player+
Wiadomości z tagiem Loka  RSS
Magda Gessler i jej "Kuchenne Rewolucje" w Czeladzi. "Śmierdzi chińską kapustą"

12.05.2022 23:59

Magda Gessler odwiedziła restaurację "Dobre Jadło" w Czeladzi. Zarządzany przez Marka oraz Małgorzatę lokal z każdym miesiącem radził sobie coraz gorzej. Jak przebiegły "Kuchenne Rewolucje"? Szczegóły poniżej.

Źródło: plejada.pl

Disney+ wzmacnia zespół. Dołączyła dyrektorka odpowiedzialna za polskie produkcje

12.05.2022 22:03

Magdalena Cieślak objęła stanowisko dyrektorki produkcji oryginalnych platformy Disney+ w Europie Środkowo-Wschodniej - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Będzie odpowiadać za produkcje lokalne serwisu realizowane m.in. w Polsce. Start Disney+ w naszym kraju nastąpi 14 czerwca.

Tagi: Loka
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Grecja na Eurowizji 2022. Kim jest Amanda Tenfjord? ("Die Together")

10.05.2022 16:32


Czy niepozorna Greczynka - z wyglądu przypominająca Lorde - może być największą niespodzianką Eurowizji 2022? Amanda Tenfjord stawiana jest w gronie faworytów do zajęcia najwyższych lokat w tegorocznym konkursie.

Źródło: muzyka.interia.pl

Bono zaśpiewał w kijowskim metrze. Muzycy U2 mieli niezwykłe wsparcie

08.05.2022 17:36


Bono i The Edge z zespołu U2 polecieli do Ukrainy, gdzie zagrali na żywo z lokalnym gwiazdorem. Muzycy przyzwyczajeni do grania na stadionach wypełnionych po brzegi tym razem dali kameralny występ na stacji metra w Kijowie. Słuchało ich niewielu, ale nagrania z występu szybko obiegły sieć.

Tagi: Bono, U2, Loka
Źródło: gwiazdy.wp.pl

Julia Wieniawa świętowała komunię w luksusowym lokalu Terrazzino. Wyglądała świetnie, ale to siostra i mama skradły show

08.05.2022 11:00


Julia WieniawaJulia Wieniawa pokazała ujęcia z komunii najmłodszej siostry. Na luksusowym przyjęciu w lokalu Stefano Terrazzino pojawili się też m.in. mama Julii i Nikodem Rozbicki. Zdjęcia. Julia Wieniawa to piękna i popularna aktorka. Karierę zaczęła dzięki roli w serialu familijnym Rodzinka.pl. Później pojawiła się też na dużym ekranie. Fani polskiego kina mogą ją kojarzyć z produkcji, takich jak: Kobiety […]

"Kuchenne Rewolucje" zawitały do Tarnowa. "Jakiś kurczak będzie udawać kebab"

05.05.2022 23:59

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler dotarły do Tarnowa. Prowadzona przez Katarzynę i Krzysztofa pizzeria "Bujani" chyliła się ku upadkowi. Czy restauratorce udało się uratować lokal?

Źródło: plejada.pl

Agnieszka Kaczorowska zaskakuje wyznaniem o życiu intymnym: nie mam w sobie blokad

29.04.2022 17:59

Agnieszka Kaczorowska była gościem w podcaście "Jak mi dobrze w ShowBiznesie", w którym otworzyła się na temat swojego życia seksualnego. Padły odważne wyznania.

Źródło: plejada.pl

Ewa Szykulska przed laty zniewalała urodą, później bawiła widzów w "Lokatorach". Jak wygląda dziś? [FOTO]

29.04.2022 14:27

Ewa Szykulska lata temu rozpalała wyobraźnię widzów. Piękna gwiazda zasłynęła jako "Prześliczna wiolonczelistka" z teledysku Skaldów i zachwycała w filmach "Hydrozagadka" czy "Seksmisja". Później bawiła publiczność w serialach "13 posterunek" czy "Lokatorzy". Co dzieje się z nią dziś?

Źródło: www.rmf.fm

"Kuchenne Rewolucje" w Białymstoku. "Tego się nie da jeść, to jest sztuczne"

28.04.2022 23:59

Magda Gessler odwiedziła restaurację "Zielony Nosorożec" w Białymstoku. Prowadząca "Kuchenne Rewolucje" miała przed sobą spore wyzwanie. Czy udało jej się uratować wietnamski lokal?

Źródło: plejada.pl

"Kuchenne rewolucje" w "Zielonym nosorożcu" w Białymstoku. Po wizycie Magdy Gessler "Zielony Wietnam"

28.04.2022 22:20

Za nami kolejny odcinek "Kuchennych rewolucji". Nie zabrakło ogromnych emocji i... poczucia humoru. Co po programie? Lokal przetrwał? Rewolucję można zaliczyć do udanych? Streszczenie odcinka poniżej.

Źródło: www.rmf.fm

reklama
Kontakt z nami