Wiadomości z tagiem Angelina Jolie  RSS
Małgorzata Kożuchowska i Krystyna Janda o wizycie Angeliny Jolie w Ukrainie. „To nie jest jakaś operacja specjalna”

06.05.2022 5:00


Kożuchowska, Janda o Angelinie Jolie w UkrainieMałgorzata Kożuchowska i Krystyna Janda skomentowały sekretną wizytę Angeliny Jolie w Ukrainie. Gwiazdy są pod wrażeniem postawy, jaką zaprezentowała uwielbiana na całym świecie aktorka. Angelina Jolie od lat skupia na sobie uwagę mediów z całego świata. Jest świetną aktorką z Oscarem w dorobku, uchodzi za jedną z najpiękniejszych kobiet, a do tego intryguje prasę plotkarską […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Angelina Jolie pokazała "specjalny kamień" ukraińskiej dziewczynki. Bawiła się odłamkiem bomby

05.05.2022 11:59

Angelina Jolie przez kilka dni przebywała na Ukrainie. Na Instagramie opublikowała zdjęcie "specjalnego kamienia" małej dziewczynki. Okazało się, że był to odłamek bomby.

Źródło: plejada.pl

Patrzył w telefon i nie widział Angeliny Jolie. Co robił?

03.05.2022 12:40


Dość popularny widok: nastoletni chłopiec siedzi przy stoliku w kawiarni i nie widzi świata poza ekranem swojego smartfona. Dlaczego to nagranie zrobiło taką furorę w sieci? Bo chłopak pochłonięty telefonem nawet nie zauważył, że za jego plecami stoi Angelina Jolie.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Angelina Jolie ewakuowana do schronu we Lwowie. Nagranie szybko obiegło sieć

30.04.2022 23:59

Angelina Jolie musiała być ewakuowana do schronu przeciwlotniczego. Nagranie, na którym w pośpiechu opuszcza budynek, w szybkim tempie obiegło sieć.

Źródło: plejada.pl

Angelina Jolie odwiedziła Lwów. Reakcja ukraińskiego chłopca na widok gwiazdy już jest hitem Internetu

30.04.2022 22:40


Angelina Jolie w UkrainieAngelina Jolie odwiedziła Lwów. Pojechała na Ukrainę, żeby wesprzeć ofiary wojny. Reakcja chłopca na widok aktorki jest hitem sieci. Co zrobił? Angelina Jolie kiedyś skandalizowała, dziś inspiruje. Jest podziwiana na całym świecie nie tylko za role filmowe – ma na swoim koncie Oscara za kreację w filmie Przerwana lekcja muzyki, ale także za zaangażowanie w […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Angelina Jolie jest we Lwowie. Nagrano ją w kawiarni

30.04.2022 17:07


Angelina Jolie złożyła niespodziewaną wizytę we lwowskiej kawiarni. Gwiazda pojechała do Ukrainy w związku z zaangażowaniem w misję humanitarną.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Tajemnicza wizyta Angeliny Jolie w Polsce. Aktorka wczoraj przyleciała do naszego kraju. W jakim celu?

30.04.2022 12:20


Angelina JolieAngelina Jolie po jedenastu latach znów odwiedziła Polskę. Aktorka zatrzymała się w jednym z warszawskich hoteli. Jaki jest cel jej wizyty? Angelina Jolie jest jedną z najpopularniejszych gwiazd Hollywood. Aktorstwo najwyraźniej odziedziczyła w genach. Jej ojciec Jon Voight od najmłodszych lat oswajał ją z tym zawodem, zabierając nastoletnią córkę na ścianki i największe premiery. W […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Angelina Jolie w Warszawie. Znana aktorka upodobała sobie Polskę?

30.04.2022 11:31


Angelina Jolie (46 l.) zawitała do Polski. Gwiazda przebywa obecnie w Warszawie. Zauważono ją przy wyjściu z lotniska Okęcie. Co jest przyczyną jej wizyty?

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami