player+
Wiadomości z tagiem Beata Kozidrak  RSS
Policjant, ilustratorka, weterynarz. Dzieci gwiazd wybrały inną ścieżkę kariery niż znani rodzice

13.06.2024 17:59

Dzieci gwiazd często dzięki swoim sławnym rodzicom mają łatwiejszy start w rozwoju kariery. Jednak nie każde chce iść w ich ślady. Czym zajmują się dzieci m.in. Maryli Rodowicz, Bogusława Lindy czy Beaty Kozidrak?

Źródło: plejada.pl

Sylwia Grzeszczak przerwała występ Beaty Kozidrak. Wcześniej padły wzruszające słowa

10.06.2024 11:59

Beata Kozidrak zdobyła się na niespodziewane wyznanie podczas występu w Sosnowcu. Powiedziała, że przyjaźni się z Sylwią Grzeszczak. Wzruszona wokalistka wbiegła na scenę, a liderka Bajmu nie mogła kontynuować piosenki.

Źródło: plejada.pl

Beata Kozidrak wywołała kolejny skandal w Opolu. Jej zachowanie ocenił Robert Gawliński

03.06.2024 11:59

Beata Kozidrak zasłynęła ostatnio nie tylko swoim potężnym głosem, ale także kontrowersyjnymi decyzjami. Festiwal w Opolu, na którym wystąpiła, przyniósł kolejne zaskoczenia — piosenkarka niespodziewanie zniknęła po zakończeniu koncertu, nie udzielając żadnych wywiadów. Robert Gawliński, równie znany i szanowany muzyk, postanowił podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat koleżanki z branży.

Źródło: plejada.pl

Wielkie poruszenie na scenie w Opolu. Beata Kozidrak nie wytrzymała. Nagle uciszyła prowadzącego

02.06.2024 9:49


Drugiego dnia 61. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu także nie obyło się bez wpadki. W piątek oberwało się prowadzącym, którzy mieli ewidentny problem z dykcją, natomiast w sobotę burzę na scenie rozpętała Beata Kozidrak. Nagle nie wytrzymała i przerwała Marcinowi Dańcowi, który potem gorąco przepraszał. O co chodzi?

Źródło: www.pomponik.pl

Beata Kozidrak z byłym mężem nie wytrzymali. Przerwali koncert w Opolu. Wygłosili apel

01.06.2024 23:59

Na koniec koncertu SuperJedynki podczas festiwalu w Opolu zagrał zespół Bajm z Beatą Kozidrak. Marcin Daniec, zważając na czas antenowy, nie chciał oddać głosu muzykom. Artystka nie mogła się na to zgodzić. W emocjach przerwała monolog prowadzącego i zwróciła się do widzów.

Źródło: plejada.pl

Beata Kozidrak długo pilnowała, by tajemnica nie wyszła na jaw. Zrobiła wyjątek i wszyscy się dowiedzieli

04.05.2024 11:48


Beata Kozidrak kończy dziś 63 lata. Charyzmatyczna wokalistka, która od kilkudziesięciu lat występuje na największych polskich scenach, przez długi czas skrywała pełen sekret. Choć wyszedł na jaw już jakiś czas temu, niektórzy nadal nie mogą uwierzyć, że to prawda... Oto szczegóły.

Źródło: www.pomponik.pl

Zaskakujące wieści ws. Beaty Kozidrak nadeszły prosto z TVP. Już ruszyły negocjacje

03.05.2024 16:04


Zaskakujące doniesienia o odejściu Maryli Rodowicz z programu "The Voice Senior" wywołały w mediach ogromne poruszenie. Decyzja TVP budzi spore kontrowersje, a fani zaczynają zastanawiać się, kto może zastąpić legendarną artystkę w roli jurorki. Okazuje się, że producenci programu mają już na oku inną wielką gwiazdę.

Źródło: www.pomponik.pl

Kozidrak zmaga się z nadciśnieniem. Dzięki tej poradzie odzyskała spokój i straciła zbędne kilogramy

30.04.2024 11:10


Beata Kozidrak od lat zmaga się z nadciśnieniem. Aby zapobiec problemom, udała się do specjalisty, który rozpisał jej szczególną dietę. Pomogła nie tylko nieco wyciszyć organizm, ale też dobrze wpłynęła na sylwetkę wokalistki. Gwiazda znacząco straciła na wadze. A to nie koniec...

Źródło: www.pomponik.pl

To ich Iwona Pavlović chciałaby zobaczyć w "Tańcu z gwiazdami". Wśród nazwisk Dawid Podsiadło i Beata Kozidrak

29.04.2024 15:23

Zbliżamy się do finału "Tańca z gwiazdami". Jurorka Iwona Pavlović opowiedziała ostatnio o tym, kogo chciałaby zobaczyć w przyszłości w programie. Wśród jej wymarzonych kandydatów pojawił się m.in. Dawid Podsiadło.

Źródło: www.rmf.fm

W latach 80. te przeboje nuciła cała Polska. Quiz rozwiążą tylko nieliczni

21.04.2024 17:59

Lata 80. były znakomite dla polskiej muzyki. W końcu to właśnie w tym okresie na festiwalowych scenach królowały gwiazdy takie jak Edyta Geppert, Alicja Majewska, Beata Kozidrak, Izabela Trojanowska czy Urszula. Sprawdź, czy pamiętasz przeboje tych artystek.

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami