Wiadomości z tagiem Anna Wendzikowska  RSS
Anna Wendzikowska rozkręciła aferę w TVN z mobbingiem w tle, a teraz pojawiły się informacje o wygranym procesie! Dopatrzono się nieprawidłowości

02.12.2022 16:40


Anna Wendzikowska TVNAnna Wendzikowska jakiś czas temu opowiedziała o tym, jak była traktowana w TVN. Nie zostawiła suchej nitki na swoim pracodawcy. Teraz pojawiła się informacja o wygranym procesie ze stacją.  TVN to stacja, która swoją działalność rozpoczęła w 1997 roku. To właśnie wtedy po raz pierwszy widzowie mogli zasiać przed telewizorami, by poznać jej ofertę programową. […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Wendzikowska nad basenem. "Proszę, nie budź mnie"

30.11.2022 14:49

Anna Wendzikowska przyzwyczaiła internautów, że bardzo dużo podróżuje. Na swoim Instagramie właśnie pochwaliła się nowym zdjęciem z Bali. Dość powiedzieć, że malowniczy krajobraz robi duże wrażenie.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Anna Wendzikowska odsłoniła wdzięki. Fani nie mogą oderwać wzroku. "Petarda" [FOTO]

30.11.2022 10:37

Anna Wendzikowska podzieliła się na Instagramie kolejnym kadrem z wakacji. 41-letnia dziennikarka pokazała się na nim w stroju kąpielowym. "Petarda" - piszą w komentarzach zachwyceni internauci.

Źródło: www.rmf.fm

Anna Wendzikowska i Katarzyna Glinka "uciekły" z Polski na Bali. Teraz chwalą się zdjęciami. Znajdziecie różnice?

28.11.2022 22:52

Anna Wendzikowska i Katarzyna Glinka w swoich mediach społecznościowych chwalą się uroczymi fotkami z Bali. A że obie są smukłe i ciemnowłose, z kolei tło niemal identyczne, pomiędzy ich wakacyjnymi zdjęciami trudno znaleźć różnice. Zobaczcie!

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Katarzyna Glinka i Anna Wendzikowska relacjonują wyjazd na Bali. Pokazały efekt sesji nad wodospadem. Gwiazda "Barw szczęścia" dała się ponieść emocjom [ZDJĘCIA]

28.11.2022 11:14

Katarzyna Glinka i Anna Wendzikowska od pewnego czasu relacjonują na Instagramie wyjazd na Bali. Aktorki chętnie dzielą się w sieci fotografiami oraz krótkimi filmami ukazującymi je w rozmaitych wydaniach. Niedawno gwiazda Barw szczęścia wspomniała m.in. o ciekawym rytuale, w którym brała udział.

Źródło: www.rmf.fm

Anna Wendzikowska nie mogła sobie odmówić. Jej sesja na tle wodospadu na Bali robi wrażenie

27.11.2022 17:10

Anna Wendzikowska wybrała się na kolejne rajskie wakacje, skąd skrzętnie relacjonuje swoim obserwatorom, jak spędza czas. Tym razem postanowiła znowu odwiedzić Bali. Prezenterka podczas wyjazdu nie odmówiła sobie m.in. sesji fotograficznej na tle wodospadu.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Anna Wendzikowska spełniła marzenie. W białej sukni huśta się nad przepaścią [FOTO]

26.11.2022 12:58

Anna Wendzikowska nie przestaje zadziwiać kadrami z niezwykłej wyprawy na Bali. Tym razem dziennikarka zdecydowała się na coś naprawdę ekstremalnego! Weszła na huśtawkę, która zawieszona była nad przepaścią. Zdjęcie jest niesamowite!

Źródło: www.rmf.fm

Anna Wendzikowska eksponuje dekolt w stroju kąpielowym. Fani: "Wspaniale" [FOTO]

22.11.2022 10:28

Anna Wendzikowska podzieliła się na Instagramie kolejnymi zdjęciami z wakacji. 41-latka na nowych kadrach pokazała się w stroju kąpielowym. "Przepięknie" - komentują jej post internauci.

Źródło: www.rmf.fm

Anna Wendzikowska odsłania wdzięki pod prysznicem. Fani: "Piękna figura" [FOTO]

18.11.2022 10:42

Anna Wendzikowska podzieliła się wakacyjną fotografią. Dziennikarka pozuje na niej pod basenowym prysznicem, mając na sobie strój kąpielowy. "Piękna figura" - czytamy w komentarzach.

Źródło: www.rmf.fm

Anna Wendzikowska wraca do tematu depresji. Sprowokowały ją nieprzyjemne wiadomości od internautów. Mocny wpis

14.11.2022 23:30


Anna WendzikowskaAnna Wendziekowska zdecydowała się na obszerny wpis na temat zmagań z depresją. Odniosła się też do atatków internautów, jakich stała się ofiarą. Co napisała? Anna Wendzikowska w połowie sierpnia tego roku dodała post, w którym poinformowała, że żegna się z Dzień Dobry TVN. Po 15 latach postanowiła odejść z pracy. Nie zdradziła jednak wówczas, dlaczego […]

Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
Kontakt z nami