Wiadomości z tagiem Julia Wieniawa  RSS
Anna Lewandowska włożyła płaszcz, a fanki oszalały z zachwytu! Podobny ma Julia Wieniawa. Gdzie je kupiły?

14.10.2019 20:58


Anna Lewandowska korzysta w pełni z ostatnich słonecznych dni tej jesieni. Niedawno opublikowała na Instagramie zdjęcie w pięknym płaszczu. Podobne nakrycie obserwowaliśmy podczas wyborów, a wystąpiła w nim Julia Wieniawa. Zobaczcie, jaka wspaniała, jesienna stylizacja. Anna Lewandowska nosi miano jednej z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Nie da się ukryć, że każda jej kolejna stylizacja wzbudza spore […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Najpierw Baron, a teraz Julia Wieniawa. Byli kochankowie regenerują siły w Azji

14.10.2019 17:23


Julia Wieniawa jest bardzo zapracowaną osobą. Zdecydowanie zasłużyła na wakacje. Z kim się wybiera na dwutygodniowy odpoczynek. Zobaczcie, bo to bardzo ciekawe. Julia Wieniawa ma za sobą bardzo pracowity czas. Kręci filmy i seriale, dubbinguje, robi sesje reklamowe, no i bywa na różnych eventach. To wszystko jest bardzo wyczerpujące, więc aktorka postanowiła naładować baterie i pojechać […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Julia Wieniawa ponownie zakochana? Pojawiły się kolejne plotki

14.10.2019 12:50

Julia Wieniawa od niedawna korzysta z uroków życia singielki. Nie ustają jednak pytania, czy na horyzoncie pojawił się kolejny potencjalny partner.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Julia Wieniawa wyjeżdża z kraju? Aktorka wybiera się na dłuższy urlop. Wiemy z kim!

14.10.2019 11:53

W mediach od jakiegoś czasu krążą informację o tym, że młoda gwiazda planuje wybrać się na dłuższe wakacje do Tajlandii. Fanów aktorki bardzo interesuje to, z kim Wieniawa wybierze się w tak daleką podróż. My już wiemy!

Źródło: www.rmf.fm

Julia Wieniawa w końcu się przyznała! Wiemy, z kim leci na wakacje

14.10.2019 10:45


Julia Wieniawa (20 l.) postanowiła, że wkrótce wybierze się na dłuższy urlop do Tajlandii. Wiadomo, kto będzie kompanem podczas jej podróży. Nie zgadniecie!

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami