player+
Wiadomości z tagiem Joanna Opozda  RSS
Jednym zdjęciem Joanna Opozda podzieliła swoich fanów. Tak krótkiej sukienki na komunii dawno nie widzieli

20.05.2024 11:35


Wraz z początkiem maja rozpoczął się sezon imprez komunijnych. Gwiazdy chętnie dzielą się w sieci zdjęciami z takich wydarzeń. Jak co roku największą uwagę przykuwają stylizacje celebrytów. W minioną niedzielę Joanna Opozda pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z komunii swojej chrześnicy. Fotografia podzieliła fanów aktorki. W komentarzach wręcz zawrzało.

Źródło: www.pomponik.pl

Joanna Opozda w krótkiej sukience na komunii. Lawina opinii

19.05.2024 23:59

Joanna Opozda zamieściła w sieci zdjęcie z rodzinnej uroczystości. W komentarzach fani rozpływają się nad gwiazdą i jej chrześnicą. Zwracają także uwagę na krótką sukienkę aktorki. "Czekam na komentarze, że sukienka niestosowna do kościoła" — pisze jedna z komentujących.

Źródło: plejada.pl

Joanna Opozda zdecydowała. Podjęła ważną decyzję ws. Vincenta

08.05.2024 11:43

Joanna Opozda w jednym z wywiadów opowiedziała o najbliższych planach związanych z Vincentem. Mama dwulatka zaczęła szukać dla niego przedszkola. Chciałaby, aby synek chodził do nietypowej placówki.

Źródło: www.rmf.fm

Joanna Opozda zmieniła zdanie w kwestii wychowania syna. "Jestem na etapie poszukiwań"

05.05.2024 23:59

Joanna Opozda, niegdyś związana z Antonim Królikowskim, samodzielnie wychowuje dwuletniego syna Vincenta, będącego owocem ich ówczesnego małżeństwa. Aktorka wielokrotnie podkreśla, że chłopiec jest jej oczkiem w głowie, a zapewnienie mu godnej przyszłości to dla niej priorytet. Ostatnio gwiazda podjęła ważną decyzję w kwestii wychowania malca.

Źródło: plejada.pl

Joanna Opozda podjęła ważną decyzję w sprawie syna. Aktorka potrzebuje więcej czasu dla siebie

03.05.2024 22:15


Joanna Opozda ostatnio nie miała dla siebie zbyt wiele czasu. Aktorka, która łączy wychowanie syna z pracą na planie filmowym, w końcu postanowiła podjąć przełomową decyzję. Ma nadzieję, że wyjdzie to na dobre małemu Vincentowi.

Źródło: www.pomponik.pl

"Byłam przerażona". Joanna Opozda przeżyła chwile grozy

02.05.2024 16:18

Joanna Opozda przeżyła ostatnio chwile grozy. Aktorka była przerażona zachowaniem pewnego mężczyzny. Po wszystkim zdała sobie sprawę, że gdyby doszło do tragedii, nie miałby nawet kto jej pomóc.

Źródło: www.rmf.fm

Opozda w popłochu uciekła ze sklepu. Doświadczyła niemiłej sytuacji

28.04.2024 13:48


Joanna Opozda doświadczyła ostatnio tej mało przyjemnej strony popularności. Podczas zakupów nagle zauważyła, że pewien mężczyzna podąża za nią krok w krok. Sytuacja zrobiła się na tyle niepokojąca, że musiała w popłochu wybiec ze sklepu.

Źródło: www.pomponik.pl

Joanna Opozda kusi głębokim dekoltem. Małgorzata Rozenek-Majdan przyszła z synem

25.04.2024 23:59

Joanna Opozda, Małgorzata Socha czy Katarzyna Sokołowska to tylko niektóre gwiazdy, które pojawiły się na czwartkowym wydarzeniu branżowym. Kto jeszcze zapozował na ściance? Zobacz zdjęcia!

Źródło: plejada.pl

Joanna Opozda na nowym zdjęciu z Vincentem. Pokazała, jak spędzają razem czas

12.04.2024 19:03

Joanna Opozda w 2022 roku została mamą. Na świecie pojawił się wówczas syn aktorki i Antoniego Królikowskiego - Vincent. Niedawno gwiazda zamieściła na instagramowej relacji kadr z wiosennego spaceru - tak spędzała czas z pociechą!

Źródło: www.rmf.fm

Joanna Opozda pokazała twarz Vincenta. Chłopiec patrzy prosto w obiektyw [FOTO]

05.04.2024 18:00

Vincent Królikowski ma już 2 lata. Jego mama, Joanna Opozda, opublikowała w sieci nowy kadr chłopca. Tym razem twarz synka aktorki jest doskonale widoczna.

Źródło: www.rmf.fm

reklama
Kontakt z nami