Wiadomości z tagiem Agnieszka Hyży  RSS
Ekscentryczna Agnieszka Hyży na promocji książki. Tego się po niej nie spodziewaliśmy

01.10.2019 12:17

Agnieszka Hyży pojawiła się na promocji książki makijażystki gwiazd. Jej zachowanie wzbudziło niemałą sensację.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Dramat Agnieszki Hyży. Trafiła do psychologa!

18.09.2019 11:59


Agnieszka Hyży (34 l.) jest obecna w show-biznesie od kilkunastu lat. Dopiero teraz jednak dziennikarka wyjawiła prawdę o krytyce, której doświadczyła. Okazuje się, że przypłaciła to zdrowiem!

Źródło: www.pomponik.pl

Agnieszka Hyży o cieniach sławy. "Zapłaciłam swoje frycowe"

18.09.2019 11:59

Zdarza się, że gwiazdy czasem opowiadają nie tylko o blaskach, ale i cieniach sławy. Czy Agnieszka Hyży też je dostrzega? Dziennikarka pracuje w branży już ponad 15 lat. Postanowiliśmy więc zapytać ją, czy dostrzega minusy życia na świeczniku. - Wiele rzeczy jest rozszarpywanych przez media – przyznała.

Źródło: plejada.pl

Zapytaliśmy gwiazdy dlaczego kłamią

04.09.2019 17:59

Ślub Blanki Lipińskiej okazał się dobrze przygotowaną akcją marketingową. Część jej fanów poczuła się jednak zawiedziona, że nabrała się na ten fake news. Postanowiliśmy więc zapytać gwiazdy, co sądzą o tego typu wiadomościach. - Jeżeli mówimy o pozytywnych wiadomościach, to nie mam nic przeciwko – przyznała nam Agnieszka Hyży.

Źródło: plejada.pl

Agnieszka Hyży zaskoczyła stylizacją na imprezie. Faktycznie, trudno przejść obok niej obojętnie

04.09.2019 17:59

Agnieszka Hyży była jedną z gwiazd Flesz Fashion Night 2019. Prezenterka skutecznie skupiła na sobie uwagę fotoreporterów, zakładając na głowę dość niecodzienną ozdobę. Gwiazda Polsatu paradowała po czerwonym dywanie... w opasce z wielkimi wiśniami. Zobacz zdjęcia.

Źródło: plejada.pl

Agnieszka Hyży na Flesz Fashion Night 2019. Wszyscy patrzyli na jej głowę. Już bardziej zaszaleć nie mogła!

03.09.2019 21:29


Agnieszka Hyży była jedną z gwiazd, które pojawiły się na Flesz Fashion Night 2019.  Powszechnie wiadomo, że jest jedną z najpiękniejszych kobiet w polskich mediach. Jej stylizacje są zawsze doskonale dopasowane i dopracowane. Tym razem jednak, dziennikarka mocno zaszalała. Zobaczcie, czym przyozdobiła głowę! Agnieszka Hyży to obecnie jedna z najpopularniejszych prezenterek w Polsce. Razem z Pauliną Sykut-Jeżyną […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Flesz Fashion Night 2019. Kreacje gwiazd na imprezie: Julia Wieniawa, Marina, Karolina Szostak, Paulina Sykut

03.09.2019 20:55


Flesz Fashion Night 2019 – kreacje gwiazd na gali zrobiły na nas spore wrażenie! Julia Wieniawa, Małgorzata Socha, Agnieszka Hyży wybrały suknie, o których będzie mówiło się latami! Kto jeszcze zaszalał i zafundował nam stylizację w najlepszym wydaniu? Zajrzyjcie do galerii. Flesz Fashion Night 2019, to impreza, obok której nie można przejść obojętnie. Skupia miłośników mody, […]

reklama
Kontakt z nami