Wiadomości z tagiem Listy do M  RSS
Najromantyczniejsza komedia radiowa powraca! Nowe odcinki "Listów do ABCDEFGH... byle nie do M" już wkrótce

05.12.2022 7:00

Świąteczny nastrój tworzą nie tylko piosenki z dzwoneczkami, zapach mandarynek i pierniczków czy migocące lampki na choince. Świąteczny nastrój tworzą również produkcje, które każdego roku cieszą... na różne sposoby. O czym mowa? Mowa o "Listach do ABCDEFGH... byle nie do M". Już wkrótce premiera kolejnego sezonu! Przed świętami usłyszycie nowe odcinki naszego radiowego serialu.

Źródło: www.rmf.fm

"Ale wieś". Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak nie popisali się w "Milionerach"...

02.12.2022 12:00

Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak oraz Wojciech Malajkat i Jacek Borusiński - gwiazdy filmu "Listy do M. 5" - pojawili się wczoraj w specjalnym odcinku "Milionerów", by sprawdzić swoją wiedzę i zawalczyć o jak największą wygraną (przekazywaną na rzecz podopiecznych Fundacji TVN). Zasady gry były takie same jak zawsze, z jednym wyjątkiem - goście odpowiadali na pytania zadawane przez Huberta Urbańskiego w parach. Niestety, w przypadku Agnieszki i Tomka powiedzenie "co dwie głowy, to nie jedna" nie sprawdziło się...

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak nie popisali się w "Milionerach". "Ale wieś"

01.12.2022 23:59

Pytania dotyczące zespołów muzycznych, geografii, słynnych powiedzeń oraz historii. W czwartkowym odcinku "Milionerów" nie zabrakło emocji. Było to bowiem kolejne specjalne wydanie programu, tym razem z okazji Mikołajek. Podziwialiśmy w nim zmagania bohaterów filmu "Listy do M.". Jak sobie poradzili? Szczegóły poniżej.

Źródło: plejada.pl

Dygant i Karolak w "Milionerach" padli na pytaniu o włoskie określenie "dolce far niente". "Ale wieś!"

01.12.2022 21:11


W specjalnym odcinku teleturnieju "Milionerzy" Hubert Urbański gościł celebrytów. O milion na cele charytatywne walczyli aktorzy komedii romantycznej "Listy do M.":  Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak oraz Wojciech Malajkat i Jacek Borusiński.

Źródło: www.pomponik.pl

„Listy do M. 5” zobaczyło już ponad 700 tys. widzów

15.11.2022 20:54

W drugi weekend świąteczną komedię „Listy do M. 5” obejrzało w kinach 312 tys. widzów. To najlepszy wynik w box office w tym roku.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Głośna muzyka i krzyki. Córka Karolaka ujawnia, co się dzieje w ich domu

09.11.2022 10:15


Lena Karolak (15 l.), córka Tomasza Karolaka (51 l.) kilka dni temu skończyła 15 lat. Ostatnio towarzyszyła tacie na premierze filmu „Listy do M. 5” i w rozmowie z dziennikarzami ujawniła, jak funkcjonuje jej rodzina, wymykająca się utartym polskim tradycjom. Jest element zaskoczenia?

Źródło: www.pomponik.pl

„Listy do M. 5" najlepszym otwarciem polskiego filmu w 2022 roku

07.11.2022 22:43

Najnowszy film z świątecznej serii „Listy do M. 5"  wybił się na 1 miejsce box office, notując aż 288 523 widzów, co łącznie z pokazami przedpremierowymi daje 291 817 widzów po weekendzie otwarcia - podał dystrybutor filmu, Kino Świat.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wpadka Tomasza Karolaka w „DDTVN”, a potem kolejna… Niezły galimatias! Musiało pojawić się sprostowanie

07.11.2022 18:00


Wpadka Tomasza Karolaka w DDTVNTomasz Karolak promował w Dzień Dobry TVN kolejna część świątecznej produkcji Listy do M. 5. Nie ustrzegł się od wpadki. Listy do M. to cykl filmów, których pierwsza część pojawiła się w 2011 roku. Od tego czasu mieliśmy szansę obejrzeć cztery kolejne odsłony przedświątecznych przygód głównych bohaterów. Obecnie widzowie mogą oglądać w kinach część piątą. Produkcję […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Muzyk grupy Duran Duran ma raka prostaty z przerzutami. Napisał smutny list do fanów

06.11.2022 11:59

Andy Taylor ma raka prostaty w czwartym stadium, o czym poinformowano fanów podczas ceremonii Rock & Roll Hall of Fame. List od nieobecnego na gali muzyka grupy Duran Duran przeczytał jego kolega z zespołu, Simon Le Bon.

Źródło: plejada.pl

Aleksandra Popławska została dziennikarką Plejady. Tak wyglądał jej dzień w naszej redakcji

04.11.2022 17:59

Aleksandra Popławska na jeden dzień została dziennikarką Plejady. W redakcji nie tylko doglądała, jak wygląda nasza codzienna praca, ale sama miała do wykonania kilka zadań. Jednym z nich było przeprowadzenie wywiadu z Tomaszem Karolakiem, kolegą z planu filmu "Listy do M. 5". Zobacz zdjęcia, by się przekonać, co działo się w redakcji Plejady!

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami