Wiadomości z tagiem Ida Nowakowska  RSS
Joanna Kurska odsłoniła nogi, Ida Nowakowska postawiła na... beret

16.08.2022 11:59

Za nami "Koncert piosenki wojskowej państw NATO", który został zorganizowany i pokazany przez TVP. Na scenie pojawili się wykonawcy polscy i zagraniczni, a wśród publiczności bawili się Jacek Kurski z małżonką, która tym razem postanowiła zaprezentować się w spódniczce mini i odsłonić nogi.

Źródło: plejada.pl

Ida Nowakowska po latach szykuje drugie wesele. Opowiedziała o szczegółach. To będzie impreza dekady. „Zawsze mi się marzyło”

16.08.2022 11:00


Ida NowakowskaIda Nowakowska od wielu lat jest żoną Jacka Herndona. Para wzięła ślub w USA. Gwiazda TVP jednak zawsze marzyła o typowo polskim weselu. Szykuje się huczna uroczystość. Ida Nowakowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych obecnie gwiazd TVP. Jej początki kariery, to kilka lat współpracy z TVN, jednak po czasie zdecydowała się zmienić stację. W publicznej […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Wpadka Idy Nowakowskiej na koncercie piosenki wojskowej. Internauci nie mają dla niej litości

16.08.2022 8:53


W poniedziałek, 15 sierpnia odbył się "Koncert piosenki wojskowej państw NATO" organizowany przez TVP. Jak można się domyślić, nie zabrakło wpadek prezenterów publicznej telewizji. Ida Nowakowska pomyliła byłego striptizera z żołnierzem, który dawniej był wokalistą. W Elblągu świetnie za to bawił się Jacek Kurski z małżonką.

Źródło: www.pomponik.pl

Ida Nowakowska wsypała męża i opowiedziała o jego nowej miłości. Nie obeszło się bez kłopotliwych szczegółów

12.08.2022 18:40


Ida Nowakowska, Jack HerndonIda Nowakowska zaskoczyła czytelników wyznaniem. Powiedziała dziennikarzom, że jej mąż się zakochał! Obiekt westchnień budzi zaskoczenie. Ida Nowakowska pierwsze kroki w przemyśle rozrywkowym stawiała jako tancerka. Z czasem zaczęła gościć w programach telewizyjnych. Jacek Kurski zaufał jej do tego stopnia, że powierzył jej pracę w Pytaniu na śniadanie, gdzie jest jedną ze współprowadzących. 31-latka ma poukładane życie prywatne: jest żoną […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Nowakowska zdradziła największy sekret swojego amerykańskiego męża. Ma tylko jedną słabość...

12.08.2022 13:40


Ida Nowakowska rzadko dzieli się szczegółami ze swojego prywatnego życia, a o jej mężu - Jacku Herndonie próżno szukać informacji w sieci. Była tancerka niedawno zdradziła jednak tajemnicę na temat swojego ukochanego. Jak ten przystojny Amerykanin odnajduje się w polskiej rzeczywistości?

Źródło: www.pomponik.pl

Agustin Egurrola, Edyta Herbuś i Ida Nowakowska o nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Zgodnie wskazali faworyta [WIDEO]

06.08.2022 7:00


Augustin Egurrola, Edyta Herbuś i Ida Nowakowska o TzGReporterka Jastrząb Post zapytała jurorów You Can Dance, Augustina Egurrolę, Edytę Herbuś i Idę Nowakowską o Taniec z Gwiazdami. Nasi rozmówcy zgodnie wskazali, kto ma największe szanse na zwycięstwo. Kogo wybrali? Taniec z Gwiazdami to jeden z najpopularniejszych formatów Polsatu. W 13. edycji programu, która zostanie wyemitowana jesienią, zobaczymy: Maję Włoszczowską, Ilonę Krawczyńską, Jacka Jelonka, Michała Mikołajczaka, […]

Trudny los męża Nowakowskiej. Mówi po chińsku, ale polski jest dla niego za trudny?

04.08.2022 10:40


Ida Nowakowska (32 l.) jest szczęśliwą żoną pochodzącego ze Stanów Zjednoczonych Jacka Herndona. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w 2015 roku. W imię miłości ukochany tancerki postanowił przeprowadzić się do Polski na stałe. Jak mąż ulubienicy TVP odnajduje się w naszym kraju? Czy Jack Herndon umie mówić po polsku?

Źródło: www.pomponik.pl

Ida Nowakowska kłóci się na planie "You Can Dance" nie tylko z Cichopek. Zadarła też z Egurrolą

02.08.2022 17:59


O kłótni Nowakowskiej z Cichopek było głośno kilka dni temu. Panie starły się podczas oceny jednego z uczestników talent show "You Can Dance". Okazuje się, że trzeci juror, Agustin Egurrola wcale nie należy do osób spokojnych. "On ma srogą naturę" - przyznała Ida Nowakowska.

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami