player+
Wiadomości z tagiem Loka  RSS
Netflix chce inwestować w lokalne programy bez scenariusza

07.12.2023 20:52

Ted Sarandos ujawnił, że Netflix podwoi swoje inwestycje w oryginalne programy bez scenariusza tworzone w lokalnych językach. Platforma planuje dalszy rozwój treści nieanglojęzycznych.

Tagi: Netflix, Loka
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Doda wystąpi na sylwestrze Polsatu. Wiemy, kto jeszcze powita nowy rok w Chorzowie

06.12.2023 23:59

Doda potwierdziła, że wystąpi na imprezie sylwestrowej Polsatu. Stacja ujawniła już jej lokalizację. Koncert, który co roku przyciąga miliony widzów, odbędzie się na polach marsowych przy Stadionie Śląskim w Chorzowie. Kto jeszcze pojawi się na scenie?

Tagi: Doda, Loka
Źródło: plejada.pl

W Montecito nie lubią Harry'ego i Meghan. "Sąsiedzi są przerażeni ich okrucieństwem"

06.12.2023 11:59

Książę Harry i Meghan Markle coraz mniej popularni w Montecito. Przekonali się o tym właściciele lokalnych księgarni, więc podjęli zaskakującą decyzję o wstrzymaniu zamówień na książkę "Endgame" Omida Scobiego.

Źródło: plejada.pl

Nieprzyjemna sytuacja z udziałem Tomasza Karolaka. "W niczym nie byliśmy winni"

05.12.2023 23:59

Tomasz Karolak w ostatniej chwili odwołał swój występ kabaretowy w miejscowości Kluki. W rozmowie z jednym z tygodników powiedział, że powodem było złe oświetlenie. Dyrektorka ośrodka nie kryje zaskoczenia. "Ogromne zdziwienie. Menedżer występu był już tutaj trzeci raz, lokal i warunki znał doskonale" — powiedziała. Do sprawy odniósł się również sam aktor.

Źródło: plejada.pl

Je kebaby i podbił polskiego YouTube'a. Sławny był już 10 lat temu

04.12.2023 11:59

Książulo od jakiegoś czasu króluje na polskim YouTubie. Jego recenzje kulinarne — od restauracji Magdy Gessler po lokalnego kebaba — zbierają milionowe odsłony. Jednak mało kto wie, że jego popularność zaczęła się już 10 lat temu.

Źródło: plejada.pl

Wyszło na jaw, co robi ukochana Piotra Żyły, gdy jej partner skacze! [FOTO]

03.12.2023 8:37

Rozpoczął się kolejny sezon Piotra Żyły w skokach narciarskich. 36-latek w ten weekend walczy o jak najlepsze miejsca w czasie konkursów Pucharu Świata w norweskim Lillehammer. Wczoraj skoczek zakończył swoje zmagania na 24. lokacie, a jak będzie dziś? Tego dowiemy się za kilka godzin. Tymczasem wyszło na jaw, co jego ukochana robi w chwili, gdy jej partner skacze.

Tagi: Loka
Źródło: www.rmf.fm

Anna Korcz sprzedaje dania świąteczne. Dużo taniej niż u Magdy Gessler

01.12.2023 23:59

Anna Korcz przedstawiła ofertę świątecznych dań w swoim lokalu. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" kilka tygodni temu broniła wysokich cen swoich produktów. Sprawdź, ile w tym roku musisz zapłacić za potrawy wigilijne prosto od aktorki.

Źródło: plejada.pl

Arobal żyje z wirusem HIV. Mówi o codzienności. "Razem mieszkamy w jednym ciele"

01.12.2023 18:01

– Razem mieszkamy w jednym ciele – to relacja, powiedzmy, współlokatorska, tyle że to ja ustalam zasady tej kohabitacji. Obecność wirusa daje też coś w zamian, o czym też warto pamiętać – mówi Bartek Kociemba, znany jako Arobal, o swoich doświadczeniach z HIV. Porównuje również różnice w życiu z wirusem w Polsce i Danii.

Tagi: Loka
Źródło: plejada.pl

Sara z "Rolnika..." przeszła metamorfozę. Po długich lokach nie ma już śladu

01.12.2023 11:59

Sara z "Rolnik szuka żony" wie, jak zaskoczyć fanów. Na chwilę przed finałem zdecydowała się na radykalną zmianę fryzury. To jednak nie wszystko. Już zapowiedziała, że niedługo będzie się działo.

Tagi: Sarsa, Loka
Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami