Wiadomości z tagiem Joanna Koroniewska  RSS
Ale wdepnął! Joanna Koroniewska pokazała, jak niefortunnie powitał wiosnę Maciej Dowbor [WIDEO]

22.03.2023 0:02

Maciek zawsze może liczyć na żonę, która starannie dokumentuje wszystkie jego wpadki, a następnie publikuje w internecie inormacje o nich.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Joanna Koroniewska wspomina poznanie Macieja Dowbora: gdyby nie moja anielska cierpliwość...

20.03.2023 23:59

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od niespełna 10 lat są małżeństwem. Ich pierwsze spotkanie nie należało do udanych. Aktorka w najnowszym wpisie ujawniła, co zdarzyło się 20 lat temu.

Źródło: plejada.pl

"Dzieci i kredytu by z tego nie było". Joanna Koroniewska śmieszkuje ze starych zdjęć Dowbora [FOTO]

01.03.2023 12:01

Asia podzieliła się ze swoimi Instagramowymi obserwatorami kolejnym śmiesznym nagraniem. Tym razem pokazała, jak wyglądał lata temu jej mąż i stwierdziła, że gdyby wtedy go poznała, raczej nie mieliby szansy na bycie razem. Zobaczcie dawny look Maćka. Internauci dopatrzyli się w nim uderzającego podobieństwa do Eminema…

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Joanna Koroniewska pokazała stare zdjęcia Macieja Dowbora: „Dzieci by z tego nie było”. Wyglądał jak klon Eminema

01.03.2023 7:40


Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska, EminemJoanna Koroniewska pokazała stare zdjęcia Macieja Dowbora. My patrzymy na jego fryzurę. Jak sama stwierdziła, gdyby poznała go z takimi włosami, „dzieci by z tego nie było”. Rzeczywiście było tak źle? Wideo. Maciej Dowbor jest synem Katarzyny Dowbor. Poszedł w jej ślady i rozpoczął karierę w mediach. Pierwsze kroki stawiał w radiowej Trójce. Z czasem […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Joanna Koroniewska w końcu pokazała twarz starszej córki. 13-letnia Janina to piękność. Ten kolor włosów i niesamowite spojrzenie!

18.02.2023 11:20


Joanna KoroniewskaJoanna Koroniewska jeszcze do niedawna skrupulatnie ukrywała w sieci twarz swoich córeczek. Teraz to jak wygląda 13-letnia Janina nie jest już tajemnicą. Do kogo podobna jest nastolatka? Joanna Koroniewska to aktorka, której ogromną popularność przyniósł serial M jak Miłość. Po wielu latach zdecydowała się odejść z produkcji, ale nie straciła przy tym zainteresowania fanów. Telenoweli zawdzięcza nie […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Joanna Koroniewska chłodno o kolegach z pracy. "Mam mało przyjaciół"

17.02.2023 23:59

Joanna Koroniewska swego czasu była jedną z ulubionych postaci widzów serialu "M jak miłość". Gwiazda w 2013 r. pożegnała się z produkcją oraz swoją postacią Małgosi Mostowiak. Choć oficjalnie jej postać nie została uśmiercona, gwiazda przyznaje, że nie chce wracać do serialu. Teraz odpowiedziała na pytanie, jak wspomina kolegów z planu. Jej odpowiedź? Wymowna.

Źródło: plejada.pl

Paulina Smaszcz atakuje Małgorzatę Ohme i Joannę Koroniewską. Padły mocne oskarżenia

13.02.2023 11:59

Paulina Smaszcz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, w których często pisze to, co myśli. Tym razem zajęła się tematem hejtu. We wpisach zaatakowała Małgorzatę Ohme i Joannę Koroniewską— Dowbor. Oskarża je o szerzenie mowy nienawiści.

Źródło: plejada.pl

Joanna Koroniewska zabroniła internautom krytyki. Oto, co ich spotka za złamanie zakazu

11.02.2023 17:38


Joanna Koroniewska (44 l.) od lat dzielnie stawia czoła fali nienawiści, która z roku na rok przybiera w sieci coraz większy rozmiar. Aktorka już wiele razy udowadniała, że wszechobecna krytyka i zjadliwość nie robią na niej najmniejszego wrażenia. Niestety nawet najtwardsi ludzie mają swoje granice. Gwiazda opublikowała w sieci ważny komunikat. Coś w niej pękło.

Źródło: www.pomponik.pl

Joanna Koroniewska przekazała okropne wiadomości. Aż chce się płakać

11.02.2023 11:59

Joanna Koroniewska jest poddawana stałej ocenie internautów, którzy często umieszczają w sieci wyjątkowo okropne komentarze dotyczące np. wyglądu aktorki. Była gwiazda "M jak miłość" ma już dość ocen, na które natrafia w sieci. Treścią wybranych komentarzy hejterów podzieliła się ze swoimi obserwatorami. "Słowa mogą ranić" — zauważa.

Źródło: plejada.pl

Empatia pilnie poszukiwana: Weekend rozjechał Joannę Koroniewską, a internauci atakują...

31.01.2023 18:03

W poniedziałek aktorka po raz kolejny poinformowała swoich Instagramowych obserwatorów o problemach ze zdrowiem, które skutecznie rujnują jej życie rodzinne, ale nie wszyscy internauci wykazali zrozumienie dla tych kłopotów…

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

reklama
Kontakt z nami