Wiadomości z tagiem Małgorzata Rozenek-Majdan  RSS
Mnóstwo gwiazd na ramówce TVN. Prawie nie poznaliśmy Małgorzaty Rozenek-Majdan

22.08.2019 17:59

Małgorzata Rozenek-Majdan, Magda Gessler, Monika Olejnik, Marina Łuczenko-Szczęsna i wiele innych gwiazd pojawiło się na prezentacji ramówki TVN. Kto przyszedł i jak się prezentował?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan: Rozstanie w trzecią rocznicę ślubu

21.08.2019 5:30


Miało być huczne świętowanie, romantyczna kolacja w eleganckiej restauracji i morze kwiatów. A tymczasem najbliższą, trzecią rocznicę swojego pamiętnego ślubu Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan (47 l.) spędzą oddzielnie.

Rozenek: Prywatnie znam polityków PiS, którzy mają dzieci dzięki in vitro

19.08.2019 18:00

Małgorzata Rozenek-Majdan ma za złe politykom Prawa i Sprawiedliwości ich postawę wobec metody in vitro. Zdaniem celebrytki wielu z nich wykazuje się w tym temacie mocną hipokryzją.

Źródło: rss.dziennik.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan popłakała się w trakcie wywiadu! "Powoli tracimy nadzieję"

19.08.2019 13:32


Małgorzata Rozenek-Majdan od dłuższego czasu stara się o dziecko. Nie boi się podejmować trudnych tematów i głośno wypowiada się na temat in-vitro. W najnowszym wywiadzie dla "Newsweeka" zdecydowała opowiedzieć się o swoich bolesnych doświadczeniach i dać nadzieję innym parom.

Źródło: www.pomponik.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan: "PiS nie szanuje swoich wyborców, kpi z nich"

19.08.2019 9:19

- Oskarżam PiS o to, że odwraca się plecami od trzech milionów chorujących obywateli, ignoruje ich – mówi w najnowszym wywiadzie Małgorzata...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała piersi i wzburzyła internautów!

17.08.2019 16:11

Małgorzata Rozenek-Majdan znowu wywołała burzę w sieci! Tym razem, internautom nie spodobało się to, że na jednym ze zdjęć pokazała piersi bez stanika! Jakie pojawiły się komentarze pod adresem prowadzącej "Projekt Lady"?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan ostro odpowiada Internautce. Perfekcyjnej Pani Domu puściły jej nerwy?

17.08.2019 10:17

Małgorzata Rozenek-Majdan ostatnio postanowiła odrobinę zmienić swój wizerunek. Kobieta zmienną bywa i od czasu do czasu lub na specjalne okazje funduje sobie matamorfozę. Podobnie było z Perfekcyjną Panią Domu, która urozmaiciła swoją fryzurę warkoczykami i różowymi doczepami. To zmiana obok której nie można przejść obojętnie. Jedna z obserwatorek Rozenek wyraziła swoją krytykę, a celebrytka nie była jej dłużna. Czyzby puściły jej nerwy?

Źródło: www.rmf.fm

Małgorzata Rozenek-Majdan radykalnie zmieniła styl

16.08.2019 18:04


Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno udostępniła zdjęcia na Instagramie, na których pochwaliła się nową, festiwalową fryzurą. Długie, różowe warkocze? To był dopiero początek. Celebrytka nie zamierzała zaskoczyć tylko nową fryzurą. Poszła krok dalej. Czy w dobrym kierunku?

Źródło: www.styl.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiada na hejt. Po mistrzowsku

16.08.2019 13:00

Małgorzata Rozenek-Majdan nie przechodzi obojętnie obok hejtu. Czasami nawet po mistrzowsku zgasi hejterów, którzy szukają dziury w całym.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie: "Sopot zniszczy każdego"

15.08.2019 15:27

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała zdjęcia z Sopotu. Fani przyczepili się do jej fryzury.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

reklama
Kontakt z nami