Wiadomości z tagiem Anna Wendzikowska  RSS
Anna Wendzikowska z córeczkami przeszły COVID: to zdecydowanie nie jest "zwykła grypa"

18.11.2021 17:59

Anna Wendzikowska, dziennikarka TVN, na swoim profilu na Instagramie poinformowała, że przez ostatnie tygodnie chorowała na COVID, razem ze swoimi córeczkami, 6-letnią Kornelią i 3-letnią Antoniną.

Źródło: plejada.pl

Anna Wendzikowska z córkami przechodziły COVID-19. "Poczułam ciężar samotności w macierzyństwie"

18.11.2021 17:52

Prezenterka telewizyjna pomimo zaszczepienia zaraziła się koronawirusem. Choroba dotknęła też dwie córki Wendzikowskiej. Gwiazda telewizji nie...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Anna Wendzikowska zachorowała na Covid-19. Zaraziły się także jej córeczki: „Poczułam ciężar samotności w macierzyństwie”

18.11.2021 16:00


Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska dodała w sieci bardzo niepokojący wpis. Gwiazda przechodzi koronawirusa. Zachorowały także jej córeczki. W jakim są stanie? Anna Wendzikowska to dziennikarka z ogromnym doświadczeniem. Gwiazda znalazła swoją niszę w show-biznesie i postanowiła skupić się jedynie na Hollywood. Już dawno została okrzyknięta specjalistką od zagranicznych sław. Regularnie możemy ją oglądać w Dzień Dobry TVN, […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Anna Wendzikowska pozdrawia fanów z basenu! "Obłędna syrena" [FOTO]

17.11.2021 10:20

Anna Wendzikowska podzieliła się kadrem z wakacjami w Omanie, na którym wskoczyła do błękitnej basenowej wody. Dziennikarka znana z programu "Dzień dobry TVN" odważnie pokazała swoje ciało podczas kąpieli. W komentarzach nie brakuje porównań kobiety do... obłędnej syreny!

Źródło: www.rmf.fm

Anna Wendzikowska odsłania ciało w wannie! "Cud, miód, malina" [FOTO]

05.11.2021 0:01

Głosy zachwytu, płomienne reakcje i komentarze. "Sztos" - wspominali fani. Dziennikarka opublikowała zmysłowe kadry. Na jej profilu pojawiły się nowe zdjęcia prosto... z wanny! Kolejne ujęcie w podkoszulku, bez stanika. "I znowu bez stanika... Będzie dym...." - zażartował jeden z internautów.

Źródło: www.rmf.fm

Anna Wendzikowska zabrała córki na salony niczym Angelina Jolie. Kornelia i Antonina zadebiutowały na czerwonym dywanie. Mamy nowe gwiazdy

04.11.2021 20:00


Anna Wendzikowska z córkamiAnna Wendzikowska zabrała córki na premierę filmu Pszczółka Maja. Mały wielki skarb. To debiut Kornelii i Antoniny. Jak wyglądały? Anna Wendzikowska jest jedną z najpopularniejszych gwiazd stacji TVN. Dziennikarka od wielu lat pojawia się na antenie jako reporterka Dzień Dobry TVN. W prowadzonym przez nią cyklu możemy wysłuchać wywiadów z osobami dobrze znanymi ze świata show-biznesu. […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Anna Wendzikowska kusi w przebraniu!

01.11.2021 14:02


Anna Wendzikowska jest otwarta na wszelkie zabawy i imprezy, także i na Halloween, które jest doskonałą rozrywką zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Patrząc na zdjęcia dziennikarki, bawiła się ona wyśmienicie w swoim gorącym przebraniu!

Źródło: kobieta.interia.pl

Anna Wendzikowska zaszokowała kostiumem na Halloween. Strój innej gwiazdy też nie przeszedł bez echa

29.10.2021 23:59

31 października celebrujemy Halloween. Mimo że zwyczaj pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, to w Polsce również cieszy się popularnością, a tysiące osób szykuje na ten dzień wyjątkowe kostiumy. Zebraliśmy najciekawsze kreacje halloweenowe, którymi chwaliły się gwiazdy show-biznesu. Niektóre naprawdę szokują!

Źródło: plejada.pl

Tak Anna Wendzikowska świętowała urodziny córki. Urocze zdjęcia!

28.10.2021 11:20


Anna Wendzikowska na swoim instagramowym profilu pochwaliła się zdjęciami z urodzin córki Antoniny. Dziewczynka w tym roku skończyła trzy lata. Nie zabrakło pięknego tortu i kolorowych balonów.

Źródło: kobieta.interia.pl

Wendzikowska się tłumaczy! Poszło o jej sutki!

27.10.2021 20:37


Anna Wendzikowska pojawiła się ostatnio w studiu "Dzień Dobry TVN" bez biustonosza. Widok sutków prezenterki niesamowicie zgorszył widzów programu, dlatego postanowiła wytłumaczyć się z całej sytuacji. I to jakimi mocnymi słowami!

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
player+
Kontakt z nami