Wiadomości z tagiem Anna Lewandowska  RSS
Nie tylko Anna Lewandowska. Kto jeszcze zachwycał kreacją na Balu Mistrzów Sportu?

10.12.2023 11:59

Bal Mistrzów Sportu przyciąga wiele gwiazd. Na poprzednich galach nie brakowało cekinów i trenów. Anna Lewandowska co roku robiła furorę swoimi stylizacjami. Czyje kreacje z gali organizowanej przez "Przegląd Sportowy" jeszcze zapadły nam w pamięć? Zobacz zdjęcia!

Źródło: plejada.pl

Anna Lewandowska zabrała córki na stadion. Pokazała ich twarze! [FOTO]

08.12.2023 11:00

Anna i Robert Lewandowscy wychowują razem dwie córki. Choć jeszcze jakiś czas temu jak ognia unikali pokazywania ich twarzy, to ostatnio się to zmieniło. Na nowym zdjęciu doskonale widać buzie Klary i Laury.

Źródło: www.rmf.fm

Anna Lewandowska "wywijała" przed kamerą. Nagle wkroczył Robert. Nagrało się, co zrobił [WIDEO]

07.12.2023 10:00

Anna Lewandowska chciała stworzyć kolejny film ze swoimi tanecznymi popisami. Nagranie w pewnym momencie zakłócił jednak jej mąż. Robert pojawił się przed kamerą z grobową miną. To, co zrobił potem, było jeszcze bardziej niespodziewane.

Źródło: www.rmf.fm

Anna Lewandowska nie zintegrowała się na emigracji? Hiszpanie ją rozczarowali

07.12.2023 9:32


Anna Lewandowska (35 l.) coraz bardziej tęskni za ojczyzną. Celebrytka podzieliła się pełną smutku refleksją na temat życia w Hiszpanii. Czyżby w Barcelonie wcale nie było tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać?

Źródło: www.pomponik.pl

Anna Lewandowska pokazała świąteczną tradycję. Tak chce uczyć córki empatii. „Warto zrobić coś dobrego”

03.12.2023 17:27


Anna LewandowskaAnna Lewandowska w mediach społecznościowych pokazała, jak bierze udział w akcji, która od lat ma być w jej domu rodzinną tradycją. Razem z Robertem Lewandowskim chce przekazać dobre wzorce córkom i nauczyć je empatii oraz myślenia o innych. Jak Ania stara się szerzyć dobro? Anna Lewandowska dla wielu kobiet jest wzorem do naśladowania. Na swoim […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Wzruszona Lewandowska podzieliła się słowami o skrajnym wcześniaku. Reakcja internautów była natychmiastowa

03.12.2023 9:10


Anna Lewandowska jest bardzo uczynną osobą, a wsparcie potrzebującym jest dla niej obowiązkową częścią każdych świąt. Robi to m.in. dlatego, że w przeszłości sama musiała sięgać po stosowną pomoc. O tym, jak wspiera innych opowiedziała w najnowszym wideo opublikowanym w mediach społecznościowych. Szybko spotkała się z pozytywnym odbiorem.

Źródło: www.pomponik.pl

Anna Lewandowska już szykuje się do świąt. Pochwaliła się przystrojoną choinką

02.12.2023 23:59

Mimo iż do świąt zostało jeszcze trochę czasu, to Anna Lewandowska już poczuła klimat bożonarodzeniowy. Na Instagramie pochwaliła się przystrojoną choinką i nie tylko...

Źródło: plejada.pl

Finanse Lewandowskiej pod lupą. Zagraniczne media ujawniły ranking

30.11.2023 15:11


Anna Lewandowska od wielu lat rozwija swoje biznesy, będąc jedną z czołowych trenerek fitnessu. Jej działalność w tym zakresie cieszy się dużą popularnością, a aktywność zawodowa przekłada się na zarobki i majątek gwiazdy. Z najnowszych informacji wynika, że zdołała wypracować sobie fortunę, dzięki której prześcignęła wiele znanych kobiet.

Źródło: www.pomponik.pl

Ranking brytyjskiego "The Sun". Anna Lewandowska w czołówce

30.11.2023 9:35

Nie od dziś wiadomo, że najlepsi piłkarze zarabiają miliony. Ale ich partnerki wcale nie chcą pozostawać w tyle i często tworzą swoje własne fortuny. Brytyjski tabloid "The Sun" opublikował listę 10 najbogatszych partnerek piłkarzy. W zestawieniu znalazła się Anna Lewandowska. I okazuje się, że na tej liście jest naprawdę wysoko.

Źródło: www.rmf.fm

Anna Lewandowska "jest zakochana"? Hiszpańscy dziennikarze nie mają wątpliwości

29.11.2023 17:21


Anna Lewandowska w ostatnim czasie wzbudziła spore zainteresowanie hiszpańskich dziennikarzy. Najpierw uwagę przyciągnęła szkołą tańca małżonki Roberta Lewandowskiego, a teraz jeden z tabloidów prześwietlił jej nowe posty. Katalońskie media natychmiast podchwyciły temat i uznały, że polska influencerka jest... zakochana.

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami