Wiadomości z tagiem Loka  RSS
Usłyszał pukanie do drzwi, a potem został zaatakowany. Napastnikiem był... aligator [WIDEO]

20.03.2023 11:05

56-letni mężczyzna, który usłyszał pukanie do drzwi, z pewnością nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Kiedy poszedł sprawdzić, kto czeka przed wejściem, został zaatakowany. Napastnikiem był... aligator. Zdarzenie miało miejsce na Florydzie. Poinformowały o nim lokalne i krajowe media.

Tagi: Loka
Źródło: www.rmf.fm

Nadciąga zmiana pogody. Synoptycy prognozują deszcz, opady śniegu, a nawet burze

20.03.2023 9:36

W poniedziałek rozpoczniemy astronomiczną wiosnę! Choć na zewnątrz wyraźnie możemy już poczuć nową porę roku, to w najbliższych godzinach czeka nas zmienna pogoda. Synoptycy prognozują, że lokalnie zagrzmi. Poza tym w Tatrach popada śnieg.

Tagi: Popek, Loka, Burze
Źródło: www.rmf.fm

Gdzie na Wielkanoc i Majówkę?

20.03.2023 7:00

Zagraniczne wyjazdy na święta cieszą się coraz większą popularnością. To świetna okazja żeby odpocząć, zrobić coś innego i zamiast siedzenia przy tradycyjnym polskim stole spędzić czas jedząc lokalne jedzenie w tawernie za granicą. Na urlop także możemy się wybrać w rodzinnym gronie i będzie to uzupełnieniem świętowania.

Tagi: Loka
Źródło: www.rmf.fm

"Kuchenne rewolucje": Magda Gessler nie gryzła się w język. "Wyglądasz, jakbyś był przed wylewem"

16.03.2023 23:59

Magda Gessler odwiedziła restaurację "Vis a Vis" w Mielcu, aby przeprowadzić tam kolejne "Kuchenne rewolucje". Gwiazda TVN zwróciła uwagę na problem, z którym zmagał się jeden z właścicieli lokalu. Nie szczędziła mocnych słów, a w całym odcinku nie brakowało emocji.

Źródło: plejada.pl

Łodzianka miała w piwnicy 40 egzotycznych węży. Zamarła, gdy zobaczyła, co się z nimi stało

16.03.2023 16:43

Jedna z mieszkanek Polesia w Łodzi hodowała w piwnicy węże zbożowe. Gady trzymała w plastikowych pudłach. Gdy niedawno zeszła do swojej komórki lokatorskiej, okazało się, że pojemniki zniknęły.

Tagi: Loka
Źródło: www.rmf.fm

Znaczy spadek temperatury. Na termometrach nawet -9 stopni Celsjusza. IMGW ostrzega

16.03.2023 14:07

Synoptycy ostrzegają przed przymrozkami, które wystąpią na południu Polski. W nocy temperatura przy gruncie może lokalnie spaść do -6 stopni Celsjusza.  Alerty obowiązują na terenie siedmiu województw.

Tagi: Loka
Źródło: www.rmf.fm

Odwiedziłam nową cukiernię pod szyldem Magdy Gessler. Ekler za 14 zł był smaczny, ale król witryny był inny

10.03.2023 23:59

Choć w Warszawie otwiera się coraz więcej cukierni, to jednak lokale prowadzone przez Magdę Gessler cieszą się niesłabnącą popularnością, a jej słodycze opisywane są jako te, oparte na lokalnych i rodzinnych recepturach. Ostatnio na placu Trzech Krzyży pojawiło się nowe miejsce sygnowane nazwiskiem znanej restauratorki. Odwiedziłam cukiernię "Embassy" i sprawdziłam, czy to miejsce ma szanse powtórzyć sukces dobrze już znanych warszawiakom lokali.

Źródło: plejada.pl

"Kuchenne rewolucje": Magda Gessler w formie. "Doczekaliśmy się latających przedmiotów"

09.03.2023 23:59

Magda Gessler odwiedziła Biedrusko, gdzie przeprowadziła kolejne "Kuchenne rewolucje". Robert, właściciel lokalu, zmagał się z problemami finansowymi i rozważał zamknięcie knajpy. Jego partnerka Agata zdecydowała się w tajemnicy przed nim poprosić o pomoc znaną restauratorkę. Czy gwieździe TVN udało się odmienić los tego miejsca?

Źródło: plejada.pl

Ze świeżo wykopanego grobu zaczął unosić się dym. Grabarze z Raszyc pobledli

07.03.2023 15:26

Na cmentarzu parafialnym w Raszycach (woj. śląskie) grabarze kopali grób. Nagle łopata uderzyła w metalowy przedmiot. Mężczyźni usłyszeli syknięcie, a z ziemi zaczęły wydobywać się kłęby dymu. Przerażeni pracownicy lokalnego zakładu pogrzebowego zaalarmowali służby.

Tagi: Loka
Źródło: www.rmf.fm

Andrzej Sołtysik o pracy w telewizji: Nie można być tylko w tej zamkniętej, warszawskiej szklanej kuli...

07.03.2023 12:01

Dziennikarz podkreśla, że jest lokalnym patriotą i zawsze na pierwszym miejscu stawia nie metropolie, ale małe, urokliwe miasteczka i wioski. Jego zdaniem warto odwiedzać z kamerą właśnie takie miejscowości, choćby były położone na krańcach Polski…

Tagi: Klan, Loka
Źródło: rozrywka.dziennik.pl

reklama
Kontakt z nami