Wiadomości z tagiem Julia Wieniawa  RSS
Julia Wieniawa wyznała: "Trochę mnie to przerasta". Wygląda na to, że w końcu dorosła

08.12.2023 22:17


Julia Wieniawa wkrótce będzie świętować swoje 25. urodziny. Jako aktorka, piosenkarka, influencerka i jurorka programu "Mam Talent" Wieniawa osiągnęła już wiele w swoim życiu zawodowym. Przyznaje jednak, że jest czasem przytłoczona sukcesem.

Źródło: www.pomponik.pl

Julia Wieniawa stanęła przed obiektywem Marcina Tyszki. "Jestem pełen podziwu" [FOTO]

06.12.2023 20:31

Julia Wieniawa po raz kolejny wzięła udział w świątecznej reklamie biżuterii znanej marki. Jak się okazało, ponownie pozowała przed obiektywem Marcina Tyszki. Fotograf zdecydował się ocenić współpracę z aktorką i piosenkarką.

Źródło: www.rmf.fm

Influencerka kupiła hybrydę psa - to mieszanka husky i pomeraniana. Internauci nie mają litości: "Żałosne zachowanie"

04.12.2023 10:09

Co jakiś czas pojawiają się informacje o tym, że jakaś popularna osoba kupiła psa hybrydowego, czyli mieszankę dwóch ras. Afery w tym temacie dotyczyły już między innymi Julii Wieniawy oraz Moniki Kociołek. Teraz kolejna influencerka znalazła się w ogniu krytyki. Kupiła szczeniaka, będącego połączeniem husky syberyjskiego i pomeraniana.

Źródło: www.rmf.fm

Julia Wieniawa mocno przejęła się głosami krytyki. Musiała podjąć trudną decyzję

30.11.2023 16:15


Julia Wieniawa pomimo wielu sukcesów wciąż nie zwalnia tempa i angażuje się w kolejne projekty i przedsięwzięcia. Ambitna 24-latka przyznaje, że z tego powodu spotyka się z ciągłą krytyką. Negatywne komentarze tak na nią wpłynęły, że w pewnym momencie rozważała zawężenie artystycznej działalności.

Źródło: www.pomponik.pl

Julia Wieniawa odgryza się hejterom. Dostaje jej się za „Mam talent”

30.11.2023 15:48


Julia Wieniawa (fot. KAPiF)Julia Wieniawa dostaje sporo ostatnio krytyki ze względu na udział w Mam talent. Gwiazda postanowiła odgryźć się hejterom podczas jednego z wywiadów. Ostatnio w szeregach jurorskich popularnego Mam talent doszło do prawdziwej rewolucji. Za stolikiem zasiadł nie tylko Marcin Prokop, wieloletni prowadzący show, ale także Julia Wieniawa. Jedna z najlepiej kojarzonych gwiazd filmowych młodego pokolenia […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Julia Wieniawa reaguje na krytykę. "Życie jest za krótkie!"

30.11.2023 11:59

Julia Wieniawa została nową jurorką w programie "Mam talent!". To kolejne zajęcie dla 24-letniej aktorki. Choć często zarzuca się jej robienie zbyt wielu rzeczy naraz, ona nie zamierza się tym przejmować. — Moją spójnością jest moja zmienność — zaznaczyła w rozmowie z Plejadą.

Źródło: plejada.pl

Julia Wieniawa z ważnym ogłoszeniem dla fanów. "Trzymajcie kciuki" [FOTO]

27.11.2023 17:02

Julia Wieniawa na Instagramie poinformowała o sporym wyzwaniu, z którym niedługo się zmierzy. Artystka zasiądzie za stołem jurorskim w programie "Mam talent!". Teraz poprosiła swoich fanów o wsparcie.

Źródło: www.rmf.fm

Julia Wieniawa nie wygląda najlepiej. „Dawno mną tak nie trzepnęło”

26.11.2023 20:04


Julia Wieniawa (fot. KAPiF)Julia Wieniawa podzieliła się ze swoimi fanami niepokojącą wiadomością. Takie wieści akurat przed kręceniem nowego sezonu Mam talent. Co jej dolega? Gdy gruchnęła wieść, że Julia Wieniawa zostanie nową jurorką Mam talent, Internet się podzielił. Część widzów uważa, że jest to świetny wybór. Inni jednak są zdania, że nie poradzi sobie w nowej roli. Cokolwiek […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Julia Wieniawa o roli jurora w "Mam Talent": "Zestresowana jestem"

24.11.2023 15:09

Julia Wieniawa za moment rozpocznie przygodę jako jurorka w "Mam Talent". Jak gwiazda czuje się w związku z nową rolą? Czy jest mocno zestresowana? My już wiemy!

Źródło: www.rmf.fm

Wieniawa nagle przerwała milczenie ws. Szymona Hołowni. Oto co wyjawiła

22.11.2023 15:09


Julia Wieniawa, idąc tropem innych polskich celebrytów, przypatruje się bacznie temu, co dzieje się w polskim Sejmie, odkąd stery przejął Szymon Hołownia. W niedawnym wywiadzie celebrytka ujawniła, jak ocenia ostatnie posunięcia marszałka. Nie omieszkała też dorzucić garść informacji o swoich planach na przyszłość. Pójdzie w ślady kolegi z TVN?

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
player+
Kontakt z nami