Wiadomości z tagiem Doda  RSS
Małgorzata Rozenek na jesiennym spacerze z Radkiem i torebką za 16 tysięcy złotych. Luksus aż bije po oczach!

20.10.2019 13:01


Małgorzata Rozenek jak chyba nikt inny potrafi się zaprezentować z luksusowymi dodatkami. Ostatnio została sfotografowana z torebką Chanel za ponad 16 tysięcy złotych. Zobaczcie, jak wyglądała na spacerze z Radosławem Majdanem. Małgorzata Rozenek wybrała się na spacer z mężem, Radosławem Majdanem. Nic w tym dziwnego, ale nie każda pani spaceruje w pięknych jesiennych okolicznościach z […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Popularne herbatniki wycofane z obrotu. GIS ostrzega!

18.10.2019 16:49

Główny Inspektorat Sanitarny dodał ostrzeżenie publiczne dotyczące żywności. Tym razem komunikat wydany przez GIS dotyczy popularnych herbatników "Bonitki", a powodem takiej decyzji było wykrycie w produkcie substancji alergennej. Koniecznie sprawdźcie, czy nie macie ich w domu!

Tagi: Doda
Źródło: www.rmf.fm

Skórzana odzież w sam raz na jesień. Zobacz jak dobierać stylizacje

17.10.2019 13:48

Skórzane ubrania są nadal trendem zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Widzimy je na co dzień, na ulicy, czy na ściankach u celebrytów. Szał na skórzaną odzież zaczął się w latach 80. ubiegłego wieku. Teraz przeżywa swój renesans. Zobacz, jakie stylizacje możesz stworzyć ze skórzanymi ubraniami i dodatkami. Idealne na jesienną pogodę!

Tagi: Doda
Źródło: www.rmf.fm

Wychudzona Doda w bikini! Są powody do obaw?

17.10.2019 12:51


Doda (35 l.) pochwaliła się właśnie na Instagramie gorącymi fotkami w bikini. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że gwiazda na zdjęciach wygląda na zmizerniałą i wychudzoną. Czy fani mają powody do obaw?

Tagi: Doda
Źródło: www.pomponik.pl

Jennifer Aniston dodała kolejny post na Instagramie. Powraca do komediowych korzeni

17.10.2019 8:21

Jennifer Aniston podbija Instagrama. Po publikacji zaledwie jednego zdjęcia przyciągnęła uwagę ponad 11 milionów obserwatorów. Jej kolejny post...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Nicki Minaj wybrała się na imprezę w przezroczystej sukience

16.10.2019 18:00


Styl Nicki Minaj (36 l.) jest - delikatnie mówiąc - dość barwny. Wokalistka często zakłada kuse i obcisłe kreacje, które podkreślają jej sylwetkę. Nie inaczej było ostatnio. Minaj na imprezę w klubie założyła opinającą sukienkę, która na dodatek była prześwitująca. Równie dobrze mogłaby paradować w samym body, które odznaczało się pod kreacją. Jak Wam się podoba?

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami