Wiadomości z tagiem Doda  RSS
Aldona i Borys w szpitalu! Aleks też nie przeżyje wypadku?!

16.08.2019 19:19

W powakacyjnych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Aldona i Borys będą szaleć z niepokoju o Aleksa, który uczestniczył w wypadku busu. W dodatku lekarze nie będą chcieli im zdradzić, co dzieje się z ich synem! Sprawdź, co się wydarzy!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Melek oskarżona o błąd w pracy. Odchodzi ze szwalni!

16.08.2019 3:55

Rodzina Emiroglu ma trudny czas. Na dodatek, w 546. odcinku "Elif" Melek zostanie zmuszona do tego, aby odejść z pracy w szwalni! Sprawdź, co wydarzy się w 546. odcinku "Elif"!

Tagi: Doda
Źródło: www.telemagazyn.pl

Szczera do bólu Margaret: “Co tydzień spowiadałam się z masturbacji”. Jej noga więcej w kościele nie stanie!

15.08.2019 14:45


Małgorzata Jamroży znana jako Margaret udzieliła ostatnio bardzo szczerego wywiadu. Chyba żadna gwiazda nie zdecydowała się jeszcze na tak osobiste wyznanie! Margaret nie ma się zupełnie czego wstydzić. Jest piękna, młoda, utalentowana i na dodatek zakochana! W jednym z najnowszych wywiadów poruszyła jednak temat tabu i zdradziła, że jako nastolatka często się masturbowała. Michał […]

Tagi: Margaret, Doda
Źródło: jastrzabpost.pl

Selena Gomez kończy karierę muzyczną? Śliczna brunetka rusza z dochodowym biznesem!

15.08.2019 13:00


Wielu z nas może kojarzyć ją jako nastoletnią gwiazdkę Disneya, ale to już przeszłość. Selena Gomez jest światowej sławy piosenkarką – na dodatek z pomysłem na własny interes! Jaki? Piękna wokalistka przerywa karierę? Selena Gomez nie potwierdziła jeszcze doniesień, ale coraz więcej mówi się o jej nowym pomyśle na biznes. Była partnerka Justina Biebera zamierza […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel piękni i szczęśliwi. Rozpoczęli prace nad tajemniczym projektem

15.08.2019 11:59

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel od czasów drugiej edycji "Tańca z gwiazdami", w której się poznali, są nierozłączni. Para jest już ze sobą czternaście lat, jednak wyglądają tak, jakby zaczęli spotykać się wczoraj. Teraz poinformowali fanów na Instagramie o nowych projekcie, nad którym pracują. Dodali też zdjęcie, które zachwyciło ich fanów.

Źródło: plejada.pl

Qczaj przeszedł poważną operację plastyczną. Dołączył do wąskiego grona gwiazd, które przyznały się do korekty wyglądu

14.08.2019 23:59

Qczaj przeszedł operację plastyczną nosa, o czym poinformował na swoim profilu na Instagramie. Trener personalny nie jest jedyną osobą publiczną, która publicznie przyznała się do poprawy wyglądu. Przypominamy polskie gwiazdy, które też przyznały się do poprawy urody za pomocą skalpela. Co "poprawiły" sobie Doda i Natalia Siwiec?

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami