Wiadomości z tagiem Joanna Opozda  RSS
Joanna Opozda zwyzywana przez internautkę. "Kobieta próbuje mnie uciszyć i zastraszyć"

04.12.2023 18:01

Joanna Opozda wyraziła dezaprobatę wobec wpisu instagramerki, która sugerowała, że dzieci umierające w Strefie Gazy są tak naprawdę lalkami. Aktorka udostępniła obszerny post, w którym wyraziła swoje oburzenie oraz zaapelowała o zablokowanie konta autorki kontrowersyjnego wpisu. Niestety, zamiast wsparcia, spotkała się z wulgaryzmami i obelgami.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Joanna Opozda oberwała za komentarz w sieci. "Zostałam zwyzywana"

04.12.2023 11:59

Joanna Opozda skrytykowała wpis instagramerki, która sugerowała w sieci, że dzieci umierające w Strefie Gazy to lalki. Aktorka opublikowała długi wpis i zaapelowała o zablokowanie konta — w odpowiedzi została zwyzywana.

Źródło: plejada.pl

Joanna Opozda pozuje w bikini na Bali. Internauci podejrzewali, że przerobiła zdjęcia

30.11.2023 16:44

Joanna Opozda przez jakiś czas przebywała na Bali. Podczas wakacji gwiazda nie zapominała o swoich fanach i regularnie publikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z wyjazdu. Jedno z nich wzbudziło spore kontrowersje. Chodzi o jej nogi.

Źródło: www.rmf.fm

Joanna Opozda „wydłużyła” sobie nogi? Gwiazda reaguje na zarzuty

30.11.2023 16:30


Joanna Opozda (fot. InstaStories i KAPIF)Joanna Opozda zareagowała na komentarze internautów. „Wydłużyła” sobie nogi na nowym zdjęciu? Jej odpowiedź nie pozostawia wątpliwości. W listopadzie Joanna Opozda wybrała się na wakacje na indonezyjską wyspę Bali. Chętnie pokazuje kolejne migawki z podróży na swoim profilu na Instagramie. Zebrała tam blisko 700 tys. followersów, co samo w sobie stanowi sukces. W środę 29 listopada na […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Joanna Opozda pozuje w bikini na Bali. Robi wrażenie? [FOTO]

30.11.2023 12:01

Obecnie Joanna Opozda przebywa na Bali i aktywnie dzieli się swoimi wakacyjnymi zdjęciami z obserwatorami na Instagramie. Ostatnio odważnie zaprezentowała swoje ciało, pozując w bikini. Zobaczcie, jak wyglądała.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Opozda zarabia na Bali samą swoją obecnością. Tyle muszą zapłacić pozostali

29.11.2023 9:36


Joanna Opozda (35 l.) od niemal dwóch lat dzieli obowiązki samotnej matki z zarabianiem na życie, a do niedawna także pracami remontowymi w nowym mieszkaniu. Na szczęście, wreszcie uśmiechnęło się do niej szczęście. Na Bali znalazła pracę, o której marzy większość ludzi. Dostaje pieniądze za to, że jest…

Źródło: www.pomponik.pl

Joanna Opozda przed obiektywem w koronkowej bieliźnie! "Ideał kobiety" [FOTO]

25.11.2023 18:16

Joanna Opozda pochwaliła się w sieci zdjęciami z niezwykle zmysłowej sesji zdjęciowej. Przed obiektywem pozowała w samej bieliźnie. Jakie są efekty współpracy aktorki i fotografa? Zobaczcie sami!

Źródło: www.rmf.fm

Joanna Opozda i Antek Królikowski w końcu się dogadali? Aktorka stawia sprawę jasno

24.11.2023 17:14


Niedawno w polskich mediach pojawiła się sensacyjna plotka, według której Joanna Opozda postanowiła dogadać się z Antkiem Królikowskim w sprawie podziału praw rodzicielskich i rzekomo "pójść" mu na rękę w kwestii alimentów. Teraz najnowsze doniesienia skomentowała sama zainteresowana.

Źródło: www.pomponik.pl

Joanna Opozda pokazała się z małpą, a oberwał Królikowski

22.11.2023 18:02

Joanna Opozda baluje sobie na egzotycznej wyspie Bali, a relacjami z pobytu chętnie dzieli się z fanami w sieci. Ostatnio zapozowała nawet do wspólnego selfie z małpką. Internauci wykorzystali okazję, by zakpić z byłego partnera aktorki, Antoniego Królikowskiego.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Joanna Opozda pozuje na Bali z małpą, a internauci żartują: "Miło, że wspierasz byłego i go promujesz"

22.11.2023 13:00

Joanna Opozda po urządzeniu się w nowym domu udała się na zasłużony wypoczynek na Bali. Aktorka pochwaliła się z tej okazji serią zdjęć, jednak całą uwagę skradła małpka. Internauci w komentarzach pod fotografią nie szczędzili aluzji do byłego partnera Opozdy.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

reklama
Kontakt z nami