Wiadomości z tagiem Andrzej Piaseczny  RSS
Andrzej Piaseczny o sylwestrze w Zakopanem! Wiadomo, dlaczego nie wystąpił!

06.01.2022 16:52


Andrzej Piaseczny (51 l.) ma za sobą obfitujący w wiele emocji rok. To właśnie w 2021 Piasek po wielu latach postanowił się "wyautować" i przyznać, że jest gejem. Piosenkarz pożegnał się również z posadą w telewizji publicznej. Teraz w rozmowie z "Faktem" zdradził, dlaczego nie pojawił się na sylwestrze w Zakopanem...

Źródło: www.pomponik.pl

Andrzej Piaseczny skończył 51 lat. Artysta został zaskoczony przez prowadzących „DDTVN”. Wszystko szło na żywo

06.01.2022 16:40


Andrzej PiasecznyAndrzej Piaseczny ma urodziny. Gwiazdor przygotował dla swoich fanów muzyczną niespodziankę. Sam również został zaskoczony przez Chajzera i Ohme.  Andrzej Piaseczny jest jednym z najpopularniejszych wokalistów w kraju. Artysta w 1992 był członkiem zespołu Mafia. Wspólnie nagrali trzy albumy. Po pięciu latach muzyk postanowił jednak działać na własną rękę. W 1998 ukazała się jego pierwsza […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Po jego 50. urodzinach słynne nagranie trafiło do sieci. Andrzej Piaseczny nie zapomni tej imprezy do końca życia

06.01.2022 11:59

Chyba nie ma drugiej takiej osoby w show-biznesie, której 50. urodziny odbiły się tak szerokim echem, jak te świętowane przez Andrzeja Piasecznego. Wokalista przypłacił je zwolnieniem z pracy. W dniu jego 51. urodzin przypominamy, co się działo po tym, jak nagranie z imprezy dostało się do sieci.

Źródło: plejada.pl

Andrzej Piaseczny w nowej piosence. Zobacz klip "Wizje"!

06.01.2022 11:15


Andrzej Piaseczny nadal promuje wydany w ubiegłym roku album "50/50"! Tym razem przygotował dla fanów teledysk, który debiutuje w jego 51. urodziny. Zobacz klip!

Źródło: muzyka.interia.pl

Andrzej Piaseczny świętuje z mamą. "Poprzedni rok nie był taki zły"

06.01.2022 9:38


Wokalista nigdy nie ukrywał, że jest bardzo zżyty ze swoją mamą Alicją. Po raz kolejny spędził urodziny w jej towarzystwie.

Źródło: muzyka.interia.pl

Piasek celebruje 51. urodziny. Towarzyszy mu mama. Pani Alicja także ma święto. Wzruszające, jak oni na siebie patrzą

05.01.2022 21:20


Andrzej Piaseczny świętuje urodzinyAndrzej Piaseczny świętuje urodziny swojej mamy na Instagramie. Zamieścił wzruszające zdjęcie. Co napisał? Andrzej Piaseczny w ubiegłym roku wydał nową płytę 50/50, która ukazała się z okazji okrągłych urodzin piosenkarza. Zrobiło się o niej głośno nie tylko z powodu premiery, ale także coming outu wokalisty, który otwarcie przyznał, że jest gejem. O wszystkim śpiewa w […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Andrzej Piaseczny w końcu go wszystkim pokaże. Decyzja już zapadła!

03.01.2022 16:07

Andrzej Piaseczny wrócił po 4 latach z nową płytą, a z okazji jej premiery podzielił się szczerym wyznaniem. Popularny piosenkarz otwarcie przyznał, że jest gejem. Po kilku miesiącach od wydania albumu premierę będzie miał najnowszy teledysk Piaska do piosenki pt. "Wizje". Wiemy, kiedy ukaże się w Internecie!

Źródło: www.rmf.fm

Andrzej Piaseczny w końcu go pokaże. Decyzja zapadła

02.01.2022 10:17


Andrzej Piaseczny ponownie stał się popularny, gdy po 4 latach wydał nową płytę i jednocześnie wyznał, że jest gejem. Podczas jednego z wywiadów powiedział: "Bardzo długi czas myślałem o tym, że wystarczy być dobrym człowiekiem po to, żeby wzbudzić w innych ludziach sympatię. Żeby dawać przykład tolerancji i akceptacji do człowieka". Teraz fani Piaska z niecierpliwością oczekują nowego teledysku do piosenki "Wizje". Wiemy, kiedy ukaże się w sieci!

Źródło: www.pomponik.pl

Barbara Parzeczewska wygrała "The Voice Senior 2". Co dzieje się z nią dzisiaj?

31.12.2021 8:20

Barbara Parzeczewska wygrała ostatnią edycję "The Voice Senior". W trakcie emisji programu głośno było o osobistej tragedii, jaką przeżyła. 68-latka straciła ukochanego męża, który nie doczekał niestety momentu jej wielkiego triumfu. Co dzieje się dziś z podopieczną Andrzeja Piasecznego z "The Voice Senior"?

Źródło: www.rmf.fm

reklama
Kontakt z nami