Wiadomości z tagiem Kinga Rusin  RSS
Wstrząsające doniesienia od Kingi Rusin z Paryża. To się działo naprawdę

08.06.2024 17:13


Kinga Rusin jako wierna fanka tenisa i Igi Świątek nie mogła obejść się bez podróży na finał French Open 2024. Jak się okazało, problemy zaczęły się szybciej, niż się tego spodziewała. To się działo naprawdę.

Źródło: www.pomponik.pl

Zagotowało się ws. Kingi Rusin. Proceder trwa od lat

05.06.2024 10:41


Kinga Rusin zamieściła w sieci pełen oburzenia wpis, w którym wyżaliła się swoim fanom. Była gwiazda TVN i milionerka nie kryje rozgoryczenia w związku z zaistniałą sytuacją. Ubolewa, że tego typu stan trwa od dawna i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało się coś w tej kwestii zmienić. "To skandal" - grzmi dziennikarka.

Źródło: www.pomponik.pl

Kinga Rusin świętuje rocznicę wyborów 4 czerwca. Apeluje do fanów

04.06.2024 17:59

Kinga Rusin świętuje rocznicę częściowo wolnych wyborów parlamentarnych. We wtorkowe popołudnie dziennikarka opublikowała na Instagramie obszerny wpis na ten temat, zachęcając swoich obserwatorów do głosowania 9 czerwca. W poście zwróciła się także do Polaków mieszkających na co dzień za granicą.

Źródło: plejada.pl

Nagle z greckiego domu Kingi Rusin napłynęły takie informacje. Prosi ludzi o pomoc

30.05.2024 14:34


Nie jest tajemnicą, że Kinga Rusin ma swój dom na greckim Rodos. Posiadłość dziennikarki to prawdziwy raj na ziemi. Celebrytka właśnie pochwaliła się obfitymi zbiorami cytryn. Jest ich tak wiele, że nie wie co z nimi robić. Znienacka zwróciła się do fanów.

Źródło: www.pomponik.pl

Kinga Rusin wspiera chorą Monikę Olejnik. Przypomina przykrą sytuację sprzed lat. "Rak to był wstyd"

13.05.2024 11:59

Monika Olejnik ogłosiła, że ma raka piersi i przeszła operację. Wsparcie otrzymała od wielu znanych pań i celebrytek. Kinga Rusin podziękowała w mediach społecznościowych dziennikarce, że tak otwarcie mówi o swojej chorobie i namawia kobiety do badań profilaktycznych. Przy okazji wspomniała o sytuacji sprzed lat.

Źródło: plejada.pl

Kinga Rusin zabrała głos ws. raka Moniki Olejnik. Nagle podzieliła się własnym doświadczeniem

13.05.2024 11:45


Przejęta Kinga Rusin zabrała głos ws. odwagi, z którą Monika Olejnik ogłosiła, że choruje na nowotwór piersi. Dziennikarka nie kryła silnych emocji, a w pewnym momencie nawiązała nawet do własnych trudnych doświadczeń. Okazuje się, że lata temu niewiele gwiazd chciało przyznać się do zmagań z rakiem, co sprawiło jej ogromne kłopoty. Oto szczegółowe informacje.

Źródło: www.pomponik.pl

Kinga Rusin długo kazała na siebie czekać. "Wiele osób pytało o moje zdrowie"

07.05.2024 23:59

Kinga Rusin w ostatnim czasie całkowicie wycofała się z mediów społecznościowych. Dopiero po miesiącu przerwy ponownie odezwała się do swoich fanów. Była gwiazda "Dzień dobry TVN" przyznaje, że dostała wiele niepokojących wiadomości od internautów, którzy pytali o jej stan zdrowia.

Źródło: plejada.pl

Te gwiazdy wyemigrowały z Polski. Niektóre żyją poza ojczyzną już od lat

03.05.2024 17:59

Życie na emigracji może wydawać się atrakcyjne, ale i ryzykowne. Znamy wiele gwiazd, które podjęły to wyzwanie i wyjechały z Polski. Gdzie zamieszkały Kinga Rusin, Natalia Siwiec czy Izabella Scorupco? Jak czują się z dala od ojczyzny? Sprawdziliśmy.

Źródło: plejada.pl

Córka Kingi Rusin wraca do modelingu? Pokazała zdjęcia

25.04.2024 23:59

Iga Lis nie pożegnała się z modelingiem na dobre. Zanim córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa wyjechała na studia do Wielkiej Brytanii, młoda gwiazda pojawiała się na wybiegach znanych polskich marek. W ostatnich latach skupiała się jednak na edukacji i rozwoju w branży filmowej. Teraz pochwaliła się na Instagramie efektami sesji zdjęciowej.

Źródło: plejada.pl

Miała zastąpić Kingę Rusin. Przekonywała, że Europa da się lubić i zniknęła

23.04.2024 9:14


Elisabeth Duda zdobyła popularność w programie TVP "Europa da się lubić". Aktorka, mówiąca z lekkim akcentem szybko podbiła serca widzów. Dzięki ich sympatii doszła aż do ćwierćfinału "Tańcu z gwiazdami". Gdyby nie decyzja Marcina Millera o odejściu z TVN może jej kariera potoczyłaby się inaczej. Dzisiaj mało kto ją pamięta, choć nigdy nie zerwała z aktorstwem i nadal pojawia się w filmach.

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami