Wiadomości z tagiem Kinga Rusin  RSS
"Normalnie grecka bogini". Roznegliżowana Kinga Rusin zachęca do niejedzenia mięsa, a fani wzdychają [FOTO]

21.03.2023 18:01

20 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Bez Mięsa. Z tej okazji Kinga Rusin podzieliła się z Instagramowiczami pięknymi zdjęciami i przemyśleniami na temat korzyści płynących z niejedzenia produktów zwierzęcych.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Kinga Rusin w bikini. Dziennikarka ujawniła swoją dietę. "Od wielu lat nie jem mięsa" [FOTO]

21.03.2023 12:07

Kinga Rusin opublikowała na Instagramie dwa zdjęcia z Malediwów. W opisie do kadrów, na których zapozowała w bikini, nawiązała do swojej bezmięsnej diety. "Dobrze mi z tym" - napisała dziennikarka.

Źródło: www.rmf.fm

Kinga Rusin pokazała „sześciopak” w skąpym bikini. 52-latka imponuje muskulaturą

20.03.2023 23:30


Kinga Rusin w bikiniKinga Rusin pokazała sześciopak na brzuchu. 52-latka ma ciało, jakiego można pozazdrości. Jak wygląda? Kinga Rusin była gwiazdą Dzień Dobry TVN od 2005 roku. W sierpniu 2020 roku niespodzianie zniknęła z anteny. Wszystko wyjaśniła tym, że ma kolejne cele i chce współtworzyć nowe projekty. Dlaczego już nie DDTVN? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Kinga Rusin nie pojawiła się na Oscarach, ale brylowała na zagranicznych salonach. Nie obyło się bez zdjęć z gwiazdami

13.03.2023 22:40


Kinga Rusin (fot. KAPIF i Instagram)Kinga Rusin w tym roku nie pojechała na galę Oscarów. Ale za to gościła w innym miejscu. Gdzie pojechała gwiazda polskiego dziennikarstwa? Z kim zapozowała do zdjęć?  W nocy z 12 na 13 marca w Teatrze Dolby w Los Angeles odbyła się 95. gala wręczenia Oscarów. Na evencie pojawiły się największe międzynarodowe gwiazdy. Kilka wybranych […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Awantury na Oscarach. Zdjęcie z Adele to pikuś. Lata wcześniej Rybczyńskiego wyprowadzono z Oscarów w... kajdankach

12.03.2023 17:59

Oscary zawsze wzbudzają emocje, szczególnie gdy na czerwonym dywanie mają być Polacy. Nie zawsze jednak wszystko idzie po naszej myśli. Jeden z naszych rodaków podczas gali... został aresztowany. Z kolei słynne zdjęcie Kingi Rusin z prywatnej imprezy w Hollywood wywołało aferę, o której pisano w zagranicznej prasie.

Źródło: plejada.pl

Kinga Rusin apeluje do Agaty Dudy. "Gdzie pani głos po śmierci Mikołaja?"

09.03.2023 17:59

Kinga Rusin apeluje do Agaty Dudy, by w końcu zabrała głos w sprawie sytuacji kobiet w Polsce. "Nie wykonuje pani żadnych gestów w naszą stronę. Nie padły z pani ust żadne słowa oburzenia przeciw brutalności policji w czasie protestów kobiet" — pisze dziennikarka. Dopomina się o reakcję w kwestii śmierci 16-letniego Mikołaja, syna posłanki PO, który popełnił samobójstwo.

Źródło: plejada.pl

Clinton, Zełenska i inne znane panie. Kinga Rusin pochwaliła się, w jakim elitarnym gronie spędza Dzień Kobiet [FOTO]

08.03.2023 12:02

Dziennikarka przebywa obecnie w Abu Dhabi. Poleciała tam na osobiste zaproszenie Miki Brzezinski. Zobaczcie, jak Kinga Ruin spędza czas w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Kinga Rusin spędza 8 marca w towarzystwie Hillary Clinton i Ołeny Zełenskiej. „Zapowiada się wielki Dzień Kobiet”. Pokazła zdjęcia

08.03.2023 9:00


Kinga RusinKinga Rusin Dzień Kobiet spędza w wyjątkowy sposób. Gwiazda wyjechała do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie ma okazję uczestniczyć w wydarzeniu, na którym obecne są najbardziej wpływowe kobiety z całego świata.  Kinga Rusin to jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek, która przez wiele lat brylowała przed kamerami. Pracę w mediach zaczęła od posady w TVP później […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Kinga Rusin po Oscarach przeszła do historii. Wiemy, kto ją zastąpi na czerwonym dywanie

06.03.2023 17:59

Zbliża się 95. ceremonia wręczenia Oscarów. Na czerwonym dywanie w Los Angeles nie zabraknie polskiej reprezentacji. W Hollywood, pojawi się także polski korespondent, który będzie relacjonował wydarzenia z USA.

Źródło: plejada.pl

Kinga Rusin o tragedii posłanki PO. Wskazała winnych. "Nie cofną się przed niczym"

05.03.2023 17:59

Kinga Rusin opublikowała bardzo emocjonalny wpis, w którym odniosła się do śmierci 15-letniego Mikołaja, syna posłanki PO. Dziennikarka stwierdziła m.in., że "rządowym mediom brak hamulców moralnych".

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami