player+
Wiadomości z tagiem Joanna Koroniewska  RSS
Żarty Koroniewskiej i Dowbora po meczu Polska-Francja w ogniu krytyki. "To było żałosne"

05.12.2022 12:01

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zamieścili w sieci nagranie, w którym pokazali jak reagują "Polacy po tym, jak Francuzi wyrzucili ich z mundialu". Niestety żarty nie spodobały się internautom. Zarzucili celebrytom m.in. marnowanie jedzenia.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor obrywają za marnowanie chleba. "Żałosne"

05.12.2022 11:59

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor nagrali żartobliwy filmik po przegranym meczu Polski z Francją. W sieci zbierają za niego bęcki — internauci zarzucają im, że dla instagramowej popularności są w stanie zrobić wszystko, nawet marnotrawić jedzenie.

Źródło: plejada.pl

Co łączy Meghan Markle i Maję Hyży ? Obie są matkami tęczowych dzieci. Dla wielu to wciąż temat tabu

27.10.2022 20:35


Co łączy Michelle Obamę, Beyonce, Maję Hyży, Meghan Markle i Joannę Koroniewską? Wszystkie są dumnymi matkami tęczowych dzieci. Choć termin kojarzy się z czymś pogodnym i radosnym, tak naprawdę łączy się z traumatycznymi przeżyciami. Co dokładnie oznacza?

Źródło: www.pomponik.pl

Joanna Koroniewska spisała testament. Skąd taki pomysł?

16.10.2022 12:00

Joanna Koroniewska w najnowszym wywiadzie wyznała, że już od dawna ma spisany testament. Jak tłumaczy swoją decyzję?

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Joanna Koroniewska dopiero była w szpitalu. Teraz opowiedziała o spisaniu testamentu, czym zaniepokoiła fanów

15.10.2022 5:00


Joanna KoroniewskaJoanna Koroniewska spisała testament. Gwiazda zdradziła, dlaczego zrobiła to tak szybko. Wcześniej przeszła zabieg, co relacjonowała w sieci. Joanna Koroniewska weszła do aktorskiego świata dzięki roli Małgorzaty Chodakowskiej w telenoweli M jak miłość. Występowała w niej do 2013 roku. Od kilku lat gwiazda skupia się głównie na występach w teatrze i życiu rodzinnym. Wiedzie je u boku męża […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Joanna Koroniewska spisała testament. "Życie bardzo często nas zaskakuje"

14.10.2022 17:59

Joanna Koroniewska-Dowbor ostatnio wyjawiła, że ma problemy z głosem i oczekuje na zabieg. Teraz w najnowszym wywiadzie wyznała, że od dawna ma spisany testament. Swoją decyzję wytłumaczyła dobrem dzieci.

Źródło: plejada.pl

Koroniewska spisała testament. Sytuacja w rodzinie mocno się skomplikowała

14.10.2022 14:40

Joanna Koroniewska w ostatniej rozmowie przyznała, że jakiś czas temu spisała testament. W ten sposób chce zabezpieczyć dzieci. Powodem ma być skomplikowana sytuacja rodzinna.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Joanna Koroniewska zmuszona była spisać testament. "Sytuacja rodzinna bardzo skomplikowana"

14.10.2022 10:30


Joanna Koroniewska (44 l.) jeszcze niedawno zaniepokoiła swoich fanów zdjęciem ze szpitala na Instagramie. Aktorka wyznała, że ma problemy zdrowotne i przeszła skomplikowaną operację. W wywiadzie dla Pomponika wyznała, że już dawno spisała testament z myślą o dzieciach. Wszystko przez skomplikowaną sytuację rodzinną.

Źródło: www.pomponik.pl

Gwiazdy na otwarciu butiku wnętrzarskiego: Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Maja Sablewska

13.10.2022 23:30


Gwiazdy na otwarciu butikuJoanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Maja Sablewska, Anna Popek… Gwiazdy na otwarciu butiku wnętrzarskiego. Zdjęcia. Na ulicy Powsińskiej w Warszawie pojawiło się nowe, ekskluzywne miejsce – meblowy showroom, w którym będzie można zaopatrzyć się w projekty topowych marek wyposażenia wnętrz. Pod jednym dachem można kupić wytwory najbardziej znanych  brandów. Na uroczystym otwarciu nie zabrakło gwiazd. Kto […]

Źródło: jastrzabpost.pl

"Zabandażowana" Koroniewska ma niepokojące wieści ze szpitala. Poznała już diagnozę lekarzy

13.10.2022 11:50


Joanna Koroniewska (44 l.) mocno zaniepokoiła swoich fanów na Instagramie, gdy opublikowała zdjęcie ze szpitala, na którym ma zabandażowaną całą szyję, do której podpięto też specjalistyczną aparaturę. Okazuje się, że aktorka zmaga się z problemami zdrowotnymi. Konieczne było przeprowadzenie poważnego zabiegu...

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
player+
Kontakt z nami