Wiadomości z tagiem Joanna Koroniewska  RSS
Prywatne baseny, palmy i zapierające dech w piersi widoki. Te gwiazdy kupiły dom w Hiszpanii

19.07.2024 17:59

Hiszpania to nie tylko popularny kierunek wakacyjny. Wiele gwiazd postanawia osiedlić się w tym słonecznym kraju na dłużej i decyduje się na kupno domu. Robert i Anna Lewandowscy, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor czy Aneta Kręglicka — to tylko niektóre ze znanych osobistości posiadających nieruchomości na Półwyspie Iberyjskim.

Źródło: plejada.pl

Nagłe doniesienia od Koroniewskiej. Chciała uciec od swojego życia

17.07.2024 19:27


Joanna Koroniewska była aktorką, która pierwsze kroki stawiała w uwielbianym przez Polaków "M jak miłość". Potem została żoną Maćka Dowbora, a na sam koniec influencerką. Teraz wieści głoszą, że będzie prowadzić nowy program, a ona sama mówi dość gorzko o początkach swojej kariery. "Zostałam aktorką głównie dlatego, że chciałam uciec od swojego życia".

Źródło: www.pomponik.pl

Poruszające wyznanie Joanny Koroniewskiej. "Chciałam uciec od swojego życia"

16.07.2024 23:59

Joanna Koroniewska w rozmowie z Plejadą wyjawiła, dlaczego tak naprawdę została aktorką. Gwiazda zdecydowała się na osobiste wyznanie. — Wolę patrzeć na inne rzeczy niż na siebie — mówi.

Źródło: plejada.pl

Teściowa Dowbor spakowała walizki i wpadła do hiszpańskiej willi syna i synowej. Nie do wiary, co zabrała

12.07.2024 10:23


Katarzyna Dowbor postanowiła zrobić sobie przerwę od obowiązków, których przybyło jej ostatnio zdecydowanie więcej w związku z nową rolą w TVP. Dziennikarka zaplanowała odwiedziny w hiszpańskiej willi syna Macieja i jego żony Joanny Koroniewskiej. Na Instagrama wrzuciła zdjęcie prosto z lotniska, a uwagę zwraca nietypowy pakunek, który zabrała ze sobą w podróż. Po co jej to?

Źródło: www.pomponik.pl

Relacja Koroniewskiej i Dowbor nie jest taka prosta. To je poróżniło

10.07.2024 20:39


Joanna Koroniewska od lat tworzy szczęśliwy związek z Maciejem Dowborem. Aktora ma bardzo dobre relacje ze swoją teściową, co obie panie często pokazują w mediach społecznościowych. Mimo to są kwestie, w których aktorka i prezenterka nie do końca się zgadzają. Chodzi przede wszystkim o aranżację wnętrz. Koroniewska właśnie przyznała, że Katarzyna Dowbor dopiero niedawno zaczęła ją doceniać.

Źródło: www.pomponik.pl

Joanna Koroniewska szczerze o relacjach z Katarzyną Dowbor. Nie we wszystkim są zgodne

10.07.2024 17:59

Joanna Koroniewska-Dowbor i Katarzyna Dowbor od lat mają świetny kontakt. A prezenterka jest dla żony Macieja Dowbora jak druga matka. W rozmowie z Plejadą aktorka przyznaje, że nie zawsze zgadza się z teściową — m.in. w kwestii urządzania wnętrz. Dopiero od niedawna czuje się doceniana.

Źródło: plejada.pl

Wytknęli jej, że wygląda staro. Joanna Koroniewska odpowiedziała

08.07.2024 12:00

Joanna Koroniewska pokazała, jakie komentarze dostaje od internautów. Fani cenią ją za poczucie humoru, naturalność i swobodę, ale są też tacy, którym to nie pasuje. Ci wytykają aktorce, że źle wygląda i powinna bardziej o siebie zadbać. 46-latka ma dla nich jedną odpowiedź.

Źródło: kobieta.onet.pl

Joanna Koroniewska hejtowana za okładkę Vivy! Aktorka odpowiedziała

08.07.2024 12:00

Rozwiane włosy, szeroki uśmiech i podpis "Nie chcę być idealna". Tak wygląda okładka czwartkowego wydania Vivy! z Joanną Koroniewską. Zdjęcie, na którym aktorka pozuje topless, wzbudziło ogromne emocje. Na gwiazdę spadła fala krytyki. "Każda z nas jest niedoskonała i dlatego właśnie piękna" — wyjaśniła na swoim Instagramie.

Źródło: kobieta.onet.pl

Joanna Koroniewska z programem w TVN-ie. Katarzyna Dowbor: jest bystra i przygotowana

06.07.2024 17:59

Joanna Koroniewska dostała nowy program o tematyce budowlanej w TVN-ie, w którym główna nagroda jest warta ponad 1 mln zł. Katarzyna Dowbor, która jest prawdziwą "królową remontów" wyjawiła, czy ma dla synowej jakieś rady.

Źródło: plejada.pl

A jednak! Joanna Koroniewska dostała nowy program. "Jaram się"

06.07.2024 11:59

Joanna Koroniewska przechodzi do TVN. Aktorka świetnie znana z serialu "M jak miłość" dostała nowy program typu reality-show. Gwiazda zajmie się remontami w formacie, w którym główna nagroda jest warta ponad 1 mln zł! "Mam ciarki, to wyjątkowy projekt" — mówiła Koroniewska.

Źródło: plejada.pl

reklama
player+
Kontakt z nami