player+
Wiadomości z tagiem Joanna Przetakiewicz  RSS
Przetakiewicz pokazała kulisy związku. To może oznaczać rychły koniec ich związku?

22.06.2024 9:23


Joanna Przetakiewicz 4 lata temu wyszła za mąż za producenta telewizyjnego i byłego męża Kayah Rinke Rooyensa. Właścicielka La Manii chętnie opowiada w mediach o uczuciach, jakimi darzy męża i o tym, co ich łączy. Czy nie obawa się, że ta miłość może się skończyć?

Źródło: www.pomponik.pl

Joanna Przetakiewicz przed laty zrobiła sesję z ukochanym. Wierzy w "klątwę okładek"?

21.06.2024 23:59

Zakochani niezwykle często wyznają sobie miłość na łamach kolorowych magazynów. Później taka relacja... różnie się kończy. Także i Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens zorganizowali podobną sesję. W rozmowie z Plejadą działaczka społeczna wyjawia, co sądzi o "klątwie okładek". Ma swoje zdanie w tej sprawie.

Źródło: plejada.pl

Joanna Przetakiewicz komentuje plotki o romansie Lewandowskiej. Jednego jest pewna [POMPONIK EXCLUSIVE]

15.06.2024 22:46


Plotki o rzekomym romansie Anny Lewandowskiej z trenerem bachaty od kilku tygodni elektryzują fanów słynnej pary. Niepotwierdzone doniesienia komentują nie tylko internauci, ale także gwiazdy rodzimego show-biznesu. O całej aferze udało nam się porozmawiać z Joanną Przetakiewicz.

Źródło: www.pomponik.pl

Joanna Przetakiewicz wyszła za byłego męża Kayah. Wprost mówią, jakie mają relacje

12.06.2024 23:59

Joanna Przetakiewicz i Kayah, choć pochodzą z dwóch różnych światów, mają wyjątkową relację. Pierwsza z pań cztery lata temu wyszła za Rinke Rooyensa, byłego męża Kayah oraz ojca jej dziecka. Co gwiazdy mówią o sobie nawzajem?

Źródło: plejada.pl

Magda Butrym przygotowała kreację dla Igi Świątek. W jej projektach chodzą też Kardashianki

10.06.2024 17:59

Magda Butrym to jedna z niewielu polskich projektantek, która rozkochała w swoich ubraniach gwiazdy z całego świata. W kreacjach, które wyszły z pracowni Polki chodzi z dumą jej najwierniejsza fanka Hailey Bieber oraz wiele innych znanych aktorek, modelek czy piosenkarek. Od jakiegoś czasu także Iga Świątek. Dziś za projekty Magdy Butrym trzeba zapłacić fortunę. Mało kto jednak wie, że ta pochodząca z Zabrza projektantka zaczynała u Joanny Przetakiewicz.

Źródło: plejada.pl

Agnieszka Woźniak-Starak znowu zakochana. Pochwaliła się nową miłością w mediach

28.05.2024 17:29


Agnieszka Woźniak-Starak ma nową miłość. Prezenterka pochwaliła się tym na Instagramie. Pod postem od razu posypały się gratulacje. Pozazdrościły jej nawet Lara Gessler i Joanna Przetakiewicz.

Źródło: www.pomponik.pl

Wyszła na jaw prawda ws. pierwszego małżeństwa Przetakiewicz. Niewielu wiedziało

28.05.2024 11:07


Joanna Przetakiewicz (56 l.) od 2020 roku jest szczęśliwą żoną Rinke Rooyensa. Wcześniej dekadę związana była ze zmarłym 9 lat temu Janem Kulczykiem. Mało kto jednak wie, że projektantka pierwszy ślub wzięła jako zaledwie 20-latka. O swoim pierwszym mężu celebrytka mówi niewiele. Rozwód mocno dał jej w kość, a jego wspomnienie wciąż wywołuje wiele bolesnych emocji.

Źródło: www.pomponik.pl

Joanna Przetakiewicz spotkała Michelle Obamę. "Dostałam od niej bardzo mądrą radę"

16.05.2024 11:33

Michelle Obama często pojawia się na konferencjach i spotkaniach, na których można posłuchać, jak wypowiada się na społeczno-gospodarcze tematy. Joanna Przetakiewicz miała okazję poznać żonę byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Opowiedziała o wszystkim!

Źródło: www.rmf.fm

Joanna Przetakiewicz o osobach, które zarabiają 3 tys. zł. "Podziwiam"

15.05.2024 17:59

Joanna Przetakiewicz od lat głosi tezę, że "pieniądze dają szczęście". Milionerka w najnowszym wywiadzie została zapytana o to, ile jej zdaniem należy zarabiać, by godnie żyć. W pewnym momencie wspomniała o osobach, które zarabiają 3 tys. zł miesięcznie.

Źródło: plejada.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan cała na biało. Beata Tadla postawiła na błysk

13.05.2024 23:59

XV edycja konkursu Sukces Pisany Szminką przyciągnęła do Warszawy wiele znanych twarzy. Wśród nich znalazły się takie osobowości jak Małgorzata Rozenek-Majdan, Joanna Przetakiewicz i Beata Tadla, które wykorzystały okazję do zaprezentowania swoich stylizacji i podkreślenia swojego wkładu w rozwój kobiecej przedsiębiorczości.

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami