Wiadomości z tagiem Anna Lewandowska  RSS
Marianna Schreiber bezlitośnie o Annie Lewandowskiej. Tak nie wypada

23.05.2024 14:53


Marianna Schreiber znów w mocnych słowach wypowiedziała się o Annie Lewandowskiej. W dodatku zaznaczyła, że nie zamierza przepraszać. Czy Ania Lewandowska zdecyduje się w końcu odpowiedzieć?

Źródło: www.pomponik.pl

Rozenek ukarana przez Lewandowską. Znajomości nie pomogły

21.05.2024 15:26


Anna Lewandowska niedawno odwiedziła Polskę. Jej przyjazd z Hiszpanii wiązał się z organizacją obozu fitness w górach. W spotkaniach wzięło udział wiele kobiet, jednak jedna twarz wyróżniała się na tle grupy. Okazuje się, że do grona fanek Lewandowskiej należy Małgorzata Rozenek! Celebrytka z chęcią opowiada, jak mijają jej dni na obozie. Nie jest łatwo.

Źródło: www.pomponik.pl

Internauta wyśmiał post Anny Lewandowskiej: "Po co te popisy". Influencerka odpowiedziała

20.05.2024 19:32

Anna Lewandowska pochwaliła się ostatnio w mediach społecznościowych tym, że była w górach. Na profilu udostępniła kilka zdjęć z wycieczki. Niestety nie wszystkim internautom spodobał się wpis trenerki. Kobieta nie zostawiła jednak negatywnych komentarzy bez odpowiedzi.

Źródło: www.rmf.fm

Internauta skrytykował Annę Lewandowską. Odpowiedziała stanowczo

20.05.2024 15:48


Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych polek na Instagramie. Dzięki małżeństwu z Robertem dociera do fanów nie tylko w kraju, ale także za granicą. Tak pokaźne grono obserwujących wiąże się jednak z koniecznością czytania wielu, również nieprzychylnych komentarzy. Pod ostatnim postem Ani jeden z internautów mocno ją skrytykował. Ania nie pozostała dłużna i odpowiedziała tym samym.

Źródło: www.pomponik.pl

Roztrzęsiona Lewandowska przekazała wieści prosto z lotniska. Mogło się skończyć fatalnie

18.05.2024 19:52


Anna Lewandowska (35 l.) najbliższy weekend spędzi w Polsce. Zaplanowała tutaj obóz sportowy, który potrwa od poniedziałku do soboty. Sportsmenka postanowiła wrócić do ojczyzny jednak nieco wcześniej. Nieoczekiwanie, na lotnisku w Barcelonie spotkała ją przykra sytuacja. Roztrzęsiona celebrytka zdążyła już wszystko opisać w swoich mediach społecznościowych. Niewiarygodne, co ją spotkało!

Źródło: www.pomponik.pl

Zagraniczne media zachwycone Anną Lewandowską. Miała suknię wartą 8 tys. zł

08.05.2024 23:59

Anna Lewandowska od lat prężnie działa w polskim show-biznesie, rozwijając swoją markę osobistą i zachęcając Polki do aktywnego trybu życia. Sportsmenka powoli staje się rozpoznawalna także w Hiszpanii, gdzie na co dzień mieszka z ukochanym i dziećmi. Jak czytamy w zagranicznych mediach, Polka budzi tam swoją osobą żywe zainteresowanie.

Źródło: plejada.pl

Lewandowska w horrendalnie drogiej sukience na imprezie charytatywnej. Cena powala

08.05.2024 10:20


Anna Lewandowska status gwiazdy ma nie tylko w ojczyźnie, ale również za granicą. W słonecznej Hiszpanii czuje się jak ryba w wodzie i ochoczo bierze udział w lokalnych wydarzeniach. Niedawno pojawiła się na imprezie charytatywnej, a publiczność zwróciła uwagę na jej horrendalnie drogą kreację. Przesadziła?

Źródło: www.pomponik.pl

Marianna Schreiber uderza w Annę Lewandowską: to, co robi, jest niestosowne

30.04.2024 23:59

Marianna Schreiber nie stroni od kontrowersji i często niepochlebnie wypowiada się na temat osób ze świata show-biznesu. Ostatnio celebrytka po raz kolejny naraziła się internautom, krytykując Annę Lewandowską, która opublikowała w mediach społecznościowych nagranie z lekcji tańca. Komentarz byłej uczestniczki "Top Model" sprawił, że w sieci zawrzało.

Źródło: plejada.pl

Szczęśliwe wieści prosto od Lewandowskich. Ogłosili powiększenie rodziny

30.04.2024 12:00


To już pewne, rodzina Lewandowskich się powiększyła. Właśnie na świat przyszedł syn brata Anny Lewandowskiej. Te radosne wieści ogłosiła w sieci mama Anny Lewandowskiej, Maria Stachurska. Spływają gratulacje.

Źródło: www.pomponik.pl

Anna Lewandowska podzieliła się radością. Pisze o hat tricku i córeczkach [ZDJĘCIE]

30.04.2024 12:00

W domu Lewandowskich zapanowała wielka radość. Najpierw trenerka po półtora roku podzieliła się przełomową nowiną, a chwilę później zamieściła kolejnego posta, pisząc o hat triku Roberta i córkach. Mają powody do świętowania.

Źródło: www.rmf.fm

reklama
player+
Kontakt z nami