Wiadomości z tagiem Angelina Jolie  RSS
Ta wojna nie ma końca. Brad Pitt złożył kolejny pozew

05.06.2023 9:52

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się w 2019 r., jednak ich ścieżki ciągle się przecinają. Nie tylko ze względu na wspólną opiekę nad szóstką dzieci, ale także przez nieustającą walkę o podział majątku. Ostatnio kością niezgody stała się winnica w Prowansji.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Romanse na planie to dla niej normalka. Angelina Jolie uwodzi i kradnie serca amantów

04.06.2023 11:59

Angelina Jolie bez wątpienia należy do czołówki gwiazd Hollywood. Aktorka od lat bryluje na czerwonych dywanach. Angażuje się też mocno w działalność charytatywną. Ale i tak prasa interesuje się przede wszystkim jej życiem uczuciowym. Obecnie gwiazda jest mamą szóstki dzieci. Przed laty była jednak naczelną skandalistką Hollywood, która nosiła zamiast naszyjnika fiolkę z krwią ukochanego męża.

Źródło: plejada.pl

Angelina Jolie z córką szalała na koncercie zwycięzców Eurowizji [WIDEO]

15.05.2023 13:49

Angelina Jolie to jedna z najwybitniejszych aktorek. Gwiazda łączy występowanie w filmach z działalnością charytatywną i macierzyństwem. Aktorka stara się poświęcać jak najwięcej czasu gromadce swoich pociech. Razem udają się nie tylko na czerwone dywany, ale i na koncerty.

Źródło: www.rmf.fm

Angelina Jolie przypomina o regularnych badaniach. Jest w wieku, w którym u jej mamy zdiagnozowano śmiertelną chorobę

10.05.2023 7:46


Angelina Jolie ( 47 l.) należy do aktorek, które wypowiadają się na ważne tematy, jeśli czują, że ich słowa mogą wpłynąć na czyjeś szczęście i zdrowie. Tym razem gwiazda opublikowała post poświęcony swojej matce. Kobieta zmarła po walce z nowotworem piersi oraz jajnika. Jak aktorka uważa, podstawowe badania to obowiązkowa część życia każdej kobiety!

Źródło: www.pomponik.pl

Córce Angeliny Jolie puściły nerwy. Wszystko za sprawą Brada Pitta. „Była zaskoczona jej wybuchem”

07.05.2023 5:00


Angelina Jolie, Brad Pitt, VivienneVivienne Jolie-Pitt to druga biologiczna córka Angeliny Jolie i Brada Pitta. Nastolatka tęskni za ojcem. Tabloidy donoszą, że uciekła z domu. Druga biologiczna córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, Vivienne, podobnie jak każde z jej rodzeństwa, szybko stała się rozpoznawalna. Już same jej narodziny były bacznie śledzone przez media na całym świecie. Wraz z bratem […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Okrzyknięto ją "Angeliną Jolie polskiej psychologii". Prywatnie jest żoną dziennikarza TVP

04.05.2023 17:59

Maria Rotkiel niedawno poinformowała o swoim złym stanie zdrowia, przez który chwilowo musiała nieco zwolnić tempo życia. A trzeba przyznać, że w kwestiach zawodowych dużo się u niej dzieje. W swojej karierze osiągnęła już naprawdę sporo. Nic dziwnego, że jest uznawana za jedną z najpopularniejszych psycholożek w Polsce.

Źródło: plejada.pl

Romansował z Jolie, Hadid i Gomez, został przyłapany z inną! Znany muzyk nie próżnuje

16.04.2023 12:02


Uwielbiany muzyk przyłapany z nową dziewczyną. The Weeknd zaszalał na festiwalu Coachella, a fotoreporterzy zrobili zdjęcia, gdy ten przechadzał się za rękę ze znaną influencerką. Trzeba przyznać, że artysta w ostatnim czasie nie próżnuje, a na liście jego byłych partnerek znajduje się Selena Gomez i Bella Hadid. Plotkowano również, że gorące uczucie połączyło go z Angeliną Jolie!

Źródło: www.pomponik.pl

Kulisy wielkiej metamorfozy Shiloh Jolie-Pitt. Nagła przemiana to zasługa córki innej znanej pary. „Chciała być tak samo stylowa jak ona”

13.04.2023 6:00


Metamorfoza Shiloh Jolie-PittMetamorfoza Shiloh Jolie-Pitt. Kto miał wpływ na wielką przemianę córki Angeliny Jolie i Brada Pitta? Kto stoi za jej zmianą wizerunku? Obie mają rodziców, którzy stale goszczą na okładkach kolorowej prasy, są wielkimi gwiazdami Hollywood. Jedna wychowywała się wśród gromadki rodzeństwa, druga jest jedynaczką, ale obie połączyła wielka przyjaźń, o której nikt do tej pory […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Kaźmierska świętuje urodziny! Kończy tyle samo lat co Angelina Jolie

12.04.2023 20:38


Dagmara Kaźmierska 12 kwietnia ma swój wielki dzień. Królowa życia świętuje dziś swoje 48. urodziny i jej bliscy pospieszyli już oczywiście z życzeniami, które ona następnie udostępniła w swojej relacji.

Źródło: www.pomponik.pl

Angelina Jolie ma nowego partnera? Media wywęszyły, z kim się spotyka [FOTO]

29.03.2023 18:02

Domniemanym wybrankiem aktorki jest mężczyzna spoza show-biznesowego świata…

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

reklama
Kontakt z nami