Wiadomości z tagiem Hollywood  RSS
"Pewnego razu... w Hollywood". Quentina Tarantino list miłosny do Romana Polańskiego. Miła i nostalgiczna czarna komedia o magii kina

16.08.2019 17:45

Nowy film Quentina Tarantino musi być wielkim wydarzeniem. Dobitnie udowodnił to tegoroczny festiwal Nowe Horyzonty we Wrocławiu, gdzie widzowie wręcz wyrywali sobie z rąk bilety na "Pewnego razu... w Hollywood". Było o co się bić? Sprawdziliśmy!

Tagi: Hollywood
Źródło: www.telemagazyn.pl

Ciężarna Joanna Krupa bryluje na imprezie w Hollywood! Jej duży ciążowy brzuszek był w centrum zainteresowania Amerykanów!

15.08.2019 7:00


Joanna Krupa z dużym ciążowym brzuszkiem i w białej, obcisłej sukience, została przyłapana w jednym z klubów w Hollywood. Modelka prezentowała się wyśmienicie i była największą sensacją wieczoru. Zobacz zdjęcia. Joanna Krupa 26 maja ogłosiła wspaniałą nowinę. Gwiazda, w studiu Dzień Dobry TVN, zdradziła, że jeszcze w tym roku urodzi swoje pierwsze dziecko, owoc miłości […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Rafał Zawierucha podbija Hollywood. Z Polakiem zapozowała amerykańska gwiazda

14.08.2019 11:59

Rafał Zawierucha zagrał w filmie Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood". Na premierze produkcji pojawiła się śmietanka światowego show-biznesu, która, jak się okazuje, chętnie pozowała do zdjęć z Polakiem. Jednym z nich aktor pochwalił się na Instagramie.

Tagi: Hollywood
Źródło: plejada.pl

"Star Trek" nową produkcją Quentina Tarantino? Brad Pitt i Margot Robbie chcą znów u niego zagrać!

14.08.2019 10:51

Quentin Tarantino zakończył niedawno prace nad "Once Upon a Time in Hollywood", a jego fani już snują spekulacje co będzie jego kolejną produkcją. Oprócz widzów, zastanawiają się nad tym sami aktorzy, którzy nie ukrywają, że czymkolwiek by to nie było z chęcią wzięliby w tym udział!

Źródło: www.rmf.fm

Liam Hemsworth zabrał głos na temat rozstania z Miley Cyrus. Powód może zaskoczyć...

12.08.2019 17:59

Miley Cyrus i Liam Hemsworth zakończyli trwające zaledwie osiem miesięcy małżeństwo. Para zabrała głos w sprawie rozstania, a media spekulują na temat powodu nagłej decyzji gwiazd. "Liam chce żony, która jest gotowa na dzieci" - czytamy w magazynie "OK!". Co przeważyło o rozstaniu jednej z najpopularniejszych par Hollywood?

Źródło: plejada.pl

Przyjaciółka Angeliny Jolie opublikowała zdjęcia z osiemnastki jej syna! Tak się bawią w Hollywood!

11.08.2019 9:40


Angelina Jolie jest matką na pełen etat. Od czasu rozwodu z Bradem Pittem, przybyło jej obowiązków. Jednak wie, jak ważne jest pielęgnowanie relacji. Ostatnio spędziła czas ze swoim synem Maddoxem w Clevland. Świętowali 18. urodziny chłopaka. Co robili razem? Angelina Jolie wychowuje sześcioro dzieci. Z każdym stara się spędzić jak najwięcej czasu, poświecić swoja uwagę. […]

Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
Kontakt z nami