player+
Wiadomości z tagiem Beata Kozidrak  RSS
Beata Kozidrak i Maryla Rodowicz do końca roku mogą zgarnąć nawet milion złotych. Na podium znalazła się inna wokalistka

14.11.2022 17:59

Gwiazdy dwoją się i troją, by mijający "inflacyjny" rok zakończyć z zyskiem. Tabloid "Super Express" opublikował zestawienie artystów, którzy jeszcze w tym roku staną się... milionerami. Kto jest na liście?

Źródło: plejada.pl

Gwiazdy sprzedają swoje luksusowe domy. Rekordzistka chce za posiadłość niemal 10 mln zł!

11.10.2022 17:59

Wiele gwiazd postanowiło ostatnio pożegnać się ze swoimi wartymi okrągłe miliony nieruchomościami. Zaprezentowane domy na sprzedaż to własności m.in.: Filipa Chajzera, Beaty Kozidrak czy Julii Kuczyńskiej (Maffashion). Zdjęcia posiadłości robią ogromne wrażenie. Tak samo, jak ich ceny. Za niektóre z nich właściciele zażyczyli sobie niemal 10 milionów złotych!

Źródło: plejada.pl

Beata Kozidrak zagra do kotleta. Koszt biletu jest tak zaporowy, że raczej mało kto może sobie na niego pozwolić

07.10.2022 15:00


Beata KozidrakBeata Kozidrak wraca na rynek muzyczny. W Gdyni zagra do tzw. kotleta. Za bilet na wydarzenie będzie trzeba zapłacić spore pieniądze.  Beata Kozidrak od kilku dekad występuje z zespołem Bajm. Pop-rockowa grupa powstała w 1978 roku. Do tej pory ukazało się dziesięć albumów zespołu, a ponadto trzy solowe płyty Beaty – wszystkie te pozycje odniosły spory sukces […]

Źródło: jastrzabpost.pl

890 zł za koncert Beaty Kozidrak. Elżbieta Zapendowska komentuje sprawę

07.10.2022 12:17

Zapytana o Beatę Kozidrak Elżbieta Zapendowska nie kryje oburzenia, choć to nie kwestia prowadzenia auta po alkoholu przez wokalistkę irytuje ją najbardziej. W rozmowie z jednym z tabloidów znana nauczycielka śpiewu komentuje imponujące zarobki wokalistki Bajmu.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Beata Kozidrak żartuje z prowadzenia po alkoholu. "Co tam pan rozdaje?"

04.10.2022 12:01

Beata Kozidrak została uznana winną prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Podczas występu w Londynie żartowała z całej sytuacji.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Beata Kozidrak żartuje z afery z prowadzeniem po alkoholu. "Mogę tylko wodę pić"

03.10.2022 23:59

Beata Kozidrak została uznana winną prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Po skandalu, który wywołała, wróciła na scenę, a ostatnio wystąpiła w Londynie, gdzie żartowała z całej sytuacji.

Źródło: plejada.pl

Beata Kozidrak żartuje z niedawnych problemów. "Mogę tylko wodę pić"

03.10.2022 15:53

Beata Kozidrak wróciła do pracy na pełnych obrotach i do koncertowania. Występy na scenie sprawiają jej sporo radości, którą dzieli się z fanami. Nie stroni też od żartów, nie wszystkie jednak zdaniem internautów są trafione.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Beata Kozidrak żartuje ze sceny na temat picia. Wyznała fanom, na co sobie pozwala po głośnej aferze z alkoholem

03.10.2022 14:20


Beata KozidrakBeata Kozidrak zagrała koncert w Londynie. Wokalistka ze sceny pozwoliła sobie na żarty dotyczące picia. Czym teraz raczy się po wyroku za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu? Beata Kozidrak w zeszłym roku przeszła spory kryzys wizerunkowy. Gwiazda po kilku dekadach kariery scenicznej została przyłapana przez policję na prowadzeniu samochodu pod wpływem alkoholu. Informacja w błyskawicznym […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Nawet wierni fani Beaty Kozidrak i Bajmu mogą mieć problem z niektórymi pytaniami z tego quizu

28.08.2022 17:59

"Biała armia", "Siedzę i myślę", "Józek, nie daruję ci tej nocy", "Nie ma wody na pustyni" – te przeboje Bajmu nucił każdy. Jak wygląda wasza znajomość innych przebojów Beaty Kozidrak?

Źródło: plejada.pl

Kolejne problemy Beaty Kozidrak. "Prawdopodobnie nie wpuścili jej do Stanów Zjednoczonych"

23.08.2022 11:59

Beata Kozidrak z zespołem Bajm miała wystąpić na kilku koncertach w Stanach Zjednoczonych. Pierwszy miał odbyć się 20 sierpnia, jednak artystka nie pojawiła się na scenie w Chicago. Wiadomo też, że występ w Nowym Jorku został odwołany. Gwiazda wydała oświadczenie w tej sprawie.

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami