Wiadomości z tagiem Ewa Farna  RSS
Ewa Farna na krótkim nagraniu z dzieckiem. Dzieli się swoim sukcesem. "Gratuluję" [WIDEO]

02.05.2022 13:48

Wokalistka opublikowała na Instagramie krótkie nagranie w towarzystwie małej pociechy. Razem z maluchem, wypoczywającym w nosidełku, pokazują, jakie nagrody przyznano Farnie za album pt. "Umami". "Pięknie, zasługujesz na to" - podkreślają internauci.

Tagi: Ewa Farna
Źródło: www.rmf.fm

Ewa Farna pierwszy raz po drugim porodzie na czerwonym dywanie. Zaszalała nie tylko z manicure. Odważna stylizacja!

29.04.2022 13:40


Ewa FarnaEwa Farna kilka tygodni temu powitała na świecie drugie dziecko. Piosenkarka urodziła córeczkę Ellę. Teraz pojawiła się na czerwonym dywanie pierwszy raz po porodzie.  Ewa Farna z show-biznesem związana jest od lat. Piosenkarka swoją przygodę ze sceną zaczynała jeszcze jako nastolatka i już wówczas podbiła serca fanów, których z każdym rokiem gromadzi wokół siebie coraz […]

Tagi: Ewa Farna
Źródło: jastrzabpost.pl

Ewa Farna pokazała się publicznie po porodzie. "Mama miała chwilę wolnego"

29.04.2022 11:59

Ewa Farna na początku marca powitała na świecie córkę. Wokalistka miała okazję odebrać w Czechach nagrodę dla najlepszego solowego artysty. Gwiazda odebrała statuetkę i po raz pierwszy pokazała się publicznie po porodzie.

Tagi: Ewa Farna
Źródło: plejada.pl

Ewa Farna na gali czeskich Aniołów. "Mama miała chwilę wolnego"

29.04.2022 10:48


Ewa Farna niedawno urodziła drugą córeczkę. Teraz na Instagramie gwiazda pochwaliła się, że miała wychodne! Nie byle jakie. Piosenkarka odebrała nagrodę czeskiego Anioła!

Tagi: Ewa Farna
Źródło: muzyka.interia.pl

Ewa Farna pokazała zdjęcie z przeszłości. Wspomina dawną figurę

22.04.2022 13:07


Miesiąc temu Ewa Farna urodziła swoje drugie dziecko i ma dla siebie zdecydowanie mniej czasu. Nie udaje, że wszystko jest idealne w jej życiu. Otwarcie mówi też o tym, jak zmieniło się jej ciało.

Tagi: Ewa Farna
Źródło: gwiazdy.wp.pl

Ewa Farna pokazała co ciąże zrobiły z jej ciałem. „Piersi były na swoim miejscu”. Odważne zdjęcia rozstępów i cellulitu

21.04.2022 13:40


Ewa FarnaEwa Farna niedawno po raz drugi została mamą. Na świat przyszła jej córeczka Ella. W ciągu kilku lat ciało wokalistki bardzo się zmieniło. Pokazała zdjęcie.  Ewa Farna karierę w show-biznesie zaczynała jeszcze jako nastolatka. Wokalistka szybko podbiła serca nie tylko czeskiej, ale tej polskiej publiczności. Ma na swoim koncie wiele hitów, przy których bawi się […]

Tagi: Ewa Farna
Źródło: jastrzabpost.pl

Tak spędza święta Ewa Farna. Pokazała zdjęcie z córeczką

18.04.2022 14:36


Święta wielkanocne u Ewy Farnej to czas podwójnie radosny. Wokalistka spędza go już w powiększonym rodzinnym gronie, z dwójką dzieci. Pokazała fanom urocze zdjęcie z młodszą pociechą.

Tagi: Ewa Farna
Źródło: gwiazdy.wp.pl

Ewa Farna wybrała się z córeczką na spacer. Zrezygnowała z wózka i nosidła. Znalazła inny patent. Za nimi niesamowity krajobraz

18.04.2022 12:20


Ewa FarnaEwa Farna spędza Wielkanoc w otoczeniu ukochanej rodziny. Gwiazda pochwaliła się pięknym  zdjęciem ze spaceru z córeczką. Za nimi rozciąga się niesamowity krajobraz. Ewa Farna w show-biznesie debiutowała jako nastolatka. Gwiazda od lat dzieli swoją karierę pomiędzy dwa kraje. Na co dzień mieszka w Czechach. Ma jednak mnóstwo fanów w Polsce, ponieważ już dawno podbiła […]

Tagi: Ewa Farna
Źródło: jastrzabpost.pl

Internauci atakują Ewę Farną: masz krew zwierząt na rękach! Odpowiedziała

13.04.2022 17:59

Ewa Farna zdecydowała się na współpracę z popularną marką kosmetyczną. Pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z produktem, a także reklamą tuszu do rzęs. Pod postem nie zabrakło komentarzy, a internauci są podzieleni. Gwiazda zdecydowała się udzielić odpowiedzi.

Tagi: Ewa Farna
Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami