player+
Wiadomości z tagiem Lara Gessler  RSS
Lara Gessler tłumaczy się z wysokich cen cateringu świątecznego. "Nikt nie każe nikomu kupować!"

09.12.2023 23:59

Co roku bardzo głośno jest o cenach cateringu świątecznego i ciast oferowanych przez Magdę Gessler i jej córkę Lary. W tym roku internauci również są zdania, iż potrawy sprzedawane przez gwiazdy są o wiele za drogie. W rozmowie z Plejadą Lara Gessler odpowiada na te zarzuty. Mówi też o inflacji.

Źródło: plejada.pl

Lara Gessler z córką na premierze. Inne gwiazdy też zapozowały do zdjęć z dziećmi

06.12.2023 23:59

Lara Gessler, Maja Hyży, Sylwia Bomba i Joanna Moro pokazały swoje dzieci podczas premiery nowej części animacji "Kicia Kocia". Część zaproszonych gwiazd nie zdecydowała się jednak wejść na ściankę ze swoimi pociechami.

Źródło: plejada.pl

Dominika Gwit obchodzi pierwsze mikołajki z synkiem. Nie tylko ona poczuła magię świąt

06.12.2023 17:59

Mikołajki to małe preludium do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, które uwielbiają dzieci zarówno te małe, jak i większe. Każda okazja jest dobra, by sprawić komuś radość i z tego założenia wyszli polscy celebryci. Jak ten dzień spędzili Dominika Gwit, Agnieszka Kaczorowska-Pela czy Lara Gessler?

Źródło: plejada.pl

Lara Gessler pędzi do domu. Czeka ją ważne zadanie: “Uwielbiam ten czas”

05.12.2023 20:40


Lara Gessler fot. AKPACórka Magdy Gessler już ubiera choinkę. Przyznała, że uwielbia świąteczny czas.  Lara Gessler jest córką restauratorki, Magdy Gessler. Lara, podobnie jak jej mama, działa w branży gastronomicznej. Skończyła szkołę cukierniczą w Londynie, gdzie pracowała jako cukiernik w trzygwiazdkowej restauracji.  Lara Gessler broni mamy. Poszło o świąteczne dania i ich ceny Ostatnio zrobiło się głośno o […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Dlaczego świąteczny catering Magdy Gessler jest tak drogi? Lara tłumaczy

01.12.2023 15:29

Restauracje Magdy Gessler ogłosiły już cenniki cateringu na Boże Narodzenie. Internauci zaczęli już dyskutować o sporych kosztach tych przysmaków. Teraz na temat tej sytuacji wypowiedziała się Lara Gessler. Wytłumaczyła, skąd biorą się takie ceny.

Źródło: www.rmf.fm

Lara Gessler broni cateringu świątecznego mamy za prawie 2,5 tys. "Można to zrobić samemu"

01.12.2023 15:08


Czasu do Bożego Narodzenia coraz mniej, nic więc dziwnego, że restauratorzy wystartowali już z ofertą cateringu świątecznego. Ostatnio głośno było o cenach, w jakich w tym roku swoje dania oferuje Magda Gessler. Za pełen catering świąteczny trzeba zapłacić prawie 2,5 tys. złotych Nasz reporter zapytał Larę Gessler, skąd takie ceny u jej mamy. Oto jak się wytłumaczyła.

Źródło: www.pomponik.pl

Wiktoria Gąsiewska nie do poznania. Maffashion i Anna Markowska włożyły to samo

01.12.2023 11:59

Na imprezie marki bielizny pojawiło się mnóstwo polskich gwiazd. Do zdjęć pozowały m.in. Wiktoria Gąsiewska, Lara Gessler, Sandra Kubicka, Klaudia El Dursi oraz Maffashion i Anna Markowska, które pojawiły się w takich samych kombinezonach.

Źródło: plejada.pl

Lara Gessler brylowała na imprezie w kusych szortach. Po powrocie do domu przekazała smutne wieści

01.12.2023 11:54

Lara Gessler brylowała w czwartek na branżowym evencie. Gry wróciła do domu, spotkał ją przykry widok. O wszystkim poinformowała na Instagtamie.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Piotr Stramowski i Maria Dębska na pokazie mody. Uwagę zwróciła Natalia Nykiel

30.11.2023 11:59

Mariusz Przybylski pokazał swoją nową kolekcję ubrań. Na pokazie zaroiło się od celebrytów, a do zdjęć pozowali m.in. Lara Gessler, Monika Olejnik i Piotr Stramowski. Uwagę fotoreporterów zwróciła Natalia Nykiel i jej nowy wizerunek.

Lara Gessler zdradziła sekret udanego małżeństwa. Ma niezawodny sposób na kryzysy [WIDEO]

28.11.2023 13:55


Lara Gessler, Piotr SzelągLara Gessler przez jakiś czas żyła z mężem bez formalnego ślubu, jako tzw. rzymskie małżeństwo. Na dodatek Piotr Szeląg wyprowadził się z domu, gdy pojawił się na świecie syn pary. Jak Lara to zniosła? Czy ma sposób na małżeńskie kryzysy? Zdradziła nam ten niezawodny! Lara Gessler poślubiła Piotra Szeląga po rozwodzie z Pawłem Ruczem. Para […]

Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
Kontakt z nami