player+
Wiadomości z tagiem Joanna Opozda  RSS
Joanna Opozda urządza nowe mieszkanie. Tak będzie to wyglądało. Luksus aż bije po oczach

21.03.2023 20:40


Joanna Opozda - mieszkanieJoanna Opozda pokazała fanom, jak będzie wyglądać jej nowe mieszkanie. Projekt zachwyca. Zdjęcia. Joanna Opozda nie ma najłatwiejszego momentu w życiu. Tuż przed narodzinami syna, rozstała się z mężem, Antonim Królikowskim. Wszystko wskazuje na to, że nie było to najprzyjemniejsze zakończenie relacji, a w tle pojawiła się inna kobieta. Aktorka jednak nie zamierzała długo się […]

Źródło: jastrzabpost.pl

To on skradł serce Joanny Opozdy przed Antkiem Królikowskim. Było o włos od ślubu!

21.03.2023 16:40


Joanna OpozdaJoanna Opozda, zanim wyszła za Antka Królikowskiego, o mało nie poślubiła kogoś innego. W kim była zakochana? Joanna Opozda poślubiła Antka Królikowskiego, ale małżeństwo po kilku miesiącach zakończyło się głośnym rozstaniem. Wszystko wydarzyło się, zanim na świat przyszedł ich syn Vincent. Antek zaczął układać sobie życie u boku nowej partnerki. Chociaż przez długi czas nie […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Warnke i Stramowski rozstali się jakiś czas temu, ale na rozwód muszą poczekać. Nie tylko oni

20.03.2023 13:17


Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke są jedną z wielu par w polskim show biznesie, które postanowiły się rozstać. Do rozwodu jednak szybko nie dojdzie. Na przeszkodzie stoją problemy w polskich sądach. W podobnej sytuacji są Joanna Opozda i Antoni Królikowski oraz Dariusz Wieteska z żoną Urszulą.

Źródło: www.pomponik.pl

Niebieskie oczy, blond czuprynka i słodki uśmiech. Tak wygląda synek Joanny Opozdy. Urocza buźka na pierwszym planie

18.03.2023 16:00


Joanna OpozdaJoanna Opozda już nie ukrywa skrzętnie wizerunku Vincenta. Pokazała zdjęcie, na którym widać spory kawałek buźki jej synka. Jaki on jest uroczy! Joanna Opozda rok temu rozstała się ze swoim mężem, Antkiem Królikowskim. Ich związek od samego początku budził ogrom emocji wśród fanów, a tych nie brakowało także między samymi aktorami. Mimo wszystko postanowili się […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Joanna Opozda pokazała, jak ratuje się przed zmęczeniem. Nie każdy wypiłby TAKI specyfik

18.03.2023 8:40


Joanna OpozdaJoanna Opozda to samotna pracująca mama, która ma bardzo napięty grafik. Pokazała specyfik, który dodaje jej energii. Dla niektórych osób to byłoby nie do przełknięcia.  Joanna Opozda w ostatnim czasie sporo przeszła. Gwiazda ma za sobą bardzo głośne rozstanie z Antkiem Królikowskim. Ich relacja od początku była bardzo burzliwa. W momenice gdy zdecydowali się wziąć […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Joanna Opozda wrzuciła zdjęcie z kieliszkiem wina. Fani rozczarowani

16.03.2023 17:59

Joanna Opozda jako samotna mama pracuje nie tylko na planie zdjęciowym, ale także w mediach społecznościowych. Aktorka chętnie podejmuje się współprac z różnymi firmami, promując ich artykuły. Internauci przyznają, że reklam jest zdecydowanie za dużo, a ostatnia wywołała spore poruszenie w komentarzach.

Źródło: plejada.pl

Joanna Opozda pokazała, jak wygląda bez makijażu. "Przypominam 50-letniego typa" [FOTO]

16.03.2023 14:01

Joanna Opozda skomentowała zdjęcia, które niedawno zrobili jej paparazzi, kiedy nieumalowana udała się "na miasto". 34-latka porównała się do Leonardo DiCaprio. "Nie wiem, czy to dobrze, że przypominam 50-letniego typa" - zastanawia się.

Źródło: www.rmf.fm

Joanna Opozda porównała się do Leonarda DiCaprio. "Przypominam 50-letniego typa"

15.03.2023 17:59

Joanna Opozda została ostatnio sfotografowana przez paparazzi, gdy nie miała na sobie ani grama makijażu. Fotki obiegły sieć, a aktorka wykazała się dużym dystansem do siebie. Na InstaStoty zestawiła swoją twarz z licem... Leonardo DiCaprio. Pisze o dużym podobieństwie.

Źródło: plejada.pl

Mróz podsyca plotki. Pikantny komentarz pod nowym nagraniem Opozdy

15.03.2023 15:04


Od miesięcy w polskim show-biznesie huczy od plotek o romansie Remigiusza Mroza i Joanny Opozdy. Sami zainteresowani pytani o swoją relację nie odpowiadają wprost, a do tego przekomarzają się ze swoimi fanami w sieci. Ostatnio jedna z internautek pod zdjęciem aktorki wywołała Mroza do odpowiedzi. Jego reakcja nie utnie spekulacji!

Źródło: www.pomponik.pl

Joanna Opozda eksponuje nogi w odważnej kreacji. "Ogień" [WIDEO]

14.03.2023 14:36

Joanna Opozda zachwyca w odważnej kreacji. Na Instagramie opublikowała wideo, które bardzo spodobało się internautom. "Bosko wyglądasz" - czytamy w komentarzach.

Źródło: www.rmf.fm

reklama
Kontakt z nami