Wiadomości z tagiem Ida Nowakowska  RSS
Ida Nowakowska zniknęła z "Pytania na śniadanie". Wiadomo, czym się zajmuje

26.02.2024 17:59

Ida Nowakowska nie pojawia się już w TVP. Wkrótce jej fani będą mogli zobaczyć ją jednak w nowym projekcie, nad którym pracuje. Tajemniczo zdradziła, że to międzynarodowa produkcja.

Źródło: plejada.pl

"Otrzymuję tysiące listów". Ida Nowakowska przerywa milczenie po zwolnieniu z "PnŚ"

26.02.2024 10:50

Ida Nowakowska na początku roku pożegnała się z pracą w "Pytaniu na śniadanie". Teraz prezenterka telewizyjna zabrała głos w tej sprawie. Jak powiedziała, wciąż otrzymuje wiadomości od widzów, którzy chcą dowiedzieć się, co dalej z jej karierą.

Źródło: www.rmf.fm

Wiadomo, co z Idą Nowakowską i Tomaszem Kammelem w "The Voice Kids". Decyzja już zapadła

24.02.2024 9:40

Ida Nowakowska i Tomasz Kammel niedawno pożegnali się z prowadzeniem "Pytania na śniadanie". Co z ich pracą w "The Voice Kids"? Co do nowej edycji nie ma już wątpliwości.

Źródło: www.rmf.fm

Co dalej z Idą Nowakowską w "The Voice Kids"? Odpowiedziała wprost

23.02.2024 8:52

Już w sobotę rozpocznie się 7. edycja "The Voice Kids". Do tej pory prowadzącymi muzyczny show byli Ida Nowakowska i Tomasz Kammel. Czy po zmianach, jakie zaszły w Telewizji Polskiej, zobaczymy ten duet w odcinkach emitowanych na żywo?

Źródło: www.rmf.fm

Ida Nowakowska przerwała milczenie. Powiedziała o swoich losach w "The Voice Kids"

22.02.2024 23:59

Ida Nowakowska, która była w ostatnich latach była jedną z prowadzących "Pytanie na śniadanie", musiała pożegnać się z posadą w Telewizji Polskiej. Wkrótce ponownie pojawi się jednak na ekranie w programie "The Voice Kids", który był nagrywany kilka miesięcy temu.

Źródło: plejada.pl

Wieści z domu Idy Nowakowskiej i męża nadeszły znienacka. I to wszystko w jednej chwili

22.02.2024 19:08


Ida Nowakowska w ostatnim czasie musiała zmierzyć się z dość bolesnymi wydarzeniami w życiu. Niemal z dnia na dzień straciła pracę w "Pytaniu na śniadanie", ale to ponoć dopiero początek zmian w życiu gwiazdy i jej amerykańskiego męża. Jeden z tygodników dotarł do niespodziewanych wieści...

Źródło: www.pomponik.pl

Nowakowska przerwała milczenie nt. "Voice Kids". "Nikt mnie nie zawiadomił"

22.02.2024 14:37


Po ostatnich roszadach kadrowych w "Pytaniu na śniadanie" wielu wielbicieli Idy Nowakowskiej zastanawiało się, czy prezenterka pożegna się także ze swoją posadą w programie "The Voice Kids". Była tancerka w najnowszym wywiadzie postanowiła rozwiać wątpliwości widzów i jednoznacznie zadeklarowała, co myśli o swojej przyszłości w Telewizji Polskiej.

Źródło: www.pomponik.pl

Ida Nowakowska na wyjątkowym nagraniu z synem. Internauci zachwyceni: cukiereczek

06.02.2024 17:59

Ida Nowakowska, mimo że jest mamą, nie rezygnuje z pracy oraz realizacji kolejnych projektów zawodowych. Mały Maksymilian często jej towarzyszy i czeka na nią za kulisami. Chłopiec świetnie odnajduje się w gronie artystów, co zostało uwiecznione na nagraniu.

Źródło: plejada.pl

Ida Nowakowska znów pojawi się w TVP. Jest jedno "ale"

29.01.2024 23:59

Ida Nowakowska nie poprowadzi już "Pytania na śniadanie", ale w najbliższym czasie nie zniknie z anteny TVP, bo zobaczymy ją w "The Voice Kids". Ostatnio pochwaliła się też pracą na planie nowej edycji międzynarodowego show, który współprowadzi od kilku lat.

Źródło: plejada.pl

Ida Nowakowska nie zniknęła całkowicie z TVP. Pojawi się jeszcze na antenie

29.01.2024 11:59

Ida Nowakowska była jedną z najbardziej lubianych prowadzących "Pytanie na śniadanie", a jej zwolnienie było dla wielu fanów ciosem. Wszystko wskazuje jednak na to, że gwiazda nie zniknęła jeszcze na dobre z anteny TVP. Wraz z Tomaszem Kammelem poprowadzi znany show. Jest jednak "ale".

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami