player+
Wiadomości z tagiem Kuchenne Rewolucje  RSS
Pełne łez "Kuchenne rewolucje" w Sosnowcu. Magda Gessler zaskoczyła werdyktem

02.12.2021 23:59

Magda Gessler w najnowszym odcinku programu "Kuchenne rewolucje" odwiedziła Sosnowiec, by pomóc właścicielom restauracji "Okrąglak". Widzowie dowiedzieli się wielu nieprzyjemnych informacji o zarządcy lokalu, a w trakcie zaledwie godzinnego wydania show kilkukrotnie byliśmy świadkami łez ze strony personelu. Jak przebiegły zmiany? Szczegóły poniżej!

Źródło: plejada.pl

Kuchenne rewolucje w "Okrąglaku" w Sosnowcu. Po wizycie Magdy Gessler "Dobrze na Okrągło"

02.12.2021 21:35

Czas na kolejną rewolucję. Tym razem znana restauratorka odwiedzi lokal 59-letniego Mirosława. Niewielka załoga, fatalne relacje z pracownikami i szukanie oszczędności. Kręci się? Po programie restauracja dalej działa? Wyjaśniamy!

Źródło: www.rmf.fm

Syn Magdy Gessler bierze ślub. Zdradził kilka szczegółów uroczystości i wyjaśnił rolę mamy

30.11.2021 23:59

Kilka miesięcy temu Tadeusz Müller ogłosił zaręczyny ze swoją ukochaną. Niedawno dowiedzieliśmy się, że syn Magdy Gessler planuje ślub. Trwają przygotowania do uroczystości, w które - jak zdradził Tadeusz - nie będzie zaangażowana gwiazda "Kuchennych rewolucji". Jak będzie zatem jej rola?

Źródło: plejada.pl

"Kuchenne rewolucje": właściciel baru Agata wydał oświadczenie w sprawie śmierci pani Marzenny

28.11.2021 11:12


Właściciel baru Agata z Gorzowa Wielkopolskiego wydał oświadczenie w sprawie doniesień pojawiających się po śmierci kucharki, pani Marzenny.

Źródło: www.pomponik.pl

Czy Lara Gessler chciałaby poprowadzić Kuchenne Rewolucje? Córka Magdy mówi szczerze o rywalizacji w rodzinie

26.11.2021 13:40


Lara Gessler, Magda GesslerLara Gessler o prowadzeniu Kuchennych rewolucji za mamę. Czy podjęłaby się wyzwania zastąpienia Magdy Gessler? Zobacz, co nam powiedziała. Kuchenne rewolucje goszczą na antenie TVN od ponad 11 lat. Program pojawia się w każdej ramówce stacji i wciąż przyciąga przed telewizory tak samo wielkie grono fanów. Co tydzień ok. 3 miliony Polaków zasiada przed swoimi […]

Źródło: jastrzabpost.pl

"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler nie wytrzymała: po raz pierwszy się pomyliłam

25.11.2021 23:59

Magda Gessler odwiedziła Działdowo, gdzie pomagała właścicielom restauracji "Palce lizać". Niestety, na początku nazwa niewiele miała wspólnego z proponowanym przez nią jedzeniem, a po zakończonych rewolucjach... zobaczcie sami.

Źródło: plejada.pl

Właściciel „Baru Agata” wydał oświadczenie dotyczące śmierci Marzenny Koniuszy. Nie milkną echa afery z „Kuchennych rewolucji”

25.11.2021 23:30


Kuchenne Rewolucje - Marzenna KoniuszyKuchenne Rewolucje z udziałem Marzenny Koniuszy, która nie dożyła premiery odcinka, wzbudzają ciągle wiele emocji. Okoliczności jej śmierci wzburzyły widzów. Właściciel Baru Agata zdecydował się wydać oświadczenie.  Nie milkną echa Kuchennych Rewolucji, w których wziął udział Bar Agata, którego właścicielem jest klub TKKF Stilon Gorzów. Pracująca tam kucharka, Marzenna Koniuszy, zmarła, zanim odcinek z jej […]

Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
Kontakt z nami