Wiadomości z tagiem Agnieszka Dygant  RSS
Dygant już tak nie wygląda. Zaszalała z fryzurą i została blondynką!

27.01.2023 10:25


Agnieszka Dygant w tym roku będzie świętować 50. urodziny, ale nadal może pochwalić się młodzieńczym wyglądem. Na przestrzeni lat aktorka przyzwyczaiła już swoich fanów do częstych metamorfoz, ale jej ostatnia zmiana zaszokowała publikę. Artystka opublikowała serię zdjęć w krótkich, blond włosach. Do twarzy jej w takim kolorze?

Źródło: www.pomponik.pl

Agnieszka Dygant pochwaliła się budową domu. Wiadomo, jak będzie wyglądać [ZDJĘCIA]

29.12.2022 17:59

Agnieszka Dygant kilka razy "zapraszała" do swojego mieszkania obserwatorów i pokazała im, jak się urządziła. Za jakiś czas będzie mogła zaprezentować im nową przestrzeń. Aktorka pochwaliła się budową domu i pokazała pierwsze zdjęcia.

Źródło: plejada.pl

Agnieszka Dygant buduje dom! Podekscytowana opowiedziała o postępach prac. Pierwsze zdjęcia trafiły do sieci. Będzie pięknie!

28.12.2022 22:40


Agnieszka Dygant buduje domAgnieszka Dygant i jej mąż postanowili wybudować dom. Tuz po świętach aktorka po raz pierwszy opowiedziała o postępie prac. Pokazała też pierwsze zdjęcia.  Agnieszka Dygant to aktorka, która sławę zyskała głównie za sprawą brawurowo zagranych ról w serialach. Najpierw pojawiła się w roli salowej Mariolki w Na dobre i na złe, a później dostała główną […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Agnieszka Dygant o dzieciństwie. "Rzeczy trudne pozapominałam"

22.12.2022 11:59

Agnieszka Dygant od lat stara się chronić swoje życie prywatne, a w mediach społecznościowych na próżno szukać wielu rodzinnych kadrów. W rozmowie z Magdą Mołek zrobiła jednak wyjątek i zdecydowała się opowiedzieć o swoim dzieciństwie oraz młodszej siostrze. Jak wyglądała jej relacja z 17 lat młodszą Natalią?

Źródło: plejada.pl

Agnieszka Dygant tłumaczy się z "kompromitacji" w "Milionerach". Przed grą usłyszała jedną rzecz

21.12.2022 11:59

Agnieszka Dygant niedawno brała udział w "Milionerach", ale odpadła już po drugim pytaniu, co sama określiła jako "kompromitację". W najnowszym wywiadzie po raz pierwszy odniosła się do nieudanego występu w teleturnieju TVN. Wspomniała słowa, które usłyszała od Tomasza Karolaka jeszcze przed rozpoczęciem gry.

Źródło: plejada.pl

Agnieszka Dygant pierwszy raz opowiedziała o 12-letim Xawerym. Przed nimi trudny okres. „Nie chciałabym stracić kontaktu z moim synem”

15.12.2022 15:00


Agnieszka DygantAgnieszka Dygant rzadko mówi publicznie o swoim 12-letnim synu. Okres dojrzewania nie jest najłatwiejszy dla Xawerego i jego mamy. Jak sobie z tym radzą? Agnieszka Dygant to jedna z najbardziej lubianych przez widzów aktorek. Jej wielka sława rozpoczęła się od momentu, w którym pojawiła się w serialu Niania. Ten hitowy sitcom doczekał się kilku sezonów, a już […]

Źródło: jastrzabpost.pl

"Ale wieś". Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak nie popisali się w "Milionerach"...

02.12.2022 12:00

Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak oraz Wojciech Malajkat i Jacek Borusiński - gwiazdy filmu "Listy do M. 5" - pojawili się wczoraj w specjalnym odcinku "Milionerów", by sprawdzić swoją wiedzę i zawalczyć o jak największą wygraną (przekazywaną na rzecz podopiecznych Fundacji TVN). Zasady gry były takie same jak zawsze, z jednym wyjątkiem - goście odpowiadali na pytania zadawane przez Huberta Urbańskiego w parach. Niestety, w przypadku Agnieszki i Tomka powiedzenie "co dwie głowy, to nie jedna" nie sprawdziło się...

Źródło: rozrywka.dziennik.pl

Karolak i Dygant odpadli na drugim pytaniu mikołajkowego odcinka "Milionerów". "Ale wieś"

02.12.2022 10:30

W czwartek 1 grudnia na antenie TVN wyemitowano specjalny, mikołajkowy odcinek teleturnieju "Milionerzy". Gwiazdy odpowiadały na pytania parami, a wygrane pieniądze były przeznaczone na cele charytatywne. Pierwszy raz w historii zdarzyło się, żeby w takim odcinku ktoś odszedł z zerem! Taki pech spotkał Tomasza Karolaka i Agnieszkę Dygant.

Źródło: www.rmf.fm

Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak nie popisali się w "Milionerach". "Ale wieś"

01.12.2022 23:59

Pytania dotyczące zespołów muzycznych, geografii, słynnych powiedzeń oraz historii. W czwartkowym odcinku "Milionerów" nie zabrakło emocji. Było to bowiem kolejne specjalne wydanie programu, tym razem z okazji Mikołajek. Podziwialiśmy w nim zmagania bohaterów filmu "Listy do M.". Jak sobie poradzili? Szczegóły poniżej.

Źródło: plejada.pl

Dygant i Karolak w "Milionerach" padli na pytaniu o włoskie określenie "dolce far niente". "Ale wieś!"

01.12.2022 21:11


W specjalnym odcinku teleturnieju "Milionerzy" Hubert Urbański gościł celebrytów. O milion na cele charytatywne walczyli aktorzy komedii romantycznej "Listy do M.":  Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak oraz Wojciech Malajkat i Jacek Borusiński.

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami