Wiadomości z tagiem Ida Nowakowska  RSS
Nowakowska nie pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie". Potwierdziła zmiany

18.05.2023 13:37


"Pytanie na śniadanie" w czwartek mieli poprowadzić Ida Nowakowska oraz Tomasz Wolny, jednak niespodziewanie doszło do zamiany. Czy wierni widzowie programu śniadaniowego mają powody do zmartwień?

Źródło: www.pomponik.pl

Nagła zmiana w "Pytaniu na śniadanie". Ida Nowakowska wszystko potwierdziła

18.05.2023 11:59

Czwartkowe wydanie "Pytania na śniadanie" mieli poprowadzić Ida Nowakowska i Tomasz Wolny. Jak się jednak okazuje, widzów nad ranem powitała inna para prowadzących. Wiadomo, co dalej z lubianym duetem.

Źródło: plejada.pl

Czy syn Idy Nowakowskiej pójdzie w ślady mamy? "Pozwalam mu się otwierać"

15.05.2023 12:03

Ida Nowakowska w rozmowie z dziennik.pl zdradziła, jak wychowuje swojego syna i jak rozwija w nim jego pasje. Opowiedziała też, jak patrzy na rodziców dzieci biorących udział w programach, które prowadzi, odkąd sama została mamą.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Eurowizja 2023. Ida Nowakowska prezentując wyniki wsparła Ukrainę

14.05.2023 12:03

Podczas finału Eurowizji 2023 prezenterzy z poszczególnych krajów przekazywali informację o wynikach jurorów. Głosy z Polski podobnie, jak rok temu przekazywała Ida Nowakowska. Podczas jej krótkiego występu nie zabrakło słów wsparcia dla Ukrainy. Co powiedziała?

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Eurowizja 2023. Ida Nowakowska jak królowa lodu. Wspomniała o Ukrainie

14.05.2023 11:59

W finale Eurowizji 2023 przedstawiciele 26 krajów byli oceniani nie tylko przez widzów, ale też przez jury z krajów, które brały udział w konkursie. Głosy z Polski, podobnie jak w ubiegłym roku, przekazała Ida Nowakowska.

Źródło: plejada.pl

Cleo i Ida Nowakowska oceniły twórczość Blanki. Co może jej przeszkodzić? Koleżanka po fachu zna odpowiedź [WIDEO]

09.05.2023 7:40


Eurowizja już za chwilę, a tymczasem nie ustaje dyskusja na temat szans Blanki w konkursie. Spytaliśmy Cleo i Idę Nowakowską, jak oceniają utwór Solo. Ta pierwsza powiedziała nam, co może dziś przeszkodzić Polce na Eurowizji.  Od 1994 roku czekamy na sukces, jaki osiągnęła Edyta Górniak, zdobywając drugie miejsce w konkursie Eurowizji. Najbliżej podium byli Ich […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Co Ida Nowakowska sądzi o gwiazdach, które dokonały aktu apostazji?

05.05.2023 12:03

W rozmowie z Jastrzabpost.pl Ida Nowakowska powiedziała, co sądzi na temat tych gwiazd, które dokonały aktu apostazji.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Zrobili danie koronacyjne Karola III w "Pytaniu na śniadanie". Prowadzący spróbowali go na wizji

05.05.2023 11:59

Nie tylko Wielka Brytania żyje zbliżającą się wielkimi krokami koronacją króla Karola III. W "Pytaniu na śniadanie" przygotowany został quiche, który jest oficjalnym daniem koronacyjnym. Ida Nowakowska i Tomasz Wolny szybko wyrazili swoją opinię na temat tego, jak smakuje.

Źródło: plejada.pl

Ida Nowakowska kontra apostazja. Zaskakujące wyznanie gwiazdy TVP!

05.05.2023 9:21


Ida Nowakowska jest osobą głęboko wierzącą i wcale tego nie ukrywa. Wręcz przeciwnie! Gwiazda TVP na każdym kroku podkreśla, jak dużą rolę w jej życiu odgrywa właśnie wiara. Tymczasem Polacy coraz częściej dokonują apostazji. Co na ten temat sądzi prezenterka „Pytania na śniadanie”?

Źródło: www.pomponik.pl

Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę w "Pytaniu na śniadanie"

04.05.2023 12:03

W środowym wydaniu "Pytania na śniadanie" Ida Nowakowska zaliczyła dosyć niezręczną wpadkę. Podczas rozmowy powiedziała coś, co wywołało niezręczną ciszę.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

reklama
Kontakt z nami