player+
Wiadomości z tagiem Angelina Jolie  RSS
Angelina Jolie po rozwodzie niemal zapadła się pod ziemię. Ze smutkiem mówi, że szuka tylko jednego

07.12.2023 15:55


Dopiero co media donosiły, że Brad Pitt (59 l.) związał się ze znacznie młodszą Ines de Ramon (32 l.), a Angelina Jolie (48 l.) już ogłosiła, że chciałaby spakować walizki i opuścić znajome okolice. Jej najnowsze wyznanie bardzo zasmuciło wiernych fanów. Szczególnie że gwiazda zdaje się unikać blasku fleszy, a nawet podejmowania się aktorskich wyzwań...

Źródło: www.pomponik.pl

Angelina Jolie mówi o cieniach sławy. "Gdybym zaczynała dziś, nie zostałabym aktorką"

07.12.2023 11:59

Angelina Jolie w najnowszym wywiadzie wyznała, że chciałaby opuścić Hollywood, które uważa za niezdrowe środowisko. Przyznała też, że gdyby zaczynała karierę dziś, na pewno nie zdecydowałaby się zostać gwiazdą filmową.

Źródło: plejada.pl

Brad Pitt nazwany przez syna "światowej klasy du***em"

22.11.2023 12:01

Angelina Jolie i Brad Pitt od lat nie są już ze sobą, ale wciąż ich związek wzbudza ogromne emocje. Tym razem za sprawą adoptowanego syna najgorętszej pary Hollywood, który złożył gwiazdorowi osobliwe życzenia z okazji Dnia Ojca. Dwukrotnego laureata Oscara syn nazwał wprost "światowej klasy du***em". Na dodatek Pax ma mu wiele do zarzucenia.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Syn Pitta nazwał go d*pkiem. Rozzłoszczony wyjawił straszną prawdę o znanym ojcu

22.11.2023 10:58


Media dalej węszą w sprawie rozstania Brada Pitta i Angeliny Jolie. Chociaż para usilnie milczy w sprawie skandalicznych plotek o zakończeniu ich relacji, ich syn nie zdołał powstrzymać złości w Dzień Ojca. Ostro podsumował sławnego aktora, nie przebierając w słowach. Nazwał go „d*pkiem”.

Źródło: www.pomponik.pl

Zahara Jolie-Pitt odcina się od ojca? Pominęła jego nazwisko w trakcie przemowy na studiach

17.11.2023 8:55

Zahara Jolie-Pitt, córka słynnej pary Angeliny Jolie i Brada Pitta, zaskoczyła wszystkich, świadomie przedstawiając się bez członu "Pitt" podczas publicznego wystąpienia. Ten gest uchwycony na wideo stał się przedmiotem intensywnej dyskusji w mediach, sugerując możliwe symboliczne odcięcie się od ojca.

Źródło: www.rmf.fm

To ona zawróciła w głowie Bradowi Pittowi. Niedawno rozwiodła się ze "znanym Polakiem"

14.11.2023 14:46


Dopiero co Angelina Jolie mówiła w wywiadzie z "Vogue", że od głośnego rozstania z Bradem Pittem szuka siebie, a tu były partner postanowił związać się z dużo młodszą celebrytką... Plotki nie cichną, wręcz przeciwnie - wydało się, że relacja aktora i projektantki to już niemal poważne zobowiązanie. Co ciekawe, jeszcze niedawno nowa wybranka Pitta była żoną znanego aktora o polskim pochodzeniu.

Źródło: www.pomponik.pl

Olbrychski naprawdę usłyszał TO od Angeliny Jolie o trzeciej w nocy. Ukrywał ten fakt wiele lat

06.11.2023 15:20


Daniel Olbrychski, Angelina JolieDaniel Olbrychski to aktor, którego kochają miliony Polaków. Udało mu się także przekonać producentów hollywoodzkiego hitu Salt, by powierzyli mu rolę. Mógł zagrać u boku samej Angeliny Jolie. Przez lata chwalił aktorkę za jej talent, profesjonalizm i urodę. Jednak prawda okazała się inna. Olbrychski wyznał to po dekadzie od zakończenia zdjęć. Słowa amerykańskiej gwiazdy szokują. […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Okrzyknięto ją "Angeliną Jolie polskiej psychologii". Prywatnie jest żoną dziennikarza TVP

23.10.2023 17:59

Maria Rotkiel niedawno poinformowała o swoim złym stanie zdrowia, przez który chwilowo musiała nieco zwolnić tempo życia. A trzeba przyznać, że w kwestiach zawodowych dużo się u niej dzieje. W swojej karierze osiągnęła już naprawdę sporo. Nic dziwnego, że jest uznawana za jedną z najpopularniejszych psycholożek w Polsce.

Źródło: plejada.pl

Szokująca prawda o matce adoptowanego dziecka Jolie. To było od początku kłamstwo

12.10.2023 11:24


Angelina Jolie jest jedną z najbardziej znanych aktorek na świecie. Ale znana jest również — jak niektórzy mówią - "seryjnych decyzji" o adopcji dzieci. Właśnie wyszły na jaw zaskakujące informacje o biologicznej rodzinie jednego z jej adoptowanych dzieci — Zahary.

Źródło: www.pomponik.pl

Angelina Jolie jako Maria Callas. Są pierwsze zdjęcia gwiazdy z planu!

11.10.2023 12:01

Hollywoodzka gwiazda Angelina Jolie gra jedną z największych operowych gwiazd wszech czasów, czyli Marię Callas. Za kamerą stoi Pablo Larraín, reżyser przebojowych filmów o kobietach sławnych i nieszczęśliwych – o księżnej Dianie ("Spencer") i Jackie Kennedy ("Jackie"). Są już pierwsze zdjęcia z tej produkcji.

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

reklama
Kontakt z nami