Wiadomości z tagiem Loka  RSS
Ritz o aferze wokół swojej restauracji: Goście absolutnie nie muszą płacić za dezynfekcję stolika

26.10.2021 18:01

Basia Ritz miała ostatnio niemałe zawirowania wokół swojego lokalu w Gdańsku.

Tagi: Rita Ora, Loka
Źródło: rss.dziennik.pl

Okładka książki Remigiusza Mroza "obraża uczucia religijne". ZTM komentuje decyzję o blokadzie reklamy

25.10.2021 17:59

Remigiusz Mróz wydaje siódmą część powieści o komisarzu Wiktorze Froście. Premiera "Przepaści" jest zaplanowana na najbliższą środę, ale reklamy powieści nie zobaczymy w warszawskiej komunikacji miejskiej. Zarząd Transportu Miejskiego skomentował swoją decyzję.

Tagi: Loka
Źródło: plejada.pl

Poruszenie u Lewandowskiej! Jej lokal został zamknięty!

25.10.2021 15:38


Anna Lewandowska (33 l.) słynie z milionów na koncie i niezliczonej ilości sukcesów. Teraz jednak media obiegła sieć o jej rzekomej porażce. Jej kanjpa w Warszawie została zamknięta! Znamy powód!

Źródło: www.pomponik.pl

Anna Lewandowska musiała zwinąć swój biznes. Powód jest bardzo smutny

25.10.2021 13:00


Anna LewandowskaAnna Lewandowska zamknęła jeden ze swoich biznesów w Warszawie. Lokalny portal ujawnił szczegóły i zdradził, dlaczego trenerka musiała podjąć taką decyzję. Anna Lewandowska wiele lat temu związała życie ze sportem. Ćwiczyła karate, dzięki któremu nie tylko zapisała na swoim koncie wiele osiągnięć, ale także poznała aktualnego męża, którego po raz pierwszy spotkała na obozie treningowym. Między […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Kuchenne rewolucje w "Kurze domowej" w Zamościu. Po wizycie Magdy Gessler "Ziemniak czy kartofel?"

21.10.2021 21:30

Co dalej z "Kurą domową" - po Kuchennych rewolucjach - "Ziemniakiem czy kartoflem?". Magda Gessler uratowała restaurację? Co po programie? Lokal dalej działa?

Źródło: www.rmf.fm

Prawda o majątku Stanisława z „Rolnika” wychodzi na jaw. Ojciec uczestnika potwierdza!

20.10.2021 5:17


Stanisław Pytlarz z "Rolnik szuka żony 8" w ostatnim odcinku delikatnie potraktował zaproszone dziewczyny, prosząc je jedynie o sprzątnięcie posadzki i włożenie cebuli do skrzynek. Niewiele przy tym mówił, ale za to widzowie znów mogli podziwiać jego piękny pałac i rozległy park zlokalizowany w Złotnikach Wielkich koło Kalisza. Sprawdziliśmy, jakie tajemnice kryje "dwór Stanisława". Mamy unikatowe zdjęcia!

Tagi: Loka
Źródło: www.pomponik.pl

Żona Cezarego Pazury zaczęła rodzić w restauracji. Kelner zachował się w okrutny sposób

19.10.2021 23:59

Cezary Pazura w rozmowie z Żurnalistą podzielił się niecodzienną historią, która przydarzyła się jemu i jego żonie, tuż przed porodem ich syna. Aktor wyznał, że kiedy niespodziewanie jego ukochanej odeszły wody podczas pobytu w restauracji, kelner wpadł w panikę i wyprosił parę z lokalu. "Idźcie stąd" - mówił przerażony.

Źródło: plejada.pl

Kinga Sawczuk brutalnie wyrzucona z klubu! Ochroniarz wtargnął do łazienki!

19.10.2021 11:37


Kinga Sawczuk opublikowała ostatnio na Instagramie kontrowersyjną relację z imprezy w klubie. Podczas wizyty w toalecie w towarzystwie koleżanek, została brutalnie wyniesiona z lokalu przez ochroniarza! Przyznaje, że do dzisiaj ma bóle ręki. Znajomi doradzili jej, aby usunęła relację, ale my dopytaliśmy o szczegóły.

Tagi: Loka
Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami