Wiadomości z tagiem Burze  RSS
Ukraińcy też są oburzeni głosami jury na Eurowizji. "Bardzo się ich wstydzimy"

15.05.2022 18:14

Eurowizję 2022 wygrała Ukraina, co z jednej strony bardzo cieszy, ale z drugiej strony w sieci wybuchła niesamowita burza. Wszystko przez głosy jury z Ukrainy, które nie przyznało Polsce ani jednego punktu. Wielu naszych sąsiadów też jest oburzonych wynikami i przepraszają.

Źródło: natemat.pl

Eurowizja 2022. Ukraińska jurorka ujawnia kulisy głosowania na Polskę: „Mogę zostać za to ukarana”. Wysłała do nas wiadomość z sensacyjnymi szczegółami

15.05.2022 14:40


Eurowizja 2022. Jak głosowało ukraińskie jury?Eurowizja 2022. Ukraińskie jury nie przyznało Polsce ani jednego punktu. Głos w sprawie zabrała jedna z jurorek oceniających finałowe występy. Nie ukrywa swojego oburzenia i publikuje zdjęcie wypełnionej karty do głosowania.  Nie milkną echa po finale Eurowizji 2022, którą wygrała Ukraina. Zespół Kalush Orchestra z 28 krajów dostał 12 punktów, czyli najwyższych możliwych not, jakie […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Wielka afera po Eurowizji. Polacy oburzeni, że nie dostali punktów od Ukrainy

15.05.2022 8:27


Wczoraj odbył się wielki finał Eurowizji. Okazuje się, że emocje jeszcze nie opadły. W sieci pojawiły się głosy oburzonych Polaków. Fanom konkursu nie spodobało się to, że ukraińskie jury nie przyznało Polsce żadnego punktu.

Źródło: www.pomponik.pl

Afera po Eurowizji. Polacy OBURZENI brakiem punktów z Ukrainy od jury! A jak głosowali tamtejsi widzowie?

15.05.2022 3:15


Eurowizja 2022. Punkty z Ukrainy dla Polski Ile punktów Polska na Eurowizji 2022 dostała od Ukrainy? Jury nie oceniło wystarczająco wysoko Krystiana Ochmana, nie przyznając mu ani punktu. A jak głosowali widzowie? W internecie poruszenie. Eurowizję 2022 wygrała Ukraina. Zespół Kalush Orchestra okazał się bezkonkurencyjny. Największe wsparcie okazali mu widzowie, przyznając 1. miejsce. Nieco słabiej występ folkowej grupy ocenili jurorzy – w […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Dwóch facetów całuje się na Eurowizji, a Polacy: "Europy już nie ma". Ogarnijcie się!

13.05.2022 15:56

Konkurs Piosenki Eurowizji to gejoza. I mówię to w znaczeniu jak najbardziej pozytywnym i jak największy komplement, który oczywiście dla wielu Polaków wcale nim nie jest. Bo to przecież obraza i "Europy już nie ma", jak przeczytałam w komentarzu pod jednym z artykułów o półfinałowym występie San Marino. Facet pocałował faceta (na ekranie TVP), a wielu polskich widzów – i mediów – załkało z oburzenia. Powiem wam, że mam już tego polskiego średniowiecza po dziurki w nosie. Albo się ogarnijcie, albo nie oglądajcie.

Źródło: natemat.pl

Skandal na Eurowizji. Macedoński nadawca zdecydował, co z występem ich uczestniczki

12.05.2022 16:17


Wiemy, co dalej z Macedonią Północną na Eurowizji. Mimo ogromnego oburzenia, tamtejszy nadawca - MRT - zdecydował, że Andrea wystąpi podczas drugiego półfinału.

Źródło: muzyka.interia.pl

"Najpiękniejsza para w Gruzji" pokazała swoje córki. Dziewczynki zachwyciły internautów, ale niektórzy są oburzeni

11.05.2022 23:59

Mariam i David są jednymi z bardziej popularnych influencerów w Gruzji. Głównie ze względu na swoją urodę, która niewątpliwie jest nieprzeciętna. Internauci mieli okazję zobaczyć także dzieci pary i te również wzbudziły ogromne zainteresowanie.

Tagi: Marika, Burze
Źródło: plejada.pl

Słowa Franciszka wywołały falę oburzenia. Zelnik idzie pod prąd

09.05.2022 7:21


Papież Franciszek udzielił wywiadu włoskiemu dziennikowi o wojnie w Ukrainie i w pewnym momencie padły "słynne" już słowa o "szczekaniu pod drzwiami Rosji przez NATO". Cytaty z papieża są dziś ostro komentowane. Zdaniem Jerzego Zelnika komentujący nie zrozumieli wypowiedzi Franciszka.

Tagi: Burze
Źródło: gwiazdy.wp.pl

Małgorzata Kożuchowska i Krystyna Janda zawiodły się na papieżu Franciszku. "Jestem absolutnie zaskoczona"

08.05.2022 11:59

Słowa papieża Franciszka o "szczekaniu NATO" wywołały spore oburzenie. Krystyna Janda zdecydowała się wypowiedzieć na ten temat. Wyznała, że "jest zaskoczona" jego postawą.

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami