Wiadomości z tagiem Eurowizja  RSS
Basistka Maneskin liże figurkę Matki Boskiej. W sieci burza: wstyd!

27.10.2021 17:59

Włoscy zwycięzcy Eurowizji zdecydowanie nie obawiają się kontrowersji. Zespół Maneskin wydał ostatnio teledysk do piosenki "Mammamia", w której wokalista Damiano David jest mordowany. Basistka Victoria De Angelis pochwaliła się zdjęciem z planu, które wywołało burzę w sieci.

Źródło: plejada.pl

Alicja Szemplińska w kusym lateksowym stroju. Fani takiej jej nie znali [ZDJĘCIE]

27.10.2021 15:58

Zwyciężczyni programu "The Voice of Poland" i niedoszła reprezentantka Polski na Eurowizji pokazała okładkę swojego nowego singla. Trafiło na nią odważne zdjęcie. Fani są pod wrażeniem!

Źródło: www.rmf.fm

Viki Gabor o szansach Sary James na Eurowizji Junior. "Chciałabym ją zmotywować" [TYLKO W PLEJADZIE]

27.10.2021 11:59

Viki Gabor w 2019 r. wygrała Eurowizję Junior, powtarzając tym samym sukces Roksany Węgiel. Zapytaliśmy ją, jak ocenia szanse Sary James, zwyciężczyni "The Voice Kids", która będzie reprezentować Polskę w tym roku. Jakie ma dla niej rady? Materiał wideo obejrzysz powyżej. Transkrypcję rozmowy przeczytasz w dalszej części artykułu.

Źródło: plejada.pl

Sara Egwu-James odpowiada hejterom: jestem w stu procentach Polką

26.10.2021 23:59

Sara Egwu-James wkrótce będzie reprezentować Polskę podczas Eurowizji Junior 2021. Młoda artystka ciągle musi jednak mierzyć się z rasistowskimi i nienawistnymi komentarzami pod swoim adresem. Zwyciężczyni programu "The Voice Kids" postanowiła odpowiedzieć hejterom.

Źródło: plejada.pl

Sara James odpowiada na nienawistne komentarze na temat jej pochodzenia. "Jestem Polką"

26.10.2021 17:59


Sara James we wrześniu została ogłoszona polską reprezentantką na tegoroczny konkurs Eurowizji Junior. Nie wszystkim jednak ten wybór się spodobał. W sieci nie brakuje nienawistnych i rasistowskich komentarzy pod adresem młodej wokalistki. Wokalistka odpowiedziała hejterom w nowym wywiadzie.

Źródło: muzyka.interia.pl

Alicja Szemplińska w ognistej czerwieni. Kiedy premiera piosenki "Ej stop!"?

26.10.2021 9:27


Ponad 100 tysięcami fanów na Instagramie może pochwalić się Alicja Szemplińska. To właśnie z nimi niedoszła reprezentantka Polski na Eurowizję 2020 podzieliła się informacjami o nadchodzącym singlu "Ej stop!".

Tagi: Eurowizja
Źródło: muzyka.interia.pl

Eurowizja Junior 2021. Agustin Egurrola szykuje show dla Sary James. Zdradził nam szczegóły [WIDEO]

22.10.2021 9:10


Agustin Egurrola, Sara Egwu-JamesAgustin Egurrola czuwa nad choreografią, z którą Sara Egwu-James zaprezentuje się podczas Eurowizji Junior 2021 już w grudniu. Co zobaczymy na scenie w Paryżu? Eurowizja Junior to jeden z najbardziej prestiżowych dziecięcych konkursów muzycznych na świecie. W ostatnich latach Polska może się pochwalić wieloma sukcesami na tej arenie. Wszystko zapoczątkował występ Roksany Węgiel. Nastolatka w […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Sara James o udziale w Eurowizja Junior 2021. "To po prostu magia"

21.10.2021 11:49


Reprezentantką Polski podczas konkursu Eurowizja Junior 2021 została 13-letnia Sara James. Znamy już utwór "Somebody", z którym wokalistka pojedzie na konkurs. Młoda wokalistka uważa, że to co się stało "to prawdziwa magia".

Źródło: muzyka.interia.pl

reklama
Kontakt z nami