Wiadomości z tagiem Jennifer Lopez  RSS
To koniec miłości Jennifer Lopez i Bena Afflecka? Lopez nie zostawia złudzeń

23.05.2024 16:22


Ostatnio nie cichną plotki o kryzysie w małżeństwie hollywoodzkich gwiazd Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Para ponoć planuje rozwód. Ostatnio zapytano o te doniesienia Jennifer Lopez podczas panelu dyskusyjnego, na którym promowała film “Atlas”. Odpowiedź nie pozostawia złudzeń.

Źródło: www.pomponik.pl

Jennifer Lopez zapytana o rozwód z Benem Affleckiem. Odpowiedź nie pozostawia złudzeń

23.05.2024 11:59

Jennifer Lopez jest na ustach wszystkich. Wiele dzieje się w jej życiu zawodowym, ale też nie brakuje plotek na temat jej związku z Benem Affleckiem. W mediach huczy na temat zbliżającego się wielkimi krokami rzekomego rozwodu pary. Artystka nie zamierza jednak zaspokoić ciekawości wszystkich zainteresowanych.

Źródło: plejada.pl

Jennifer Lopez sama na premierze. "Smutna i zestresowana"

22.05.2024 17:59

Nie cichną plotki o planowanym rozwodzie Bena Afflecka i Jennifer Lopez. Teraz amerykańska piosenkarka i aktorka znów wystąpiła bez męża na ściance podczas premiery swojego filmu. W sieci przybywa komentarzy o tym, jakie sprawiała wrażenie.

Źródło: plejada.pl

Jennifer Lopez i Ben Affleck reagują na doniesienia o rozwodzie. Są nowe zdjęcia

20.05.2024 11:59

Jennifer Lopez i Ben Affleck pojawili się w niedzielę (19 maja) na imprezie w Aero Theatre w Brentwood. Gwiazdorska para przybyła osobno, ale opuściła wydarzenie razem, co mogło być próbą zdementowania plotek o kryzysie małżeńskim.

Źródło: plejada.pl

Jennifer Lopez i Ben Affleck od 47 dni nie byli widziani razem. Teraz to się zmieniło

18.05.2024 23:59

Od kilku dni media huczą od plotek na temat kłopotów w związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Po dwumiesięcznej przerwie od publicznych wystąpień para pojawiła się razem, wspierając dziecko Afflecka podczas szkolnego występu. Czy to oznaka zbliżającego się rozstania, czy może próba pojednania?

Źródło: plejada.pl

Jennifer Lopez i Ben Affleck nie radzą sobie jako małżeństwo? Nowe ustalenia

16.05.2024 23:59

Ben Affleck, znany aktor z filmu "Gone Girl", z niechęcią ma uczestniczyć w terapii, którą zaproponowała mu jego żona, Jennifer Lopez. Jak wynika z informacji przekazanych przez anonimowe źródło magazynu "In Touch", terapia powoduje u Afflecka więcej zamętu niż korzyści.

Źródło: plejada.pl

Jennifer Lopez i Ben Affleck się rozwodzą? Tabloid ujawnia szokujące informacje

15.05.2024 17:59

Jennifer Lopez i Ben Affleck są przykładem na prawdziwość powiedzenia "stara miłość nie rdzewieje". Para wróciła do siebie po 20 latach od momentu, gdy aktor po raz pierwszy oświadczył się ukochanej. Celebryci wzięli ślub i zdawało się, że tym razem "będą ze sobą do grobowej deski". Najprawdopodobniej ich sielanka się właśnie skończyła.

Źródło: plejada.pl

Jennifer Lopez na gali zjawiła się sama. Media pytają: gdzie jest jej mąż?

08.05.2024 17:59

Jennifer Lopez została okrzyknięta jedną z najlepiej ubranych gwiazd tegorocznej Met Gali. Aktorka i piosenkarka dosłownie błyszczała w imponującej kreacji na czerwonym dywanie, kroczyła po nim jednak sama. Światowe media pytają, gdzie był wtedy Ben Affleck.

Źródło: plejada.pl

Nie tylko Jennifer Lopez olśniła na Met Gali 2024. Te suknie przejdą do historii

07.05.2024 11:59

Met Gala 2024 przeszła do historii, a wraz z nią wyszukane i oryginalne kreacje gwiazd. "Ogród czasu" — to był temat przewodni tegorocznej imprezy. Wiele gwiazd zachwyciło kreacjami — na czerwonym dywanie nie zabrakło elfów, leśnych duchów i wróżek. Jennifer Lopez, która w ostatnich latach zaliczała modowe wtopy, w tym roku pokazała klasę. Jaka jeszcze kreacja przejdzie do historii?

Źródło: plejada.pl

Jennifer Lopez jako "genialna, lecz zgorzkniała analityczka". Jest już zwiastun filmu "Atlas"

26.04.2024 21:30

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun filmu "Atlas". W nowej produkcji Netflixa zobaczymy w roli głównej Jennifer Lopez! Zobaczcie sami, jak się prezentuje.

Źródło: www.rmf.fm

reklama
Baner Fuksiarz
Kontakt z nami