Wiadomości z tagiem Joanna Krupa  RSS
Joanna Krupa maluje córce paznokcie. Ekspertka: nie jestem zwolenniczką

07.12.2023 17:59

Joanna Krupa została skrytykowana za pomalowanie paznokci swojej 4-letniej córeczce. Zapytaliśmy psycholożkę dziecięcą, Aleksandrę Piotrowską co sądzi o takiej praktyce — apeluję serdecznie, żebyśmy się zastanowili — zdradziła Plejadzie.

Źródło: plejada.pl

Joanna Krupa ujawniła gorzką prawdę o relacjach z mężem. Wcale nie jest tak kolorowo, jak zapewniała

07.12.2023 8:15


Joanna Krupa gorzko o relacjach z mężem (fot. KAPIF i Instagram)Joanna Krupa po raz pierwszy tak szczerze o relacjach ze swoim mężem, Douglasem Nunesem. Gdyby nie TO, wcale nie mieliby kontaktu. Joanna Krupa i Dogulas Nunes wzięli ślub w lipcu 2018 roku. W listopadzie kolejnego roku modelka urodziła córkę, Ashę-Leigh. Związek rodziców dziewczynki nie okazał się trwały. W marcu br. Polka potwierdziła, że od stycznia pozostaje w separacji […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Lawina krytyki spadła na Krupę. "Ogarnij się". Modelka spieszy z wyjaśnieniem

06.12.2023 16:26


Joanna Krupa najwięcej czasu poświęca obecnie wychowywaniu swojej czteroletniej córeczki Ashy-Leigh. Dziewczynka jest oczkiem w głowie znanej mamy, nic więc dziwnego, że modelka spełnia większość jej marzeń. Ostatnio Krupa pochwaliła się na Instagramie tam, jak czterolatka mówi po Polsku. Urocze wideo wzbudziło duże zainteresowanie wśród obserwujących. Internauci zwrócili jednak uwagę na jeden szczegół.

Źródło: www.pomponik.pl

Burza pod postem Joanny Krupy. Poszło o jej córkę

06.12.2023 10:51

Kilka dni temu Joanna Krupa zamieściła na Instagramie nagranie, na którym pokazała, jak uczy swoją córeczkę języka polskiego. O ile rozczulający post z Ashą w roli głównej rozczulił internautów, o tyle w pewnym momencie pojawił się komentarz, który rozpętał burzę. Poszło o paznokcie dziewczynki.

Źródło: www.rmf.fm

Joanna Krupa pochwaliła się, jak uczy 4-letnią córkę polskiego. "Słusznie!" [WIDEO]

04.12.2023 12:01

Mimo natłoku obowiązków zawodowych i problemów w życiu prywatnym Joanna Krupa znalazła czas, by zadbać o to, co kiedyś sama obiecała. Modelka chce, by jej córka mówiła biegle w dwóch językach. Zabrała się z 4letnią Ashą za naukę języka polskiego.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Joanna Krupa nagrała, jak uczy mówić córkę po polsku. Niczego słodszego już dziś nie zobaczycie!

02.12.2023 21:40


Joanna Krupa uczy córkę mówić po polsku (fot. Instagram)Joanna Krupa nagrała urocze wideo. Pokazała, jak uczy liczyć po polsku swoją córeczkę, Ashę. Internauci, którzy śledzą poczynania modelki, są zachwyceni.  Joanna Krupa urodziła się w Polsce, ale już jako dziecko przeniosła się z rodzicami do Stanów Zjednoczonych. W 2018 roku powiedziała „tak” amerykańskiemu przedsiębiorcy Douglasowi Nunesowi. Para sformalizowała związek kilka miesięcy później. Na początku listopada […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Joanna Krupa zaskakuje wyznaniem. To dlatego jest singielką?

01.12.2023 10:33


Joanna Krupa (fot. KAPiF)Joanna Krupa właśnie dlatego jest singielką? Na swoim TikToku wrzuciła nagranie, na którym pada pewna ciekawa sugestia. Reakcje fanów modelki mogą zaskoczyć. Po tym, gdy ogłosiła rozwód z Douglasem Nunesem, plotki o jej życiu miłosnym znowu nabrały tempa. Czy Joanna Krupa znajdzie sobie kogoś, kto będzie odpowiadał jej wysokim wymaganiom? Na ten moment modelka odpowiada […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Krupa w wymowny sposób wyjawia, dlaczego jest singielką. Wszystko się potwierdziło

01.12.2023 9:43


Joanna Krupa ma za sobą już dwa rozwody i obecnie skupia się na wychowaniu dziecka, a także na rozwijaniu kariery w ojczyźnie. Celebrytka od lat jest nie tylko jurorką w programie "Top Model", ale również ostatnio pojawiła się kilku reklamach. W wolnym czasie 44-latka postanowiła podbić sieć i za pośrednictwem TikToka zamieszcza różnorodne nagranie. Jedno z nich dotyczyło powodów rozstania z Douglasem Nunesem!

Źródło: www.pomponik.pl

Joanna Krupa pokazała, ile potrafi Asha-Leigh. Fani: „Taka córeczka to skarb!”

30.11.2023 18:00


Joanna KrupaCórka Joanny Krupy, Asha-Leigh, jest już taką dużą i rezolutną dziewczynką. Niedawno skończyła cztery lata, a teraz udowodniła, że jest wielką pomocą dla swojej mamy. Joanna pochwaliła się, co potrafi zrobić w domu jej pociecha. Jesteśmy pod wrażeniem! Joanna Krupa została mamą w wieku 40 lat. Asha-Leigh to jej oczko w głowie. Modelka często dzieli […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Joanna Krupa korzysta z usług wróżek. Mówi o swoich doświadczeniach

29.11.2023 17:59

Joanna Krupa wciąż podróżuje między Polską a Stanami Zjednoczonymi. Modelka w rozmowie z Plejadą wyjawiła, że często bywa u wróżki. Podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat ich działalności.

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami