Wiadomości z tagiem Doda  RSS
Andrzej Grabowski o "Świecie według Kiepskich" bez Kotysa i Gnatowskiego: to bardzo ciężkie przeżycie

27.10.2021 17:59

Andrzej Grabowski w najnowszym wywiadzie opowiedział o kontynuacji serialu "Świat według Kiepskich". Aktor zdradził, że w najnowszych odcinkach zobaczymy jeszcze Ryszarda Kotysa, który wcielał się w rolę Mariana Paździocha, a także Dariusza Gnatowskiego, który grał serialowego Arnolda Boczka. Dodał, że dla całej ekipy było to trudne przeżycie.

Źródło: plejada.pl

​Basen, pianino, języki... Anna Lewandowska już organizuje czas córce!

27.10.2021 12:20


Anna Lewandowska w jednym ze swoich Q&A na Instagramie zdradziła, jak wygląda harmonogram zajęć dodatkowych jej córki, Klary. Okazuje się, że dziewczynka ma wyjątkowo napięty grafik. Czy to nie przesada? Jak odpowiednio dobierać dziecku pozaszkolne aktywności?

Źródło: kobieta.interia.pl

Anna Wendzikowska wparowała do „DDTVN” w takim stroju, że widzowie zaniemówili. Nie dało się nie zauważyć braku bielizny. Teraz się tłumaczy

27.10.2021 9:40


Ania WendzikowskaAnna Wendzikowska dodała w sieci zdjęcie z planu Dzień Dobry TVN i wywołała lawinę komentarzy. Jedna z internautek zarzuciła jej niestosowny ubiór. Gwiazda natychmiast zareagowała. Co odpisała? Anna Wendzikowska to jedna z największych gwiazd TVN. Widzowie regularnie mogą oglądać ją w śniadaniówce stacji, gdzie pełni funkcję specjalistki od Hollywood. Prezenterka nie tylko biegle posługuje się […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Doda błyszczała na scenie Wielkiej Gali Gwiazd Plejady. Uwagę zwrócił tajemniczy mężczyzna u jej boku. Wiemy, kto to!

26.10.2021 23:59

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021 za nami. Tegoroczne statuetki trafiły do kolejnych laureatów, a jedną z nagród wręczyła Doda. Nie pojawiła się na scenie sama!

Tagi: Doda
Źródło: plejada.pl

Kręcenie filmu "Rust" z Baldwinem wstrzymane po śmiertelnym wypadku na planie

26.10.2021 20:55

Kręcenie filmu "Rust" z Alekiem Baldwinem zostało oficjalnie wstrzymane po śmiertelnym wypadku na planie - poinformowała w poniedziałek wieczorem agencja AP. Producent westernu tłumaczył, że nie jest to koniec prac nad filmem, a raczej pauza w procesie jego produkcji - dodała agencja.

Tagi: Doda
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Doda nie miała litości. Warnke zasłużyła na taką ripostę?

26.10.2021 18:37

Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu "Dziewczyny z Dubaju", którego producentką jest Doda. Gwiazda często podkreślała, że traktuje swój film...

Tagi: Doda
Źródło: gwiazdy.wp.pl

Doda odpowiada na krytykę "Dziewczyn z Dubaju". Zarzucili jej "zachęcanie do prostytucji" [TYLKO W PLEJADZIE]

26.10.2021 17:59

Doda została skrytykowana przez Katarzynę Warnke, która uznała, że współtworzony przez piosenkarkę film "Dziewczyny z Dubaju" zachęca do prostytucji. Producentka kreatywna "Dziewczyn..." w rozmowie z Plejadą odparła złośliwy komentarz. - Ocenianie filmu po trailerze jest tak samo mylące jak ocenianie jej intelektu po tej wypowiedzi - twierdzi. Materiał wideo obejrzysz powyżej. Transkrypcję rozmowy przeczytasz w dalszej części artykułu.

Tagi: Doda
Źródło: plejada.pl

Doda debiutuje z nowym chłopakiem na salonach. Przyszli razem na Wielką Galę Gwiazd Plejady 2021

26.10.2021 17:59

Doda byłą jedną z wręczających nagrody podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady 2021. Wokalistka jak zwykle zachwyciła stylizacją, którą przyciągała wzrok wszystkich obecnych na wydarzeniu. Nie mogło nam zatem umknąć to, że na gali pojawił się u jej boku Max Hodges, z którym gwiazda nie szczędziła sobie czułych gestów.

Tagi: Doda
Źródło: plejada.pl

"Taniec z gwiazdami". Robiła wszystko, by zwrócić na siebie uwagę. Doda nie wie, co to wstyd

26.10.2021 10:08

Dorota Rabczewska była jedną z gwiazd finałowego odcinka 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Piosenkarka wystąpiła w obcisłym wdzianku i wykonała...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021. Doda w odważnych prześwitach. Trudno oderwać wzrok!

25.10.2021 23:59

Właśnie rozpoczęła się Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021, czyli jedno z najważniejszych wydarzeń show-biznesowych w Polsce. Na ściance pojawiły się już pierwsze osoby, a wśród nich Doda, która jak zwykle zaskoczyła stylizacją. Spodziewaliście się tego?

Tagi: Doda
Źródło: plejada.pl

reklama
player+
Kontakt z nami