Wiadomości z tagiem Beata Kozidrak  RSS
Policjant i ilustratorka to dopiero początek. Dzieci gwiazd wybrały inną ścieżkę kariery niż znani rodzice

08.12.2023 17:59

Dzieci gwiazd często dzięki swoim sławnym rodzicom mają łatwiejszy start w rozwoju kariery. Jednak nie każde z nich chce iść w ich ślady. Czym zajmują się dzieci m.in. Maryli Rodowicz, Bogusława Lindy czy Beaty Kozidrak? Przypominamy tekst, który premierowo pokazaliśmy na Plejadzie w październiku 2023 r.

Źródło: plejada.pl

Natalia Kukulska zaliczyła wpadkę podczas koncertu. Nie dała rady zaśpiewać

07.12.2023 18:45


Natalia Kukulska fot. AKPANatalia Kukulska jest jedną z gwiazd, śpiewających podczas świątecznych koncertów. U jej boku występują inne sławne nazwiska, m.in. Justyna Steczkowska, Michał Szpak, Kuba Badach i Beata Kozidrak. Na jednym z koncertów wokalistka zaliczyła wpadkę.  Christmas Time to świąteczna seria koncertów, które odbywają się przed świętami Bożego Narodzenia w największych miastach w Polsce. Niedawno miał miejsce […]

W latach 80. te przeboje nuciła cała Polska. Quiz rozwiążą tylko nieliczni

27.11.2023 11:59

Lata 80. były znakomite dla polskiej muzyki. W końcu to właśnie w tym okresie na festiwalowych scenach królowały gwiazdy takie jak Edyta Geppert, Alicja Majewska, Beata Kozidrak, Izabela Trojanowska czy Urszula. Sprawdź, czy pamiętasz przeboje tych artystek.

Źródło: plejada.pl

Beata Kozidrak planuje przeprowadzkę? Znajoma zdradziła szczegóły

18.11.2023 12:01

Beata Kozidrak posiada kilka nieruchomości, w tym willę na wybrzeżu Hiszpanii. Jednak zgodnie z informacjami, przekazanymi przez jej koleżankę, planuje kolejny zakup. Myśli o Trójmieście. Przeprowadzi się tam na stałe?

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Wielkie zmiany w życiu 63-letniej Kozidrak. Znajoma gwiazdy mówi o rewolucji w jej życiu

17.11.2023 11:25


Beata Kozidrak (63 l.) jest właścielką kilku nieruchomości, w tym willi na wybrzeżu Hiszpanii, jednak planuje kolejny zakup. Jak ujawnia koleżanka gwiazdy, ciągnie ją do Trójmiasta. Czy, podobnie, jak Katarzyna Figura, osiedli się tam na stałe?

Źródło: www.pomponik.pl

Beata Kozidrak "piosenkarką wszech czasów". Nagrodę odebrała w Rzymie

31.10.2023 12:02

Beata Kozidrak, która spędziła wiele lat na scenie, podzieliła się na platformie społecznościowej wyjątkowym osiągnięciem: otrzymała prestiżowy tytuł "wokalistki wszech czasów". Gdzie odbyła się ceremonia wręczenia?

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Maja Bohosiewicz naraziła się Beacie Kozidrak? Oj, pomieszała słowa jej hitu

31.10.2023 9:34


Maja Bohosiewicz, Beata Kozidrak (ONS)Maja Bohosiewicz i Beata Kozidrak spotkały się niedawno w Rzymie, podczas International Businesswoman Awards. Obydwie gwiazdy zostały uhonorowane statuetkami. Okazało się, że Maja jest nawet fanką Beaty, choć gdy próbowała zaśpiewać jeden z jej największych hitów, wydarzyło się coś nieoczekiwanego. Beata będzie zła? Maja Bohosiewicz jest nie tylko polską aktorką, ale także influencerką, a także […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Wybrali inną ścieżkę kariery niż ich znani rodzice. Czym się zajmują dzieci Kozidrak i Lindy?

30.10.2023 11:59

Dzieci gwiazd często dzięki swoim sławnym rodzicom mają łatwiejszy start w rozwoju kariery. Jednak nie każde z nich chce iść w ich ślady. Czym zajmują się dzieci m.in. Maryli Rodowicz, Bogusława Lindy czy Beaty Kozidrak?

Źródło: plejada.pl

Beata Kozidrak otrzymała nagrodę w Rzymie. Okrzyknięto ją "piosenkarką wszech czasów"

30.10.2023 11:59

Beata Kozidrak od 45 lat występuje na polskiej scenie muzycznej. Nie powinno więc nikogo dziwić, że została okrzyknięta "piosenkarką wszech czasów". Z tej okazji piosenkarka udała się do Rzymu, by móc osobiście odebrać nagrodę.

Źródło: plejada.pl

Kozidrak spakowała walizki i opuściła Polskę. Tam dopiero potrafili ją docenić

30.10.2023 10:53


Beata Kozidrak pochwaliła się w sieci wielkim osiągnięciem. Gwiazda po wielu latach spędzonych na scenie została uhonorowana tytułem „wokalistki wszech czasów”. Wyjątkowe wyróżnienie przyznano jej na rzymskim Kapitolu, na co fani gwiazdy zareagowali w komentarzach.

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami