Wiadomości z tagiem Beata Kozidrak  RSS
Niewesoło w domu Kozidrak. Córka ma pretensje o to z kim spotyka się jej matka

29.03.2024 19:12


Beata Kozidrak 8 lat temu rozstała się z mężem Andrzejem Pietrasem. Oboje nie tylko założyli zespół Bajm, ale też przez 37 lat małżeństwa doczekali się dwóch córek. Młodsza z nich nie jest zadowolona z tego, z kim teraz spotyka się jej matka.

Źródło: www.pomponik.pl

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras mówią o "psychicznych torturach" po rozwodzie. Padły ważne słowa

27.02.2024 11:59

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras, jej były mąż, choć nie są już parą, nadal potrafią się porozumieć. Ich rozwód w 2016 r., po ponad trzech dekadach wspólnego życia, był trudnym doświadczeniem, przede wszystkim ze względu na hejt, z którym musieli się mierzyć.

Źródło: plejada.pl

Nagłe wieści z domu Kozidrak. Beata i Andrzej Pietras znowu razem

03.02.2024 9:04


Dziś rozpoczyna się wielka trasa koncertowa z okazji 45-lecia zespołu Bajm. Podczas jubileuszowych koncertów na scenie ponownie pojawią się razem, rozwiedzeni w 2016 roku Beata Kozidrak i Andrzej Pietras. Przy okazji byli małżonkowie nieźle zarobią.

Źródło: www.pomponik.pl

Fan Bajmu zaprosił Beatę Kozidrak na wspólną kolację. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał

29.01.2024 19:49


Beata Kozidrak w jednym z ostatnich wywiadów podzieliła się zaskakującą historią. Okazało się, że jeden z wielbicieli artystki zebrał się na odwagę i... zaprosił ją na kolację. To, co usłyszał w odpowiedzi na swoją propozycję przerosło jego najśmielsze oczekiwania.

Źródło: www.pomponik.pl

Prowadzący zadał Beacie Kozidrak pytanie o rozwód. Wtrącił się Andrzej Pietras

21.01.2024 23:59

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras od ponad 45 lat tworzą zespół Bajm. Para rozwiodła się po 37 latach małżeństwa, lecz nadal pracuje razem. Ostatnio Beata Kozidrak udzieliła wywiadu, podczas którego padło niewygodne pytanie o życie po rozwodzie. W jej odpowiedź wtrącił się Andrzej Pietras.

Źródło: plejada.pl

Rozwiedzeni Kozidrak i Pietras udzielili wspólnego wywiadu. Zaskoczyli poważną deklaracją

21.01.2024 14:02


Beata Kozidrak i Andrzej Pietras udzielili wspólnego wywiadu, w którym wyjaśnili, jak wygląda ich współpraca po głośnym i szeroko komentowanym w sieci rozwodzie. Choć wydaje się, że doszli do porozumienia, nie da się ukryć, że radiowa dyskusja była powodem pojawienia się dziwnej atmosfery. Wielu zwraca też uwagę na to, że były mąż wszedł wokalistce w słowo...

Źródło: www.pomponik.pl

Beata Kozidrak śmieje się z picia wina. Andrzej Piaseczny: będziesz prowadzić

03.01.2024 17:59

Beata Kozidrak podczas jednego z koncertów świątecznych, na którym wystąpiła wraz z Justyną Steczkowską, Natalią Kukulską i Andrzejem Piasecznym, zażartowała z picia alkoholu. Piosenkarka wywołała salwy śmiechu na widowni.

Doda zagra w Polsacie, Maryla w TVP. Beata Kozidrak odrzuciła propozycje z telewizji. Wiemy, gdzie wystąpi

31.12.2023 7:40

Przedświąteczna gorączka to nie jedyny "kłopot", który ogarnia większość pod koniec grudnia. Drugi problem to sylwester – jedni zastanawiają się, gdzie się wybrać, inni kogo zaprosić na największą imprezę roku.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Kwiaty, karaty i sesje na Instagramie. Te gwiazdy zaręczyły się w 2023 r.

25.12.2023 11:59

W 2023 r. na zaręczyny zdecydowało się wielu polskich i zagranicznych celebrytów. Wśród nich byli między innymi: Roksana Węgiel, Beata Kozidrak czy Lana Del Rey. O wszystkim chętnie informowali na swoich profilach w mediach społecznościowych. Sprawdź, kto powiedział "tak".

Źródło: plejada.pl

Grafik, psycholog, policjant. Te zawody wybrały dzieci polskich gwiazd [FOTO]

16.12.2023 12:00

Dzieci polskich gwiazd niekiedy już od najmłodszych lat wiedzą, że chcą podążać tą samą drogą, co ich sławni rodzice. Wielu ludzi zazdrości im łatwiejszego startu w przemyśle rozrywkowym. Przykładem jest Antoni Królikowski, który, jak jego sławni rodzice, również postawił na świat filmu i seriali. Z drugiej strony jego siostra, Julia, mimo że wspólnie z matką występuje w "Klanie", zdecydowała się na zupełnie inny kierunek studiów, niż aktorstwo i została lekarzem. Sprawdźcie, jakie ścieżki kariery wybrały inne dzieci polskich gwiazd m.in. Maryli Rodowicz, Bogusława Lindy i Beaty Kozidrak.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

reklama
Kontakt z nami