34 l.), odkąd wyszła z cienia sławnej mamy, lubiła przedstawiać się w wywiadach jako wolny duch, żyjący na przekór konwenansom. Z czasem jednak córka Magdy Gessler odkryła, że nie wszystkie zdobycze cywilizacji budzą w niej odrazę. Na jej Instagramie coraz częściej można znaleźć zdjęcia nowocześnie urządzonej kuchni. Jak się jednak okazuje, Lara co jakiś czas odczuwa silną potrzebę powrotu do korzeni.

Źródło: www.pomponik.pl

Ciąg dalszy afery o ceny jagodzianek u Gesslerów. Daria Ładocha: to polskie dobro narodowe

17.06.2024 11:59

Ceny produktów sprzedawanych przez celebrytów zawsze są tematem, który budzi dyskusje. Tym razem padło na jagodzianki, które nazwiskiem sygnuje Magda Gessler. Daria Ładocha w najnowszym wywiadzie oceniła, czy 31 zł to za wysoka sena dla drożdżówki?

Źródło: plejada.pl

Ceny jagodzianek od Magdy Gessler powalają. Ładocha nie gryzła się w język

17.06.2024 8:11


Magda Gessler (70 l.) często bywa krytykowana za wysokie ceny sprzedawanych w jej lokalach wyrobów cukierniczych. Co roku w lutym powraca kwestia zaporowo drogich pączków, a latem - jagodzianek. Restauratorka tłumaczy ceny jakością. Daria Ładocha widzi to trochę inaczej…

Źródło: www.pomponik.pl

Dramat bohaterów "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler informuje o tragedii

12.06.2024 11:59

Magda Gessler zaapelowała o pomoc bohaterom jednego z odcinków "Kuchennych rewolucji". Lokal "Bistro u Rodziny Gębalskich" został zalany na skutek powodzi, która miała miejsce w Bielsku-Białej w środę 5 czerwca. Opublikowała zdjęcia, jak teraz wygląda restauracja.

Źródło: plejada.pl

Magda Gessler pilnie prosi o wsparcie. Jej pomoc nie wystarczyła, a to jeszcze nie koniec

11.06.2024 20:25


Magda Gessler jest znaną wszystkim restauratorką, która dzięki swojemu programowi pomaga lokalom gastronomicznym stojącym tuż przed wyborem zamknięcia biznesu. Przez lata kobieta wsparła wielu przedsiębiorców. Choć nie wszystkie rewolucje okazały się udane, to część punktów do tej pory działa i radzi sobie świetnie. Niestety, jak się okazuje, w przypadku bistra z Bielska-Białej znowu konieczna była interwencja Gessler.

Źródło: www.pomponik.pl

Znów drożyzna u Magdy Gessler. Cena za jagodziankę zwala z nóg. Lara tłumaczy

10.06.2024 17:29


Rusza sezon na jagodzianki. W cukierniach coraz częściej pojawiają się pyszne wypieki wypełnione po brzegi owocowym nadzieniem. Nie inaczej jest także w lokalu prowadzonym przez Magdę Gessler i jej córkę, Larę. Tradycyjnie w sieci rozgorzała już dyskusja na temat cen tych słodkich bułek. Pewnie dla nikogo nie będzie zaskoczeniem fakt, że słynna restauratorka mocno wywindowała kwotę. Ile w tym sezonie trzeba będzie zapłacić za jagodziankę od Gessler? Aż trudno uwierzyć.

Źródło: www.pomponik.pl

Ciemne chmury nad związkiem Gessler i Kozerawskiego. Najpierw żałoba, a teraz kryzys

07.06.2024 19:51


Związek na odległość Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego wisi na włosku. Para, którą dzielą tysiące kilometrów, właśnie przechodzi poważny kryzys. Co gorsze, restauratorka sama nie wie, w którym kierunku podąży jej związek. Czy uda im się wytrwać?

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Baner Fuksiarz
Kontakt z nami