Wiadomości z tagiem Brad Pitt  RSS
Brad Pitt wpadł w oko piękności z Hollywood. Ten romans długi czas będzie rozgrzewać światowe media

10.08.2022 6:00


Brad PittBrad Pitt wpadł w oko jednej z najbardziej popularnych obecnie aktorek Hollywood. Do tego to była Bena Afflecka. Co donosi na ten temat zagraniczna prasa? Brad Pitt to znany na całym świecie aktor i producent filmowy. Sławę przyniosły mu role w filmach, które na stałe wpisały się do historii kinematografii: Podziemny krąg, Siedem, Bękarty wojny, […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Brad Pitt w kolejnej oryginalnej stylizacji na premierze filmu. Zadał szyku?

03.08.2022 17:59


Brad Pitt (58 l.) znów jest na fali popularności, a to za sprawą filmu "Bullet Train", w którym wcielił się w główną rolę. Popularna produkcja jest promowana w wielu krajach, a aktor pojawia się na ściankach i bierze udział w premierach. Prasa i fani najwięcej uwagi zwracają na stylizacje 58-latka, które są niezwykle oryginalne!

Tagi: Brad Pitt
Źródło: www.pomponik.pl

Brad Pitt kupił nowy dom w Kalifornii. Kwota robi wrażenie

01.08.2022 11:59

Brad Pitt postanowi się przeprowadzić. Gwiazdor kupił ponad 100-letni dom z pięknym widokiem na morze w Kalifornii. Gwiazdor zapłacił za willę kosmiczną kwotę.

Tagi: Brad Pitt
Źródło: plejada.pl

Brad Pitt wydał fortunę na nowy dom. To historyczne miejsce

01.08.2022 11:57

Brad Pitt jako topowy aktor Hollywood zarabia miliony dolarów za każdą rolę w filmie. W ciągu wieloletniej kariery mógł sobie pozwolić na kupowanie drogich posiadłości w różnych miastach. Najnowsza inwestycja przebija jednak wcześniejsze zakupy.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Brad Pitt jest już gotowy. Znowu zaczął chodzić na randki

28.07.2022 8:12

Brad Pitt najwidoczniej chce poukładać swoje życie na nowo. Według doniesień gwiazdor ma szukać miłości.

Tagi: Brad Pitt
Źródło: gwiazdy.wp.pl

Brad Pitt wrócił do gry. Aktor zaczął chodzić na randki

27.07.2022 23:59

Wygląda na to, że życie Brada Pitta zeszło na właściwe tory. Gwiazdor odbudował relację ze swoimi dziećmi. Zaczął nawet chodzić na randki. Osoba z bliskiego otoczenia zdradziła kilka szczegółów z życia hollywoodzkiego aktora.

Źródło: plejada.pl

Brad Pitt przegrał z Angeliną Jolie. Sąd przyznał rację aktorce

23.07.2022 23:59

Zakończyła się batalia sądowa między Angeliną Jolie i Bradem Pittem. Byli małżonkowie spierali się o winnicę Château Mirval w nabytej przez nich w 2008 r. posiadłości we Francji. Aktor nie zgadzał się na sprzedaż udziałów byłej żony rosyjskiemu oligarsze. Właśnie zapadł wyrok w tej sprawie.

Tagi: Brad Pitt
Źródło: plejada.pl

Brad Pitt przegrał z Angeliną Jolie. Znamy szczegóły procesu

23.07.2022 22:53


Angelina Jolie wygrała sądową bitwę z byłym mężem Bradem Pittem. Sprawa dotyczyła winnicy Chateau Miraval, gdzie para pobrała się w 2014 roku. Jak widać, aktorka nie darzyła tego miejsca sentymentem.

Źródło: www.pomponik.pl

Jest ostateczny wyrok ws. Angeliny Jolie i Brada Pitta! Sąd był bezlitosny w swoim uzasadnieniu. Kto wygrał?

23.07.2022 20:00


Brad Pitt i Angelina JolieBrad Pitt przegrał w sądzie z Angeliną Jolie. Po miesiącach batalii zapadł wyrok, korzystny dla aktorki. Jakie jest uzasadnienie? Co podają zagraniczne media? We wrześniu 2016 r. Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód, podając jako powód rozpadu małżeństwa z Bradem Pittem różnice nie do pogodzenia. Od razu było wiadomo, że rozstanie sławnej pary nie będzie […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Ostatnie stylówki Brada Pitta - żywe kolory, luzackie kroje i lniana spódnica. Nowy styl mu służy?

22.07.2022 15:37


Brad Pitt (58 l.) niedawno znów jest na ustach fanów i dziennikarzy. Aktor jest w trakcie trasy promującej najnowszy film z jego udziałem "Bullet Train". Gwiazdor skrada całe show, a to wszystko za sprawą zmiany stylu i najnowszych outfitów. Żywe kolory, luzackie kroje i lniana spódnica. Takie ubrania mu służą?

Tagi: Brad Pitt
Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami