Wiadomości z tagiem Angelina Jolie  RSS
Tak dziś wygląda córka Angeliny Jolie i Brada Pitta. Shiloh preferuje krótkie cięcie

15.05.2024 23:59

Shiloh jest od najmłodszych lat w centrum uwagi mediów, tak, jak jej rodzice — Angelina Jolie i Brad Pitt. W świetle reflektorów dorastała oraz przeżywała burzliwe rozstanie popularnej pary. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z treningu tanecznego. Córka aktorów wciąż nosi luźne ubrania i lubi krótkie włosy.

Źródło: plejada.pl

Ochroniarz pogrążył Angelinę Jolie. Wyszła prawda o jej małżeństwie z Pittem

10.05.2024 15:05


Angelina Jolie i Brad Pitt od kilku lat mają ze sobą na pieńku, a także walczą o udziały w lukratywnych firmach, zgromadzony majątek i prawo do opieki nad gromadką dzieci. Na przestrzeni czasu aktorka tworzyła narrację, w której w negatywnym świetle stawiała byłego małżonka. Teraz głos w tej sprawie wyjawił ochroniarz gwiazdora i nie zostawił na artystce suchej nitki.

Źródło: www.pomponik.pl

Nie podda się, dopóki go nie zniszczy? Świat śledzi wojnę Angeliny Jolie z Bradem Pittem

20.04.2024 17:59

Angelina Jolie i Brad Pitt przez 11 lat byli złotą parą Hollywood. Gdziekolwiek się pojawiali, nie szczędzili sobie czułości. Dziś rozmawiają tylko przez prawników. Od siedmiu lat toczą sądową batalię. Kiedyś walczyli o opiekę nad dziećmi, teraz o francuską posiadłość. Wielką miłość zastąpiła jeszcze większa nienawiść, padły oskarżenia o przemoc domową. Właśnie rozpoczął się kolejny etap wojny o... różowe wino.

Źródło: plejada.pl

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta ma już 15 lat. Jak dziś wygląda Vivienne?

12.04.2024 11:31

Na premierę brodwayowskiej sztuki Angelina Jolie zabrała ostatnio Vivienne. Córka gwiazdy niedługo skończy 16 lat. Jak dziś wygląda?

Źródło: www.rmf.fm

Jolie zatriumfowała nad Pittem. Sądowa batalia o horrendalnie drogą winnicę wciąż trwa

22.03.2024 12:44


Angelina Jolie i Brad Pitt uchodzili niegdyś za jedną z najgorętszych par show biznesu. Media rozpisywały się o ich relacji, wierząc, że para dożyje razem swoich ostatnich dni. Czas pokazał jednak, że między zakochanymi nie działo się najlepiej. Małżonkowie w końcu zdecydowali się na rozstanie i postanowili poukładać wszystkie swoje sprawy na nowo. Wówczas rozpoczęli sądową walkę o podział majątku, którym razem dysponowali. Zacięcie walczyli m.in. o horrendalnie drogą i świetnie prosperującą winnicę. Już wiadomo, kto zatriumfował w tej...

Źródło: www.pomponik.pl

Pocałunek Angeliny Jolie z bratem był sensacją na Oscarach. "Jestem teraz tak zakochana"

11.03.2024 11:59

Angelina Jolie weszła na scenę i wyznała miłość swojemu bratu. Młoda aktorka odbierała wówczas swojego pierwszego — i jak do tej pory jedynego — Oscara. Następnego dnia zdjęcie, na którym gwiazda całuje o dwa lata starszego Jamesa Havena, trafiło na pierwsze strony gazet. Rodzeństwo nie widziało w tym nic zdrożnego.

Źródło: plejada.pl

Była pierwszym głosem Lary Croft. Ujawniła całą prawdę o powstawaniu "Tomb Raidera" [FRAGMENT KSIĄŻKI]

08.03.2024 11:59

Lara Croft z "Tomb Raidera" jest najpopularniejszą kobietą ze świata gier. Przez prawie 30 lat w silną archeolożkę wcieliło się wiele pań, m.in. Katie Price czy Angelina Jolie. Pierwsza była Shelley Blond, która użyczyła głosu Larze Croft w premierowej odsłonie gry. Mimo gigantycznego sukcesu "Tomb Raidera" aktorka nie przyjęła zaproszenia do współtworzenia kolejnej odsłony przygodówki, co przysporzyło twórcom niemało problemów. "Odtworzenie tej samej roli przez nową aktorkę można było porównać z zagraniem przez nowego aktora Doktora w »Doktorze Who« czy wcieleniem się w nowego Jamesa Bonda" — zauważa Daryl Baxter, autor książki o historii słynnej serii. Przedstawiamy fragment książki "Jak powstawał »Tomb Raider«?".

Źródło: plejada.pl

Zazdrosna Angelina Jolie sabotuje Brada Pitta? "Wygląda na to, że chce go zniszczyć"

04.03.2024 16:25

Od rozstania Angeliny Jolie i Brada Pitta minęły lata, jednak ich drogi wciąż się krzyżują. Para wciąż jest skonfliktowana, a jedna z najnowszych plotek głosi, że aktorka jest zazdrosna i zamierza "zniszczyć" byłego męża.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Wojna im niestraszna. Gwiazdy odwiedzają walczącą Ukrainę

24.02.2024 11:59

Rosyjska inwazja na Ukrainę i ataki na jej stolicę, Kijów, nie powstrzymały celebrytów przed odwiedzeniem ogarniętego wojną kraju. Angelina Jolie spotkała się z osobami, które przeżyły atak rakietowy, a Liev Schreiber znalazł się w schronie przeciwbombowym.

Źródło: plejada.pl

Brad Pitt kontra rosyjski oligarcha. Wojna o francuską winnicę wciąż trwa

13.02.2024 17:59

Brad Pitt walczy w sądzie o odzyskanie kontroli nad francuską winnicą Château Miraval. Jego rywalami są Angelina Jolie i Jurij Szefler, rosyjski oligarcha i właściciel firmy produkującej wódkę Stolichnaya. Hollywoodzki gwiazdor twierdzi, że był "zastraszany".

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami