player+
Wiadomości z tagiem Lara Gessler  RSS
Lara Gessler wyjawiła prawdę o mamie. Zaraz ponownie zostanie babcią, a tu takie nowiny!

05.06.2023 11:53


Magda Gessler niebawem po raz trzeci zostanie babcią. Restauratorka w wielu wywiadach twierdziła, że świetnie czuję się w kolejnej roli, którą postawiło przed nią życie. Jej córka wyznała jednak, z czym musi się liczyć, próbując zaangażować Gessler w funkcjonowanie w rodzinie.

Źródło: www.pomponik.pl

Lara Gessler w dzieciństwie przeszła przez piekło. "Byłam workiem do bicia"

24.05.2023 10:33


Lara Gessler gościła niedawno w podcaście "Po macoszemu". 33-latka opowiedziała w nim o swoim trudnym dzieciństwie. Mało kto zdawał sobie sprawę z tego, co w młodości przeżyła córka restauratorki Magdy Gessler. Piekło miała zgotować jej macocha, wieloletnia partnerka ojca, Piotra Gesslera.

Źródło: www.pomponik.pl

Lara Gessler zmieniła imię! Przez długie lata nie używała imienia z dokumentów!

10.05.2023 8:29


Lara Gessler (33 l.) zmieniła imię! Jak się okazuje, wcale nie miała na imię Lara. Przez lata w papierach figurowały zupełnie inne dane. Ku zdziwieniu, właścicielka cukierni nigdy nie używała swojego imienia z dokumentów. Jak to możliwe?

Źródło: www.pomponik.pl

Lara Gessler radzi, co podać do jedzenia na przyjęciu komunijnym. "Nie kombinować"

05.05.2023 18:04

Lara Gessler, jako cukierniczka i mama, wie, jakie słodkości dzieci lubią najbardziej. Ale ma też pomysł na komunijny obiad i niebanalny upominek.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Lara Gessler marzy o trzecim dziecku. Wspomina trudne porody: bolało

05.05.2023 17:59

Lara Gessler od kilku lat spełnia się w roli mamy dwóch pociech. W najnowszym wywiadzie córka słynnej restauratorki opowiedziała o tym, że chciałaby mieć trzecie dziecko. Wróciła również pamięcią do porodów, które należały do bardzo bolesnych, ponieważ Gessler nie zdecydowała się na znieczulenie.

Źródło: plejada.pl

Lara Gessler w mini. 33-latka wzięła udział w kobiecej sesji zdjęciowej z 3-letnią córką! [FOTO]

05.05.2023 8:57

Lara Gessler wzięła udział w wyjątkowym projekcie. Kadr z niezwykłej sesji zdjęciowej, w której wzięła udział również jej 3-letnia córeczka, trafiły do sieci. "Niezwykła sesja. Jest w niej wszystko magia, klimat, naturalność, delikatność... można wymieniać bez końca. Mnie zachwyciła" - czytamy w komentarzach do fotografii.

Źródło: www.rmf.fm

Lara Gessler w przejmującym wyznaniu. Chodzi o jej dzieci. "Jest we mnie ogromny żal"

02.05.2023 23:59

Lara Gessler od zawsze powtarza, że jest niezwykle związana ze swoją rodziną. Teraz w najnowszym wywiadzie opowiedziała o swojej tęsknocie za zmarłym ojcem i żalu, z którym nie może sobie poradzić. Wspomniała też o swoich dzieciach.

Źródło: plejada.pl

Lara Gessler podpowiada, co podać na komunijnej imprezie. To posmakuje wszystkim

02.05.2023 21:18

Lara Gessler, jako cukierniczka i mama, wie, jakie słodkości dzieci lubią najbardziej. Ale ma też pomysł na komunijny obiad i niebanalny upominek.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Lara Gessler krytykuje polską szkołę: Chciałabym, żeby uczyła zaradności

02.05.2023 12:03

Lara Gessler jest mamą dwójki dzieci. Choć Bernard i Nena nie są jeszcze w wieku szkolnym, restauratorka już snuje plany dotyczące ich edukacji. Czy wyśle swoje pociechy do szkoły publicznej?

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Tłum gwiazd na Elle Style Awards 2023: Gessler, Foremniak, Wieniawa, Maffasion, Kubicka, Pisarek

27.04.2023 22:40


Gwiazdy na Elle Style Awards 2023Małgorzata Foremniak, Maffashion, Lara Gessler, Sandra Kubicka…. Wysyp gwiazd na Elle Style Awards 2023. Kto jeszcze się pojawił? Zdjęcia. W czwartkowy wieczór gwiazdy pojawiły się na Elle Style Awards 2023. Gala przyciągnęła całą warszawską śmietankę towarzyską. Kto się pojawił? Gwiazdy na Elle Style Awards 2023. Kto się pojawił? Gala Elle Style Awards 2023 przyciągnęła sporo […]

Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
Kontakt z nami