player+
Wiadomości z tagiem Listy do M  RSS
Gdy śpiewała w "Szansie na sukces", wszyscy płakali. Matka zdradziła, jak potraktowali ją w Opolu

22.05.2023 11:59

Małgorzata Markiewicz wygrała przed laty "Szansę na sukces", śpiewając utwór Violetty Villas "List do matki". Miała wówczas 13 lat. Swoim wykonaniem wzruszyła publiczność. Teraz wraca na scenę z tym samym hitem — wykona go podczas 60. festiwalu opolskiego. Jak się zmieniła?

Źródło: plejada.pl

TVP zlekceważyło list widzów w sprawie Eurowizji. "Doszło do złamania regulaminu"

25.03.2023 15:31


26 lutego o 17.30 odbyły się polskie preselekcje do 67. Konkursu Piosenki Eurowizji, który odbędzie się 9, 11 i 13 maja 2023 w Liverpool Arena w Liverpoolu. Koncert konkursowy wzbudził w mediach ogromne emocje, a wielu fanów dopatrywało się nieścisłości w wyborze reprezentanta Polski. Zbulwersowani słuchacze oraz media piszące o Eurowizji wystosowali wspólnie oficjalny list do zarządu TVP, w którym domagają się wyjaśnienia sprawy i opublikowania indywidualnych wyników głosowania jury.

Źródło: www.pomponik.pl

Nikt z rodziny królewskiej nie pojawił się na jej chrzcie. Karol III napisał list do wnuczki

14.03.2023 15:15

Król nie przybył na chrzciny swojej wnuczki Lilibet Diany i nie wiadomo, co było powodem tej nieobecności. Karol III postanowił jednak napisać do córki Harry'ego i Meghan list, w którym wyraził, że "chciałby aby była częścią rodziny, gdy dorośnie".

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Król Karol napisał poruszający list do Lilibet. To może być przełom

14.03.2023 10:21


Król Karol III nie mógł być obecny podczas chrztu swojej wnuczki Lilibet Diany. Niezależnie od tego, co było powodem tej nieobecności - nadmiar obowiązków związanych z koronacją czy może raczej waśnie z rodzicami dwulatki - monarcha z radością przyjął informację o tym, że została ochrzczona i będzie nazywana księżniczką.

Źródło: www.pomponik.pl

Ilona Łepkowska i Jacek Bromski piszą do premiera ws. tantiem od platform VoD

22.02.2023 21:22

Przedstawiciele branży filmowej wysłali list do premiera Mateusza Morawieckiego w którym zaapelowali o implementację unijnej dyrektywy, która pozwoli im dostawać tantiemy od wyświetlania ich produkcji na platformach streamingowych. - Przychody platform VOD w Polsce wynoszą już 2,3 miliarda złotych rocznie, w tym samym czasie polscy filmowcy otrzymują dokładnie 0 zł tantiem” - piszą w liście do którego dotarł portal Wirtualnemedia.pl. Wśród jego autorów są m.in. Ilona Łepkowska, Jacek Bromski i Barbara Białowąs.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Najromantyczniejsza komedia radiowa powraca! Nowe odcinki "Listów do ABCDEFGH... byle nie do M" już wkrótce

05.12.2022 7:00

Świąteczny nastrój tworzą nie tylko piosenki z dzwoneczkami, zapach mandarynek i pierniczków czy migocące lampki na choince. Świąteczny nastrój tworzą również produkcje, które każdego roku cieszą... na różne sposoby. O czym mowa? Mowa o "Listach do ABCDEFGH... byle nie do M". Już wkrótce premiera kolejnego sezonu! Przed świętami usłyszycie nowe odcinki naszego radiowego serialu.

Źródło: www.rmf.fm

"Ale wieś". Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak nie popisali się w "Milionerach"...

02.12.2022 12:00

Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak oraz Wojciech Malajkat i Jacek Borusiński - gwiazdy filmu "Listy do M. 5" - pojawili się wczoraj w specjalnym odcinku "Milionerów", by sprawdzić swoją wiedzę i zawalczyć o jak największą wygraną (przekazywaną na rzecz podopiecznych Fundacji TVN). Zasady gry były takie same jak zawsze, z jednym wyjątkiem - goście odpowiadali na pytania zadawane przez Huberta Urbańskiego w parach. Niestety, w przypadku Agnieszki i Tomka powiedzenie "co dwie głowy, to nie jedna" nie sprawdziło się...

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak nie popisali się w "Milionerach". "Ale wieś"

01.12.2022 23:59

Pytania dotyczące zespołów muzycznych, geografii, słynnych powiedzeń oraz historii. W czwartkowym odcinku "Milionerów" nie zabrakło emocji. Było to bowiem kolejne specjalne wydanie programu, tym razem z okazji Mikołajek. Podziwialiśmy w nim zmagania bohaterów filmu "Listy do M.". Jak sobie poradzili? Szczegóły poniżej.

Źródło: plejada.pl

Dygant i Karolak w "Milionerach" padli na pytaniu o włoskie określenie "dolce far niente". "Ale wieś!"

01.12.2022 21:11


W specjalnym odcinku teleturnieju "Milionerzy" Hubert Urbański gościł celebrytów. O milion na cele charytatywne walczyli aktorzy komedii romantycznej "Listy do M.":  Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak oraz Wojciech Malajkat i Jacek Borusiński.

Źródło: www.pomponik.pl

„Listy do M. 5” zobaczyło już ponad 700 tys. widzów

15.11.2022 20:54

W drugi weekend świąteczną komedię „Listy do M. 5” obejrzało w kinach 312 tys. widzów. To najlepszy wynik w box office w tym roku.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
player+
Kontakt z nami