Wiadomości z tagiem Ich Troje  RSS
Mandaryna z nowym partnerem na salonach! Opowiedziała nam o zaręczynach, wspólnym mieszkaniu i świętach. „Dawno nie miałam takiej przyjemności z bycia z kimś”

05.12.2022 12:20


Mandaryna z nowym partneremMandaryna pierwszy raz zabrała ukochanego na ściankę. Z nowym partnerem zaliczyła bardzo udany debiut przed fotoreporterami. Uśmiech nie schodził jej z twarzy.  Mandaryna popularność w show-biznesie zdecydowanie zawdzięcza swojemu związkowi z Michałem Wiśniewskim. Wokalista Ich Troje był wówczas u szczytu sławy, a śliczna tancerka natychmiast wpadła mu w oko. Długo nie czekali ze sformalizowaniem związku. […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Pojawiły się nowe zdjęcia Justyny Majkowskiej z Ich Troje. Nie przypomina dawnej siebie! [FOTO]

28.11.2022 15:34

Justyna Majkowska była wokalistką Ich Troje w czasach największej świetności zespołu. Kiedy odeszła od Michała Wiśniewskiego i Jacka Łągwy, nie było o niej już tak głośno. Co dzieje się z Majkowską dzisiaj i jak obecnie wygląda?

Tagi: Ich Troje
Źródło: www.rmf.fm

Internetowi obrońcy zwierząt nie wybaczą tego, co Michał Wiśniewski zrobił małemu króliczkowi. Wszystko szło na żywo w telewizji!

26.11.2022 16:00


Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski pojawił się w Pytaniu na śniadanie. Wzbudził niemałe kontrowersje. Wszystko przez to, w jaki sposób potraktował małego króliczka… Michał Wiśniewski lata temu podbił gusta muzyczna Polaków jako lider Ich Troje. Zespół nagrywa kolejne przeboje i koncertuje po dziś dzień. Media bacznie śledzą poczynania wokalisty nie tylko za sprawą jego poczynań artystycznych. Idol słuchaczy kilkukrotnie stawał na […]

Tagi: Ich Troje
Źródło: jastrzabpost.pl

Michał Wiśniewski "dorabia" po godzinach?! Ludzie twierdzą, że zabrakło na alimenty na te wszystkie dzieci!

21.11.2022 17:06


Michał Wiśniewski (50 l.) jest jednym z tych artystów, których popularność mocno się zmniejszyła się z biegiem czasu. Choć wokalista zespołu Ich Troje wciąż pojawia się w programach telewizyjnych i grywa na festiwalach czy sylwestrach, to o dawnej świetności może już chyba tylko pomarzyć. Czyżby to zaczęło odbijać się na jego sytuacji materialnej? W sieci można znaleźć zdjęcie, na którym Wiśniewski wystąpił w nowej roli. Stał się weselnym wodzirejem?

Tagi: Ich Troje
Źródło: www.pomponik.pl

​Dominika Tajner diagnozuje rozpad małżeństwa. „Nie czułam się kobieco"

17.11.2022 15:28


Dominika Tajner (43 l.) i Michał Wiśniewski (50 l.)wiosną 2019 roku podjęli decyzję o rozwodzie. Od tamtej pory pozostają w przyjaznych relacjach, chociaż Tajner, jak wyznała w rozmowie z Pomponikiem, do tej pory uważa, że powinna była otrzymać zaproszenie na jubileusz zespołu Ich Troje, którego była menedżerką. Jak ujawnia, miało to zresztą związek z rozpadem jej małżeństwa.

Źródło: www.pomponik.pl

Dominika Tajner opowiada nam o zaręczynach. Czy zdecyduje się na trzeci ślub?

17.11.2022 14:50


Dominika Tajner (43 l.) przez wiele lat była związana z ekscentrycznym muzykiem Michałem Wiśniewskim (50 l.). Lider "Ich Troje" oczekuje właśnie szóstego dziecka ze swoją piątą żoną, ale jego eks partnerka również nie próżnuje. W rozmowie z Pomponikiem opowiedziała o zaręczynach i planach na kolejny ślub. Czym jeszcze podzieliła się z nami celebrytka?

Źródło: www.pomponik.pl

Mandaryna dba o edukację seksualną swoich pociech. Nie chce by były jak... Michał Wiśniewski

16.11.2022 21:29


Mandaryna (44 l.) rozpoczęła karierę w show-biznesie od relacji z Michałem Wiśniewskim (50 l.). Dziś oprócz dzieci niewiele ich łączy, a wokalistce zdarza się czasem uszczypliwie skomentować poczynania byłego męża. Nie inaczej było podczas jej ostatniego występu w popularnym podcaście. Co takiego miała do powiedzenia była członkini "Ich Troje"?

Źródło: www.pomponik.pl

Niezła afera w hotelu TVP. W tle... rybka Krystyny Loski!

16.11.2022 9:10


Michał Wiśniewski postanowił ostatnio nieco powspominać. Skłonił go do tego jubileusz 70-lecia TVP. Lider Ich Troje wiele razy występował w tej telewizji, bo cieszył się sporą sympatią ówczesnej dyrektor programowej. W przeciągu tych kilku dekad dochodziło do wielu zabawnych, ale też wręcz szokujących sytuacji. Jedna z nich wydarzyła się w hotelu Telewizji Polskiej. W tle... rybka Krystyny Loski. O co chodziło?

Tagi: Ich Troje
Źródło: www.pomponik.pl

Najmłodszy syn Michała Wiśniewskiego doprowadził go do płaczu. Aż strach pomyśleć, co to będzie, jak kolejne dziecko dołączy do rodziny

13.11.2022 23:30


Syn doprowadził Wiśniewskiego do łezMichał Wiśniewski zdradził, że jego najmłodszy synek doprowadził go do łez. Co takiego zrobił Falco Amadeus? Michał Wiśniewski już od wielu lat jest na scenie i wzbudza emocje nie tylko działalnością artystyczną jako lider Ich Troje, ale także przez barwne życie osobiste. Ma za sobą już kilka mniej lub bardziej medialnych związków. Jego pierwszą żoną […]

Tagi: Ich Troje
Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
Kontakt z nami