Wiadomości z tagiem Anna Wendzikowska  RSS
Wendzikowska kusi kolejnym zdjęciem w wakacji. Tym razem odpoczywa w Polsce

16.08.2022 13:48

Nie jest tajemnicą, że Anna Wendzikowska od lat jest wielką fanką podróży i każdą wolną chwilę lubi spędzać poza Warszawą. Zwykle dziennikarka za cel swoich wojaży obiera egzotyczne kraje, lecz teraz postanowiła odpocząć nad polskim morzem. Pochwaliła się w internecie zdjęciem, jak leży na SUP-ie.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Wendzikowska trafiła z córką do szpitala. "Żeby nie było, że zawsze jest kolorowo"

11.08.2022 18:01

Anna Wendzikowska trafiła z córką na ostry dyżur. Co się stało?

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Córka Anny Wendzikowskiej trafiła do szpitala. Dziennikarka zdradza, co się stało

11.08.2022 17:59

Anna Wendzikowska jest samotną mamą. Chwilami z życia swoich dzieci chętnie dzieli się z internautami. Tym razem na InstaStory pokazała tą trudniejszą stronę macierzyństwa. Dziennikarka wyjawiła, że jej starsza córka trafiła na SOR.

Źródło: plejada.pl

Córeczka Anny Wendzikowskiej trafiła do szpitala. „Wczoraj wieczorem ostry dyżur”. Dolegliwości dziewczynki nie chcą ustąpić

11.08.2022 11:00


Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska mocno zaniepokoiła fanów na Instagramie. Gwiazda poinformowała, że w nocy trafiła ze starszą córeczką do szpitala. Co się stało? Anna Wendzikowska przez lata związana była ze stacją TVN. Dziennikarka regularnie pojawiała się w programie śniadaniowym stacji, gdzie prezentowała najważniejsze wydarzenia z Hollywood i przeprowadzała wywiady z amerykańskimi sławami. Zaledwie kilka dni temu przekazała […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Anna Wendzikowska przeżywa trudne chwile! Jej córka trafiła na ostry dyżur. „Teraz znowu leży”

11.08.2022 10:38


Anna Wendzikowska poinformowała na swoim profilu na Instagramie o problemach zdrowotnych swojej starszej córki, Kornelii. Jej samopoczucie było na tyle fatalne, że konieczna była wizyta na ostrym dyżurze. Jak gwiazda radzi sobie w takich chwilach?

Źródło: www.pomponik.pl

Anna Wendzikowska wygrzewa ciało na wakacjach. Sporo odsłoniła! [FOTO]

09.08.2022 15:16

Anna Wendzikowska podzieliła się kolejnym kadrem ze swoich egzotycznych wakacji na Mauritiusie. Tym razem dziennikarka wygrzewała się w stroju kąpielowym nad basenem!

Źródło: www.rmf.fm

Anna Wendzikowska nad basenem. Wyznała, czego musiała się nauczyć

09.08.2022 12:49

Anna Wendzikowska zwiedziła w swoim życiu mnóstwo krajów. Jakiś czas temu była na Mauritiusie. W swoim najnowszym poście na Instagramie wróciła wspomnieniami do tamtych wakacji. W opisie zdradziła, że nie zawsze umiała odpoczywać.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Anna Wendzikowska wygina się na egzotycznych wakacjach [FOTO]

08.08.2022 16:21

Anna Wendzikowska zachwyciła swoich obserwujących kolejnym zdjęciem. Znana z zamiłowania do jogi dziennikarka pręży swoje ciało przed obiektywem.

Źródło: www.rmf.fm

Anna Wendzikowska pokazała tatuaż. "To początek czegoś nowego?"

06.08.2022 16:06

Anna Wendzikowska chwali się na Instagramie, że zwiedziła już ponad 100 krajów. Ostatnio wybrała się z córkami i przyjaciółką na Mauritius, gdzie wsiadły na pokład luksusowej łodzi. Celebrytka chętnie pokazywała na wpół odsłonięte plecy, prezentując licznym fanom nowy tatuaż.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Anna Wendzikowska ma pomysł na siebie. Oto co będzie robiła po odejściu z TVN!

06.08.2022 14:11


Anna Wendzikowska podjęła decyzję o zakończeniu wieloletniej współpracy ze stacją TVN, ale nie zamierza wcale próżnować, gdyż ma już głowę pełną pomysłów na swoje dalsze życie zawodowe. Co w takim razie będzie robiła?

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami