Wiadomości z tagiem Burze  RSS
Basistka Maneskin liże figurkę Matki Boskiej. W sieci burza: wstyd!

27.10.2021 17:59

Włoscy zwycięzcy Eurowizji zdecydowanie nie obawiają się kontrowersji. Zespół Maneskin wydał ostatnio teledysk do piosenki "Mammamia", w której wokalista Damiano David jest mordowany. Basistka Victoria De Angelis pochwaliła się zdjęciem z planu, które wywołało burzę w sieci.

Źródło: plejada.pl

Ewa Błaszczyk zaszczepiła córkę przebywającą w śpiączce. "Była bardzo duża burza mózgów"

26.10.2021 23:59

Ewa Błaszczyk zaszczepiła przeciwko COVID-19 swoją córkę, która od 21 lat przebywa w śpiączce farmakologicznej. Aktorka w najnowszym wywiadzie zdradziła powody tej decyzji.

Tagi: Burze
Źródło: plejada.pl

Grzegorz Hyży pokazał romantyczne zdjęcie z żoną. "To cisza przed burzą"

25.10.2021 23:59

Agnieszka Hyży odlicza dni do przyjścia na świat jej wspólnego dziecka z Grzegorzem Hyżym. Poród zbliża się wielkimi krokami, a mąż jest wielkim wsparciem dla dziennikarki. Wokalista właśnie pochwalił się ujmującym zdjęciem z żoną, a to rzadkość na jego Instagramie.

Tagi: Burze
Źródło: plejada.pl

Bożena Dykiel w "DDTVN". Nagranie rozmowy zniknęło z serwisów stacji

25.10.2021 17:59

Bożena Dykiel w sobotnim wydaniu "Dzień dobry TVN" pokłóciła się z prowadzącymi o epidemię koronawirusa i wygłosiła kilka zaskakujących tez na temat depresji. Występ aktorki wywołał ogromną burzę. Nagrania rozmowy nie można jednak znaleźć w internetowych serwisach stacji.

Tagi: Burze
Źródło: plejada.pl

Członkini zespołu Maneskin liże Matkę Boską! W sieci burza!

25.10.2021 16:28


Na oficjalnym profilu zespołu Maneskin pojawiły się zdjęcia z najnowszego teledysku. Na jednym z nich naga Victoria De Angelis liże figurkę Matki Boskiej. Niektórzy internauci są urażeni.

Tagi: Burze
Źródło: www.pomponik.pl

J Balvin: Teledysk "Perra" wywołał skandal. Gwiazdor przeprasza

25.10.2021 11:24


Latynoski gwiazdor J Balvin przeprosił za usunięty z sieci teledysk "Perra". Wokalista prowadził w nim na smyczy dwie czarne kobiety, co wywołało ogromne oburzenie.

Tagi: Burze
Źródło: muzyka.interia.pl

MasterChef 10. Internauci zbulwersowani decyzją jurorów? "To jest jakiś żart" [STRESZCZENIE ODCINKA]

25.10.2021 9:26

"Uuuu". W kuchni MasterChefa nie zabrakło emocji i... odgłosów lasu? Skad ten pomysł? Uczestnicy zmagali się z konkurencją drużynową i konkurencją eliminacyjną. A wspierali ich wyjątkowi goście - zwyciężczyni ostatniej edycji i Jamie Oliver. Kto pożegnał się z programem? Internauci oburzeni? "Niesprawiedliwie".

Źródło: www.rmf.fm

Wokalistka ostro skrytykowana. "Nie wiem, o czym ona mówi"

24.10.2021 9:53


Za nami kolejne bitwy w programie "The Voice of Poland". Jeden z duetów tworzyli Filip Sterniuk i Klaudia Kerstan. Wykonali przebój Natalii Szroeder i Ralpha Kaminskiego - "Przypływy". Występ skrytykowała Sylwia Grzeszczak, co spotkało się z oburzeniem pozostałych trenerów.

Źródło: muzyka.interia.pl

Agnieszka Woźniak-Starak nagle przerwała wywiad z Bożeną Dykiel w „DDTVN”. Oburzeni widzowie komentują to, co zobaczyli na antenie: „Przerwała tę szopkę”

23.10.2021 14:00


Dzień Dobry TVNAgnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga poprowadziły sobotnie wydanie Dzień Dobry TVN. Ich gościem była między innymi Bożena Dykiel. Agnieszka nagle przerwała wywiad z aktorką. Oburzeni widzowie komentują całą sprawę. Co działo się w programie? Sobotnie wydanie programu Dzień Dobry TVN poprowadziły w duecie Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Dziennikarki są jedynym kobiecym duetem w śniadaniówce […]

Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
Kontakt z nami