Wiadomości z tagiem Edyta Górniak  RSS
Edyta Górniak wygrała proces w teściami. "Postanowienie jest prawomocne"

17.10.2019 17:59

Edyta Górniak po kilku latach w końcu wygrała proces ze swoimi byłymi teściami. Sąd wydał wyrok, dzięki któremu Allan Krupa może sam decydować o tym, czy i jak często chce się widywać z dziadkami, a dokładnie rodzicami swojego ojca Dariusza K..

Źródło: plejada.pl

"My Way". Nowy Program z Edytą Górniak już od 30 października na TVN!

17.10.2019 17:05

Już niedługo środowe wieczory, polscy widzowie będą mogli spędzić w towarzystwie Edyty Górniak! Od 30 października na TVN emitowany będzie program "My Way", w którym podglądać będziemy pierwsze starcia polskiej piosenkarki z... kierownicą!

Źródło: www.rmf.fm

Edyta Górniak w zwiastunie nowego show! Diva wystawi cierpliwość instruktorów na próbę

17.10.2019 15:19

Jesień w TVN będzie należeć do Edyty Górniak. Diva polskiej muzyki po raz pierwszy w swoim życiu usiądzie za kierownicą i wyjedzie na polskie drogi. Kulisy tej emocjonującej przygody widzowie TVN będą mogli oglądać w programie „My Way”! Jak Edyta Górniak poradzi sobie za kółkiem? Zobacz zwiastun "My Way".

Źródło: www.telemagazyn.pl

Edyta Górniak wygrała w sądzie z teściami!

17.10.2019 9:22


Tabloid "Fakt" podaje, że Edyta Górniak (46 l.) wygrała proces z teściami. Sąd postanowił, że jej syn Allan (15 l.) może sam decydować, czy chce widywać się z dziadkami.

Źródło: www.pomponik.pl

Koniec koszmary Edyty Górniak i Allanka! Diwa wygrała w sądzie proces, który ciągnął się latami

17.10.2019 9:15


Edyta Górniak, od 2016 roku, pojawiała się w sądzie. Procesowała się z dziadkami Allana Krupy, którzy domagali się regularnego kontaktu z wnukiem. W sprawie zapadł wyrok. Jaki? Zobacz, co takiego postanowiono.  Edyta Górniak uczy się jeździć samochodem. W ten sposób nie tylko przygotowuje się do zdawania egzaminu na prawo jazdy, ale wkrótce stanie się bohaterką […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Edyta Górniak wygrała z teściami. Sąd przyznał jej rację

17.10.2019 7:42

Edyta Górniak może spać spokojnie. Po kilku latach batalii dopięła swego. Udało jej się przekonać sąd, aby ograniczyć kontakty syna Allana z...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Edyta Górniak w programie "My Way". Jak jej idzie za kółkiem?

12.10.2019 7:10


Edyta Górniak zdecydowała się na udział w programie, w którym przy obecności kamer będzie uczyła się jeździć samochodem. Okazuje się, że czasami chyba żałowała tej decyzji. "Przez pierwsze dwa tygodnie byłam wręcz przerażona" - przyznała się Jastrzębskiej. "Czasem to, jakie ma samopoczucie, jest dużo ważniejsze niż to, co dzieje się na drodze. (...) Potrafiła na drodze szybkiego ruchu zahamować awaryjnie, nie spoglądając na to, czy jadą za nami pojazdy" - mówił o wokalistce instruktor jazdy. (x-news/DDTVN)

Źródło: www.pomponik.pl

Edyta Górniak nie tańczy z obcymi

11.10.2019 13:11

Któż nie chciałby zatańczyć z ulubioną gwiazdą? O spotkaniu na parkiecie marzy zapewne niejeden fan Edyty Górniak. Jak się okazuje, nie jest to...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

reklama
Kontakt z nami