Wiadomości z tagiem Edyta Górniak  RSS
Edyta Górniak tłumaczy swoją wpadkę w Sopocie. Dawno nie była tak rozczarowana

16.08.2019 18:00


Edyta Górniak nagrała nową piosenkę Król. Podczas koncertu w Sopocie utwór miał swoją premierę. Cała Opera Leśna z zapartym tchem słuchała wykonania i wtedy diwa pomyliła się! Jak dzisiaj komentuje swoją wpadkę? W środę, 14 sierpnia, swoją uroczystą premierę miał długo wyczekiwany, nowy singiel Edyty Górniak. Tym razem gwiazda zdecydowała się na współpracę ze słynnym […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Edyta Górniak: Muszę to poczuć

16.08.2019 11:13


"To, czy spotkam kogoś, kto poczuje mnie artystycznie, to jest loteria. Połączyliśmy serce z elektroniką" - o kim wokalistka tak się wypowiada? Nie uwierzycie.

Źródło: www.styl.pl

Edyta Górniak i Gromee z piosenką "Król": Fani doszukują się plagiatu

16.08.2019 10:11


Premiera nowej piosenki "Król" Edyty Górniak i Gromee'ego podczas Top Of The Top Sopot Festival wzbudziła spore emocje wśród fanów wokalistki.

Źródło: muzyka.interia.pl

Premiera singla Edyty Górniak i Gromeego "Król" w RMF FM!

16.08.2019 10:08

To niezwykła niespodzianka dla fanów Edyty Górniak i Gromeego - nagrali wspólną piosenkę "Król"! Topowy producent muzyczny pojawił się w studiu RMF FM i razem z Danielem Dykiem połączyli się z Edytą Górniak! "Król" premierowo w RMF FM! Dajcie znać, jak wam się podoba!

Źródło: www.rmf.fm

Edyta Górniak dopiero co wydała singiel, a już jest hitem! Diwa szykuje promocję, jakiej dawno nie było! Oj, będzie się działo!

15.08.2019 22:26


Edyta Górniak nagrała nową piosenkę Król, która już jutro będzie miała swoją premierę w aż trzech rozgłośniach radiowych. To jednak nie koniec rewelacji! Diwa szykuje kolejne niespodzianki, o których opowiedziała na Instagramie. W środę, 14 sierpnia, swoją uroczystą premierę miał długo wyczekiwany, nowy singiel Edyty Górniak. Tym razem gwiazda zdecydowała się na współpracę ze słynnym […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Media wytknęły wpadkę Górniak na koncercie. Młynarska: Dzień bez kopania kobiety dniem straconym

15.08.2019 17:28

Prapremiera owocu współpracy Edyty Górniak i Gromeego nie do końca poszła po myśli muzyków. W czasie występu na scenie festiwalu w Sopocie, piosenkarka zapomniała tekstu nowego utworu "Król".

Źródło: natemat.pl

reklama
Kontakt z nami