Wiadomości z tagiem Iga Lis  RSS
Powiedział "tak", mając 72 lata. W jakim wieku ślub wzięły inne polskie gwiazdy?

04.12.2021 17:59

Śluby gwiazd zawsze są dużym wydarzeniem w show-biznesie. Niektóre z nich zdecydowały się stanąć przed ołtarzem w bardzo młodym wieku, inne trochę później. Zobacz, ile lat miały największe polskie gwiazdy, gdy powiedziały sakramentalne "tak".

Źródło: plejada.pl

Koncert TVP dla Straży Granicznej. Na scenie Lou Bega i Las Ketchup

02.12.2021 12:01

5 grudnia Telewizja Polska pokaże koncert zatytułowany "#Murem za polskim mundurem". Ma być to forma wsparcia dla funkcjonariuszy i żołnierzy stacjonujących na polsko-białoruskim pograniczu. Kto pojawi się na scenie?

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

To za nich Tomasz Komenda miał odsiedzieć w więzieniu 25 lat. Na ile lat skazano prawdziwych winnych zbrodni w Miłoszycach?

02.12.2021 8:45

W środę Sąd Apelacyjny we Wrocławiu wydał wyrok w sprawie Ireneusza M., którego skazał na 25 lat pozbawienia wolności, natomiast Norbert B. usłyszał karę więzienia na 15 lat. Mężczyźni dopuścili się gwałtu i zabójstwa 15-latki w Miłoszycach w 1996 roku. Za popełnioną przez nich zbrodnię, najpierw niesłusznie skazano Tomasza Komendę. Uniewinniono go po 18 latach.

Tagi: Iga Lis
Źródło: www.rmf.fm

Lou Bega i Las Ketchup zaśpiewają dla polskiej Straży Granicznej w czasie koncertu TVP

01.12.2021 23:59

5 grudnia Telewizja Polska pokaże koncert zatytułowany "#Murem za polskim mundurem". Ma być to forma wsparcia dla funkcjonariuszy i żołnierzy stacjonujących na polsko-białoruskim pograniczu. W koncercie wezmą udział zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy. Wystąpią m.in. Lou Bega i zespół Las Ketchup.

Źródło: plejada.pl

Nie tylko "Nie liczę godzin i lat". Jak dobrze znasz piosenki, które śpiewał Andrzej Rybiński? [QUIZ]

30.10.2021 11:59

Andrzej Rybiński jest na polskiej scenie muzycznej od lat 60. ubiegłego wieku. Muzyk współtworzył grupę 2 plus 1, ale to za sprawą kariery solowej został najbardziej zapamiętany przez fanów. Oczywiście największym jego hitem jest utwór "Nie liczę godzin i lat", jednak artysta na swoim koncie ma też inne przeboje. Jak dobrze je pamiętasz?

Tagi: Iga Lis
Źródło: plejada.pl

Iga Lis zmieniła fryzurę. Z grzywką wygląda jak marzenie każdego mężczyzny. „Piękna”

14.10.2021 7:40


Iga LisIga Lis to piękna kobieta. Teraz przeszła małą metamorfozę, która jeszcze bardziej dodała jej uroku. Na jaką zmianę zdecydowała się córka znanych dziennikarzy? Iga Lis to młodsza córki Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Od jakiegoś czasu mieszka w Londynie. W stolicy Wielkiej Brytanii studiuje i pracuje. Jest chlubą swoich rodziców, którzy często nie mogą się […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Natalia Szroeder o przyjaźni z Igą Lis. Zdradziła, jak się poznały i wyliczyła, kto jeszcze jest w ich paczce [WIDEO]

13.10.2021 10:40


Natalia Szroeder i Iga LisNatalia Szroeder opowiedziała o kulisach przyjaźni z Igą Lis. Zdradziła, jak w trudnym świecie show-biznesu udało im się zbudować tak trwałą relację. Natalia Szroeder z show-biznesem związana jest od najmłodszych lat. Piękna i utalentowana wokalistka szybko podbiła serca fanów. Cały czas nagrywa kolejne przeboje, które są bardzo entuzjastycznie przyjmowane przez słuchaczy. Chociaż wokalistka ma bardzo […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Natalia Szroeder w obiektywie Igi Lis. Internauci oczarowani! [INSTAGRAM]

22.09.2021 11:38


Iga Lis prowadzi na Instagramie dwa konta. Na jednym z nich dzieli się swoją pasją - fotografią. Ostatnio jej modelką została Natalia Szroeder. Subtelne zdjęcia podbijają sieć.

Źródło: muzyka.interia.pl

reklama
Kontakt z nami