Wiadomości z tagiem Krystyna Janda  RSS
Krystyna Janda żegna Barbarę Krafftównę. Ujawniła, na co chorowała przez całe życie

24.01.2022 23:59

Krystyna Janda pożegnała zmarłą Barbarę Krafftównę we wpisie w mediach społecznościowych. Ujawniła, na co aktorka chorowała przez całe życie. Nie zabrakło wzruszających i ciepłych słów.

Źródło: plejada.pl

Krystyna Janda żegna Barbarę Krafftównę. Ujawniła, na co chorowała

24.01.2022 18:06

Ludzie kultury żegnają Barbarę Krafftównę. Krystyna Janda zamieściła w sieci poruszający wpis, w którym nie tylko zdradza, jak zapamiętała tę...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Przyczyna śmierci Barbary Krafftówny ujawniona. Krystyna Janda wyjawiła, z czym mierzyła się legenda kina. „Bardzo chora przez całe życie”

24.01.2022 17:00


Krystyna Janda i Barbara KrafftównaKrystyna Janda była koleżanką Barbary Krafftówny. Pożegnała legendę ekranu w obszernym wpisie. Przy okazji wyjawiła, na co chorowała zmarła. Wczoraj zmarła 93-letnia aktorka Barbara Krafftówna. Od czasów młodości występowała na deskach wielu teatrów. Rozwijała też karierę u boku Jana Pietrzaka w kabaretach Pod Egidą i Starszych Panów. Kinomaniacy mogą ją znać dzięki rolom w produkcjach, takich jak Jak być […]

Źródło: jastrzabpost.pl

"Wiadomości" szydzą z wakacji Krystyny Jandy! "Za granicą zdrowego rozsądku"

20.01.2022 0:02


Krystyna Janda wybrała się na kilka dni do słonecznej Hiszpanii, by nieco "odpocząć od Polski". Poinformowała o tym na swoim Instagramie, co skrupulatnie postanowili wykorzystać w materiale "Wiadomości", gdzie na aktorce nie zostawiono suchej nitki. Zasugerowano nawet, że gwiazda żyje w swoim wyimaginowanym świecie i straciła kontakt z rzeczywistością...

Źródło: www.pomponik.pl

Wakacje Krystyny Jandy w "Wiadomościach". "Miejsce niefortunne"

18.01.2022 23:59

W głównym wydaniu "Wiadomości" TVP jeden z materiałów został poświęcony wakacjom Krystyny Jandy. Aktorka spędziła kilka dni w Hiszpanii. Krótki wpis na Instagramie artystki komentowało aż trzech publicystów.

Źródło: plejada.pl

Egzotyczne wakacje Krystyny Jandy przeanalizowane przez TRZECH specjalistów „Wiadomości”. „To miejsce wysoko niefortunne”

18.01.2022 22:40


Krystyna Janda bohaterką WiadomościKrystyna Janda wybrała się na kilka dni do Hiszpanii. Postanowiła podzielić się tym w social mediach. Jej wpis stał się obiektem analizy w Wiadomościach TVP. Co mówili komentatorzy? Krystyna Janda nie ma wątpliwości, że szczepionka przeciw COVID-19 jest skuteczną formą ochrony przed zakażeniem. Aktorka była jedną z pierwszych osób, która przyjęła dawkę wakcyny. Otrzymała ją poza […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Janda wraca z Hiszpanii. Internauci bezlitośni

18.01.2022 9:23


Krystyna Janda cieszy się sporą popularnością. Każdy jej wpis jest szeroko komentowany w sieci, szczególnie przez prawicowców, którzy nie darzą aktorki sympatią.

Źródło: www.pomponik.pl

Jej pierwsze małżeństwo zakończyła... gosposia. Później odnalazła szczęście, ale zaznała też wielkiego smutku

18.12.2021 17:59

Krystyna Janda w pierwszym małżeństwie z Andrzejem Sewerynem, jak sama mówiła, czuła się jak podopieczna pedagoga w domu poprawczym. Kiedy spotkała na swojej drodze Edwarda Kłosińskiego, odnalazła szczęście i poczucie bezpieczeństwa. Trwające ponad ćwierć wieku małżeństwo zakończyła nagła śmierć męża.

Źródło: plejada.pl

reklama
player+
Kontakt z nami