Wiadomości z tagiem Anna Wendzikowska  RSS
Anna Wendzikowska nie ma pieniędzy? Prezenterka wyjawiła prawdę

08.07.2024 18:59


Od czasu odejścia z TVN-u Anna Wendzikowska jest "freelancerką", a taki rodzaj pracy wiążę się czasami z pewnym problemami. Okazuje się, że dziennikarka boryka się ponoć z brakiem pieniędzy. Sama się do tego przyznała.

Źródło: www.pomponik.pl

Anna Wendzikowska skarży się na kontrahenta. Zalega jej z wypłatą sporej kwoty

08.07.2024 17:59

Anna Wendzikowska na co dzień samotnie wychowuje swoje dwie pociechy. Gwiazda stara się zapewnić im jak najlepsze dzieciństwo i sprawić, by niczego im nie brakowało. W najnowszym wywiadzie celebrytka powiedziała o wysokich kosztach życia i nieprzyjemnej sytuacji z kontrahentem, który zalega jej z wypłatą dużych pieniędzy.

Źródło: plejada.pl

Anna Wendzikowska ma dość drożyzny w Polsce. Już wkrótce spakuje walizki

04.07.2024 17:15


Każdy, kto śledzi w sieci Annę Wendzikowską, wie, że dziennikarka uwielbia zagraniczne podróże. W ostatnim wywiadzie 42-latka zdradziła, jakie ma plany na zbliżające się wakacje. W pewnym momencie rozmowy postanowiła nawet uzewnętrznić się bardziej niż zwykle. Trudno nie zauważyć, że nie zostawiła suchej nitki na krajowej turystyce. Kto by pomyślał, że ma takie zdanie...

Źródło: www.pomponik.pl

Anna Wendzikowska publikuje poruszające wyznanie. Tak dziennikarka pożegnała ojca

23.06.2024 21:25


Anna Wendzikowska z okazji Dnia Ojca opublikowała w mediach społecznościowych bardzo osobisty wpis, w którym wspomina lata swojego dzieciństwa. W poście byłej gwiazdy TVN nie brakuje wielu wzruszających słów. "Są takie dni, kiedy jest trudniej, dzisiaj jest taki dzień" - zaczęła.

Źródło: www.pomponik.pl

Wpis Anny Wendzikowskiej na Dzień Ojca łamie serce. "Siedziałam z tobą w krematorium"

23.06.2024 17:59

Anna Wendzikowska opublikowała poruszający post w Dniu Ojca. Zamieściła w nim fotografie ze zmarłym w 2022 r. tatą. "Jakoś trudniej nam się było dogadać w ostatnich latach" — wspomniała dziennikarka.

Źródło: plejada.pl

"Zbierałam siebie i swoje życie z podłogi". Anna Wendzikowska o rozstaniu i nowym pomyśle na biznes

28.05.2024 23:59

Moda na celebryckich coachów, którzy w cudowny sposób pomogą rozprawić się z wszelkimi problemami, nie ustaje. Do grona chętnych podzielić się swoją wiedzą i sposobem na "wewnętrznie wygenerowane szczęście" za opłatą, dołączyła Anna Wendzikowska. Była dziennikarka TVN, na swoim Instagramie zaprosiła na "ekskluzywny retreat", który odbędzie się na Florydzie.

Źródło: plejada.pl

Anna Wendzikowska została sama trzy tygodnie po narodzinach córki. Wbiła szpilę byłemu partnerowi

24.05.2024 11:37

Anna Wendzikowska poruszyła ostatnio na Instagramie temat samotnego macierzyństwa. Prezenterka znana m.in. z "Dzień dobry TVN" odniosła się do własnej historii, dzieląc się osobistą refleksją. Internauci nie zostawili tego bez komentarza.

Źródło: www.rmf.fm

Anna Wendzikowska została porzucona niedługo po porodzie. Teraz uderza w ojca swojej córki

23.05.2024 17:59

Anna Wendzikowska wróciła to przykrych momentów, które przeżyła kilka lat temu. "Najtrudniejszy czas mojego życia stał się katalizatorem pięknych zmian…" — zaczęła swój najnowszy post. Wspomniała przy tym o ojcu swojej drugiej córki, Tosi.

Źródło: plejada.pl

Odeszła z TVN-u w atmosferze skandalu. A teraz takie wyznanie

18.05.2024 10:29


Anna Wendzikowska dwa lata temu postanowiła zrezygnować z dotychczasowej pracy w TVN-ie. Dla wielu było to sporym zaskoczeniem, gdyż jej posada wydawała się wręcz wymarzona. Dziennikarka wyprowadziła jednak wszystkich z błędu, ujawniając, że w jej miejscu pracy wcale nie było tak kolorowo jak wszyscy myślą. Jak się okazuje, wcale nie tęskni za telewizją i nie zamierza do niej wracać pomimo różnych propozycji. Dlaczego?

Źródło: www.pomponik.pl

Anna Wendzikowska ma nowego partnera. Przyznała, że zmieniła podejście do związków

09.05.2024 15:37

Niedawno Anna Wendzikowska wyznała, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. W najnowszym wywiadzie celebrytka opowiedziała o tym, jak zmieniło się jej podejście do spraw sercowych.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

reklama
Kontakt z nami