player+
Wiadomości z tagiem Katarzyna Skrzynecka  RSS
Skrzynecka i Gąsowski przyłapani. Chabior musiał interweniować

11.09.2023 22:45


Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka słyną z niebywałego poczucia humoru. Przekonać się o tym mogli widzowie programu "Twoja twarz brzmi znajomo" gdzie oboje występowali. Skrzynecka jako jurorka, a Gąsowski w roli prowadzącego.

Źródło: www.pomponik.pl

Katarzyna Skrzynecka odpowiedziała na uszczypliwy komentarz internautki. Rozwiała wszelkie wątpliwości

04.09.2023 18:01

Katarzyna Skrzynecka aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe i znana jest z tego, że nie zostawia prawie żadnej zaczepki bez odpowiedzi. Ostatnio przekonała się o tym jedna z internautek, która zamieściła dosyć uszczypliwą uwagę dotyczącą ust gwiazdy. Aktorka szybko jej odpowiedziała.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Skrzynecka znowu w natarciu. Tak odpowiedziała internautce

04.09.2023 13:45


Katarzyna Skrzynecka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie ma spore grono fanów. Niestety to naraża aktorkę również na nieprzychylne komentarze. Ostatnio musiała zmierzyć się z uszczypliwym wpisem dotyczącym jej... ust.

Źródło: www.pomponik.pl

Katarzyna Skrzynecka w stroju kąpielowym wśród fal. Taki widok to rzadkość [WIDEO]

01.09.2023 17:08

Była jurorka "Twoja twarz brzmi znajomo" na pożegnanie lata podzieliła się na Instagramie nagraniem ze słonecznej Krety. 52-letnia aktorka i wokalistka zapozowała mężowi wśród fal. Postawiła na "drapieżny" strój kąpielowy.

Źródło: www.rmf.fm

Katarzyna Skrzynecka pokazała nowe fotki. Fani: „Przecież to znęcanie się”

01.09.2023 16:00


Katarzyna Skrzynecka w GrecjiKatarzyna Skrzynecka przygotowuje się do intensywnego czasu w pracy. Czekają ją nowe wyzwania, w tym zdjęcia do 5 cześć filmu z serii Kogel Mogel. Tymczasem korzysta z ostatnich dni wakacji i wypoczywa z rodziną na Krecie. To ich tradycja. Widoki są tak piękne, że fani oskarżają ją wręcz o znęcanie się nad tymi, którzy muszą […]

Źródło: jastrzabpost.pl

"Kogel-mogel 5". Skrzynecka w ogniu krytyki. Mocno zareagowała na uwagę o kredycie

30.08.2023 23:59

Katarzyna Skrzynecka ogłosiła, że ponownie wcieli się w Marlenkę Wolańską w najnowszej odsłonie filmu "Kogel-mogel". Fani zareagowali z dużym dystansem na tę informację. Jeden z internautów pokusił się o bardzo uszczypliwy komentarz wobec aktorki. Ta nie pozostała mu dłużna. Przy okazji zdradziła tajemnicę.

Źródło: plejada.pl

Katarzyna Skrzynecka sfotografowana bez makijażu. Fani w szoku. Nie dowierzają własnym oczom [FOTO]

29.08.2023 20:25

Katarzyna Skrzynecka szykuje się do nowego projektu. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, na którym widać, jak wygląda przed charakteryzacją, bez grama makijażu na twarzy. Fani nie kryli zdumienia.

Źródło: www.rmf.fm

Kogel Mogel 5. Katarzyna Skrzynecka gra zgrabną nogą na planie [FOTO]

28.08.2023 12:03

Maciej Zakościelny w ubiegłym tygodniu zdradził, że rozpoczęły się zdjęcia do 5. części komedii "Kogel Mogel 5". Teraz zdjęciami z planu produkcji pochwaliła się Katarzyna Skrzynecka.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Katarzyna Skrzynecka świeci zgrabną nogą na planie filmu „Kogel Mogel 5”. Co za widok!

27.08.2023 10:20


Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z planu kolejnej, już piątej części filmu Kogel Mogel. Co za strój! Katarzyna Skrzynecka jest jedną z najbardziej lubianych aktorek w naszym rodzimym show-biznesie. Celebrytka wystąpiła w wielu filmach i serialach, a także na deskach teatralnych. Przez długi czas zasiadała w jury programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, niestety […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski wracają do telewizji. Kiedy i gdzie będziemy mogli ich zobaczyć?

16.08.2023 19:40


Już we wrześniu będziemy mogli z powrotem zobaczyć Katarzynę Skrzynecką i Piotra Gąsiewskiego w telewizji. Powracają jako gospodarze nowego programu. Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski to sceniczny duet, uwielbiany przez miliony Polaków. Serdeczni przyjaciele na estradzie (i poza nią!) słyną z niezwykłego poczucia humoru i energii, którą zarażają wszystkich wokół. Nie tak dawno Kasia została […]

Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
Kontakt z nami