Wiadomości z tagiem Beata Kozidrak  RSS
Michał Szpak skradł Beacie Kozidrak całusa! Duet porwał sopocką publiczność

21.08.2023 23:59

Michał Szpak i Beata Kozidrak zrobili publiczności w Operze Leśnej niespodziankę, występując na scenie podczas Top of the Top Sopot Festival w duecie. Na koniec doszło pocałunku!

Źródło: plejada.pl

Rozenek-Majdan i Krupińska ujawniły sekret Michała Szpaka. Wpadka w "Dzień dobry wakacje"

21.08.2023 17:59

Festiwal sopocki był szumnie zapowiadany w poniedziałkowym wydaniu "Dzień dobry wakacje". W trakcie rozmów z prowadzącymi doszło do niezręcznej sytuacji. I to nie jednej. Zaczęło się od tego, że Ewa Drzyzga zapomniała nazwiska jednej z prezenterek. Chwilę później goszczące w studiu prezenterki dały do zrozumienia widzom, że Michał Szpak wystąpi na festiwalu z Beatą Kozidrak, co sam artysta chciał utrzymać w tajemnicy.

Źródło: plejada.pl

Olsztyn Green Festival 2023 w magicznej aurze i z dobrą energią

09.08.2023 11:47

Niepowtarzalny klimat, magiczne miejsce, najpopularniejsze polskie gwiazdy, m.in. Dawid Podsiadło, Bajm z Beatą Kozidrak, Zalewski Śpiewa Niemena, Brodka i Nosowska. Do tego rozmowy z artystami i ekologami, pełne atrakcji miasteczko festiwalowe i strefa dla dzieci. Olsztyn Green Festival tuż-tuż - od 11 do 13 sierpnia na plaży nad jeziorem Ukiel.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

"Wiadomości" uderzyły w Jerzego Stuhra. Wspomniano też o innych gwiazdach

30.07.2023 23:59

W najnowszym wydaniu "Wiadomości" wrócono sprawy wypadku spowodowanego przez Jerzego Stuhra. W serwisie zacytowano słowa aktora o prokuraturze. W materiale uderzono także w Beatę Kozidrak, Piotra Najsztuba i Piotra Kraśkę.

Źródło: plejada.pl

"Totalne bezguście i brak szacunku". TAK Beata Kozidrak ubrała się na spotkanie z dyplomatą [FOTO]

25.07.2023 12:03

Na profilu Beaty Kozidrak na Instagramie pojawił się post ze zdjęciem, na którym artystka pozuje z ambasadorem Panamy w Polsce. Strój, który miała na sobie Beata podczas tego spotkania, wywołał lawinę negatywnych komentarzy.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Ich nie zobaczysz w "The Voice of Poland". Te gwiazdy od lat odmawiajÄ… TVP

25.07.2023 11:59

Wiele gwiazd chce być trenerem w "The Voice of Poland". Są jednak tacy, których na fotelu trenerskim raczej nigdy nie zobaczymy. Jedną z tych artystek jest Beata Kozidrak, która odmówiła produkcji już przy okazji pierwszej edycji programu TVP.

Źródło: plejada.pl

Kozidrak popełniła prawdziwe faux pass na spotkaniu z ambasadorem? Specjalistka nie zostawiła na niej suchej nitki

25.07.2023 11:50


Beata Kozidrak niedawno pochwaliła się w sieci niezwykłym wyróżnieniem. Gwiazda została zaproszona na lunch przez ambasadora Panamy w Polsce i choć wydarzenie można uznać za oficjalne, wokalistka wybrała się na spotkanie w casualowym outficie, który świetnie sprawdziłby się na plaży. Skrytykować postanowiła ją "mentorka" z "Projektu Lady"...

Źródło: www.pomponik.pl

Osobliwy strój Beaty Kozidrak na lunchu z ambasadorem. Ekspertka mówi o długości spódnicy

24.07.2023 17:59

Beata Kozidrak opublikowała w sieci zdjęcie z lunchu z ambasadorem Panamy w Polsce. Internauci skrytykowali strój artystki. Teraz w rozmowie z Plejadą ekspertka od savoir-vivre'u Irena Kamińska-Radomska skomentowała stylizację gwiazdy. Wytłumaczyła, jak powinna ubrać się kobieta zaproszona na lunch do ważnej osoby.

Źródło: plejada.pl

Beata Kozidrak w ogniu krytyki. Tak poszła na spotkanie z ambasadorem

24.07.2023 17:59

Beata Kozidrak poszła na lunch z ambasadorem Panamy w Polsce, czym pochwaliła się na Instagramie. Internauci zwrócili uwagę na strój gwiazdy oraz nie zostawili na niej suchej nitki. "Nieadekwatny do okazji" — piszą.

Źródło: plejada.pl

[QUIZ] 20 lat temu wszyscy śpiewali te przeboje. Jak dobrze je znasz?

04.07.2023 17:59

Rok 2003 pełen był muzycznych przebojów, które przetrwały czas i do dziś są chętnie słuchane w sieci. Dokładnie 20 lat temu swoje hity wylansowały m.in. Beata Kozidrak i Ewelina Flinta, a zespół Ich Troje apelował o brak granic na Eurowizji 2003.

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami