player+
Wiadomości z tagiem Joanna Koroniewska  RSS
Internautka w absurdalny sposób zwróciła się do Joanny Koroniewskiej. "Chamstwo"

29.11.2023 16:20

Joanna Koroniewska jest kolejną osobą publiczną, która regularnie musi zmagać się z hejtem i kąśliwymi uwagami od niektórych internautów. Na szczęście do wszystkiego podchodzi z humorem i dystansem. Tym razem jedna z kobiet zarzuciła jej, że powinna skorzystać z chirurgii plastycznej.

Źródło: www.rmf.fm

Ola Żebrowska odpowiedziała hejterom. Zapewnia, że dba o higienę

15.11.2023 16:26

W sieci niedawno zawrzało za sprawą komentarza, który pojawił się na profilu Joanny Koroniewskiej. Internauta zarzucił aktorce oraz jej koleżankom Oli Żebrowskiej i Zofii Zborowskiej totalne zaniedbanie. Najpierw odpowiedziała sama Koroniewska, a teraz dołączyła do niej również Żebrowska.

Źródło: www.rmf.fm

Internauta zrugał Joannę Koroniewską. "Pani to taki typ jak Zborowska i Żebrowska". Co odpowiedziała?

14.11.2023 12:01

Joanna Koroniewska odpowiedziała na bardzo złośliwy komentarz, który pojawił się na jej profilu w mediach społecznościowych. Internauta uderzył przy okazji w Zofię Zborowska i Aleksandrę Żebrowską. Koroniewska zabrała więc głos także w ich imieniu.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Internauta uderzył w Joannę Koroniewską. Riposta była natychmiastowa [FOTO]

13.11.2023 15:12

Znane osoby często musza mierzyć się z hejtem w Internecie. Ostatnio jeden z komentujących zaczepił Joannę Koroniewską, używając niezbyt kulturalnych słów. Aktorka szybko go zripostowała.

Źródło: www.rmf.fm

Qczaj miażdżąco o Joannie Koroniewskiej i Macieju Dowborze: „Szkoda, że dzieci nie wzięliście”

10.11.2023 10:00


Qczaj kontra Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor (fot. KAPIF)Qczaj uderzył w Macieja Dowbora i Joannę Koroniewską. Nie spodobała mu się ich udział w kampanii marki piwnej. Nawiązał do osobistych doświadczeń. Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska wzięli udział w kampanii jednej z marek piwnych. Jej celem jest wsparcie Banków Żywności przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. Zaangażowanie gwiazd w akcję organizowaną przez tego typu firmę nie spodobało […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Joanna Koroniewska odpiera krytykę za udział w reklamie piwa. Padła deklaracja

07.11.2023 23:59

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli udział w akcji jednej z najbardziej znanych marek piwa. Celem kampanii jest przekazanie pięciu milionów posiłków potrzebującym. W sieci wybuchła prawdziwa burza, a internauci nie zostawili suchej nitki na gwiazdach. Głos w sprawie zabrała Koroniewska, która zdradziła, dlaczego zdecydowali się z mężem na udział w takiej inicjatywie.

Źródło: plejada.pl

Dowbor i Koroniewska w nietypowy sposób żegnają Matthew Perry’ego

29.10.2023 18:34

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska znani są na Instagramie z publikowania śmiesznych a zarazem życiowych filmików. Często odnoszą się do relacji damsko-męskich, życia codziennego, rodzinnego i tego, co obecnie dzieje się w kraju i na świecie. Nie przeszli też obojętnie obok śmierci aktora z "Przyjaciół". Jak pożegnali Matthew Perry’ego?

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają dom w Hiszpanii. Salon to obłęd, a widok z tarasu...

26.10.2023 17:59

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor już od jakiegoś czasu mieszkają w nowym lokum, którym chętnie się chwalą w sieci. Nieruchomość znajduje się... w Hiszpanii. Dom znanej pary ma przestronne wnętrza i duży taras, z którego rozprzestrzenia się obłędny widok. Zdjęcia robią wrażenie.

Źródło: plejada.pl

To dlatego Joanna Koroniewska odeszła z "M jak miłość". Zdradziła, czy jest szansa na powrót

25.10.2023 12:01

Joanna Koroniewska obecnie rzadko gości w telewizji, bowiem skupia się głównie na działalności w mediach społecznościowych. Po opuszczeniu obsady serialu "M jak miłość" ograniczyła swoje zaangażowanie w przemyśle rozrywkowym. Jednak w jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że temat powrotu do serialu wciąż się pojawia.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Joanna Koroniewska o powrocie do "M jak miłość". "Produkcja dzwoni i pyta"

24.10.2023 23:59

Joanna Koroniewska częściej niż w telewizji pojawia się teraz w mediach społecznościowych. Po odejściu z "M jak miłość" ograniczyła też swoją obecność w show-biznesie. Teraz udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że temat powrotu do serialu TVP wciąż się pojawia.

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami