Wiadomości z tagiem Kuba Wojewódzki  RSS
Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z młodości: W czepku urodzony

16.08.2019 12:01

Kuba Wojewódzki piękny i młody jest nieustannie, mimo upływu lat. Choć trudno w to uwierzyć, w przeszłości był jednak jeszcze młodszy, co udowodnił pokazując zdjęcie sprzed lat.

Źródło: rss.dziennik.pl

Kuba Wojewódzki pokazał swoje nagie zdjęcie! Fani zamarli!

16.08.2019 12:00


Kuba Wojewódzki (56 l.) lubi zaskakiwać i nie robi tego pierwszy raz. Tym razem postanowił podzielić się z fanami dość kontrowersyjnym zdjęciem z czasów swojej młodości

Źródło: www.pomponik.pl

Król TVN nago na zdjęciu! Rozbawił do łez Annę Lewandowską i Dagmarę z „Królowych Życia”

15.08.2019 12:16

Kuba Wojewódzki wrzucił do sieci zabawne zdjęcie z młodości, które rozbawiło do łez Annę Lewandowską i Dagmarę z „Królowych Życia”! Król TVN pozuje na nim w samym czepku i okularach! Jaki kraj taki Playboy?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Do sieci trafiło nagie zdjęcie Kuby Wojewódzkiego. Internauci nie kryli zaskoczenia [+18]

14.08.2019 23:59

Kuba Wojewódzki lubi prowokować. Zazwyczaj budzi kontrowersje w mediach swymi wypowiedziami o gwiazdach show-biznesu lub publiczną oceną głośnych wydarzeń z Polski i ze świata. Ostatnio posunął się o krok dalej - wstawił na Instagram swoje nagie zdjęcie. Widok dziennikarza całkiem nago wywołała sensację w sieci.

Źródło: plejada.pl

Kuba wojewódzki pokazał się nago pod prysznicem! Jego łazienka nie wygląda na luksusową

14.08.2019 18:57


Kuba Wojewódzki, to jest niewątpliwie jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego show biznesu. W zasadzie nic w jego wykonaniu, nie powinno nas zaskoczyć. A jednak. Zobaczcie, co tym razem wymyślił gwiazdor telewizji. Kuba Wojewódzki jest mistrzem kontrowersji i bardzo lubi zaskakiwać, tak było i tym razem. Jest bardzo aktywny w social mediach. Dziennikarz często udostępnia […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Kuba Wojewódzki nago! Dziennikarz opublikował zaskakujące zdjęcie

14.08.2019 16:06

Kuba Wojewódzki lubi zaskakiwać, tak było i tym razem. Dziennikarz na swoim Instagramie opublikował zdjęcie nago, a pod postem pojawiło się morze komentarzy.

Źródło: www.rmf.fm

Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie. "Tego się nie da odzobaczyć"

14.08.2019 15:15

Kuba Wojewódzki nie szczędzi żartów na Instagramie. Ostatnio opublikował swoje archiwalne zdjęcie, a internauci zrywają boki ze śmiechu.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Kuba Wojewódzki stawia na ekologię?

08.08.2019 16:32


Kontrowersyjny dziennikarz znany ze swojej słabości do motoryzacji, pochwalił się na swoim Instagramie nowym ekologicznym nabytkiem. Jak on się do niego zmieści?

Źródło: www.styl.pl

reklama
Kontakt z nami