player+
Wiadomości z tagiem Julia Wieniawa  RSS
Było bardzo luksusowo. Julia Wieniawa pokazała, gdzie spędziła krótki urlop. FOTO

29.11.2022 18:01

Pięciogwiazdkowy hotel, w którym celebrytka spędziła z mamą tydzień na Mauritiusie, nie należy do tanich. Z informacji, które można znaleźć na stronach portali rezerwacyjnych, wynika, że doba spędzona w jego progach, to wydatek około 6 tysięcy złotych dla dwóch osób.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Wieniawa wróciła z wakacji i dostała lekkiego ataku histerii! "Za dużo wzięłam sobie na głowę"

29.11.2022 8:49


Julia Wieniawa wróciła z kolejnych w tym roku wakacji i od razu musiała zmierzyć się z brutalną rzeczywistością, która nieco ją przestraszyła. Jak sama przyznała, chyba za dużo wzięła sobie na głowę. Nie traci jednak nadziei, że wszystko ułoży się po jej myśli.

Źródło: www.pomponik.pl

Julia Wieniawa jak Jane z "Tarzana". Tak wypoczywa w Afryce

26.11.2022 18:09

Julia Wieniawa zbiera siły przed swoją pierwszą trasą koncertową. Młoda aktorka wybrała się właśnie na wakacje na Mauritius, skąd relacjonuje fanom swój wypoczynek. Na jednym ze zdjęć postanowiła nawiązać do kultowego filmu "Tarzan".

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Julia Wieniawa na wakacjach wspomniała o tanoreksji. To poważne w skutkach uzależnienie

23.11.2022 23:59

Julia Wieniawa wyjechała na Mauritius, aby pławić się w kąpielach słonecznych. Na jednym ze zdjęć wspomniała o tanoreksji, która jest bardzo poważną przypadłością, niosącą za sobą negatywne dla zdrowia konsekwencje.

Źródło: plejada.pl

Julia Wieniawa w trakcie rajskich wakacji wrzuciła do sieci komunikat o uzależnieniu. Fani są przerażeni! To schorzenie dewastuje zdrowie

23.11.2022 22:40


Julia WieniawaJulia Wieniawa zaniepokoiła fanów. Pojechała na wakacje i poruszyła w social mediach temat uzależnienia. Jakiego dokładnie…? Julia Wieniawa zaczynała jako aktorka. Sławę przyniosła jej rola Pauliny w Rodzince.pl. Później przyszła pora na kolejne występy, w tym w produkcjach, takich jak: W lesie dziś nie zaśnie nikt, Wszyscy moi przyjaciele nie żyją, Small World, Jak pokochałam gangstera, Sala samobójców. Hejter. Z […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Julia Wieniawa na wakacjach. Popija napój z kokosa

23.11.2022 15:33

Celebrytka wybrała się na urlop. Za cel wybrała Mauritius. Teraz pokazała zdjęcie, na którym ubrana jedynie w bikini, popija napój prosto z kokosa.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Julia Wieniawa bez makijażu prezentuje opalone ciało w bikini. "Najpiękniejsza polska aktorka" [FOTO]

23.11.2022 13:05

Julia Wieniawa odpoczywa na pięknym Mauritiusie. 23-letnia gwiazda w czasie urlopu dzieli się z fanami kolejnymi zjawiskowymi zdjęciami. Najnowsze fotografie artystki szczególnie przykuły uwagę jej obserwatorów. Wieniawa pokazała się w bikini i bez makijażu.

Źródło: www.rmf.fm

Julia Wieniawa cierpi na poważne uzależnienie? Wszystko pokazała w sieci!

23.11.2022 8:57


Julia Wieniawa (23 l.) wybrała się na kolejne wakacje. Celebrytka, jak zawsze ochoczo, relacjonuje swoje wojaże, po to, by jej fani mogli śledzić, czym aktualnie się zajmuje. Na jednym ze zdjęć, zamieszczonym ostatnio, nawiązała do poważnego uzależnienia. Czyżby się z nim zmagała?

Źródło: www.pomponik.pl

Julia Wieniawa w neonowym topie. Tak aktorka pozdrawia z egzotycznych wakacji! [ZDJĘCIE]

22.11.2022 18:55

Julia Wieniawa pokazała na Instagramie nowe zdjęcie prosto z wakacji! Piękna aktorka wybrała się bowiem na krótki urlop, wyruszając w daleką podróż. Dokąd się wybrała? Wszystko zdradziła w opisie!

Źródło: www.rmf.fm

Mateusz Banasiuk o grze Julii Wieniawy: Szkoła aktorska nikomu nie zaszkodziła

19.11.2022 12:00

Julia Wieniawa i Mateusz Banasiuk zagrali w komedii "Nie cudzołóż i nie kradnij". Aktor w rozmowie z Pomponikiem powiedział, jak ocenia warsztat aktorski młodszej koleżanki.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

reklama
player+
Kontakt z nami