Wiadomości z tagiem Andrzej Piaseczny  RSS
Marcin Gortat ostro o gwiazdach zniechęcających do szczepień: „Powiedzcie ludziom, którzy umarli, że mogli brać witaminy”

08.12.2021 12:00


Marcin Gortat, Edyta GórniakMarcin Gortat nie rozumie postawy antyszczepionkowców. Ma sporo uwag do gwiazd i znanych osób, które publicznie zniechęcają Polaków do wakcynacji. Jak ocenił poglądy Edyty Górniak? Coraz więcej gwiazd publicznie zachęca Polaków do przyjmowania szczepień na koronawirusa. W gronie zwolenników wakcynacji są Małgorzata Rozenek, Andrzej Piaseczny, Krystyna Janda, Beata Tadla i Marcin Gortat. Sportowiec w rozmowie […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Andrzej Piaseczny zaszczepiony trzecią dawką. W komentarzach gorąca dyskusja

08.12.2021 6:45


Na Instagramie Andrzej Piaseczny opublikował zdjęcie, na którym widać, jak przyjmuje trzecią dawkę szczepionki przeciwko koronawirusowi. Jego decyzja wywołała burzę wśród komentujących. Co napisał popularny wokalista i juror ostatniej edycji programu "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami"?

Źródło: muzyka.interia.pl

Andrzej Piaseczny przyjął trzecią dawkę szczepionki. Dosadnie odpowiedział hejterowi

07.12.2021 17:59

Andrzej Piaseczny przyjął trzecią, przypominającą dawkę szczepionki na COVID-19. Pod zdjęciem piosenkarza z gabinetu lekarskiego pojawiło się wiele komentarzy od tzw. antyszczepionkowców. Na jeden z nich artysta dosadnie odpowiedział.

Źródło: plejada.pl

Piasek przyjął trzecią dawkę szczepionki na COVID-19. Antyszczepionkowcy ruszyli do akcji. W komentarzach burza

07.12.2021 15:00


Andrzej PiasecznyAndrzej Piaseczny zaszczepił się trzecią dawką szczepionki na koronawirusa. Wszystko pokazał w sieci, a pod postem rozpoczęła się gorąca dyskusja. Internauci nie odpuszczają.  Andrzej Piaseczny to wokalista, który od kilku dekad robi wielką karierę w świecie muzyki. Jest niezwykle popularny i zgromadził wokół siebie ogromną liczbę fanów. Każda z jego kolejnych piosenek staje się wielkim […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Andrzej Piaseczny wróci do TVP?! "Nic nie trwa wiecznie" TYLKO U NAS!

07.12.2021 9:13


Andrzej Piaseczny kilka miesięcy temu postanowił po wielu latach dokonać coming outu. Niedługo po opuszczeniu szpitala, do którego trafił z powodu ciężkiego przebiegu COVID-19 oznajmił, że jest gejem. To wyznanie przysporzyło mu kilku nieprzyjemności, zrezygnował również z pracy w telewizji publicznej. Teraz zdradził, że chciałby pewnego dnia ponownie wrócić do TVP!

Źródło: www.pomponik.pl

Andrzej Piaseczny broni Barbary Kurdej-Szatan. Sam podpadł za skandowanie "J***ć PiS"

01.12.2021 11:59

Andrzej Piaseczny kilka miesięcy temu stał się ofiarą własnych słów, które wypowiedział na imprezie urodzinowej. Obecnie z ostrą falą krytyki nadal walczy Barbara Kurdej-Szatan, która publicznie skrytykowała agresywne zachowanie niektórych funkcjonariuszy Straży Granicznej. Piosenkarz zabrał głos w sprawie zachowania koleżanki. "Jesteśmy ludźmi i mamy czasem prawo do emocji, z którymi ktoś może się nie zgodzić" - twierdzi.

Źródło: plejada.pl

Andrzej Piaseczny ma pomysł, jak rozwiązać sytuację na granicy. "To jest kryzys humanitarny"

08.11.2021 23:59

Andrzej Piaseczny połączył się ze swoimi obserwatorami na Instagramie, aby na żywo odpowiedzieć na najbardziej nurtujące ich pytania. Wśród tematów, które zostały poruszone znalazła się kwestia dotycząca sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Wokalista powiedział, jak wyobraża sobie rozwiązanie tego problemu.

Źródło: plejada.pl

Andrzej Piaseczny szczerze o swoim coming oucie i wierze

04.11.2021 13:30


Wczoraj odbyła się oficjalna premiera filmu "Wszystkie nasze strachy". Wśród obecnych gości znalazł się m.in. Andrzej Piaseczny. W kontekście tematyki filmu opowiedział nam o swoich przemyśleniach dotyczących kwestii wiary i swojego coming outu.

Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami