Wiadomości z tagiem Agnieszka Chylińska  RSS
Jurorzy wybiorą półfinałową 40! Kto wystąpi w odcinkach na żywo?

16.10.2019 20:23

W najbliższym odcinku „Mam talent!” Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola wybiorą czterdziestu najzdolniejszych uczestników tegorocznej edycji show. Kto trafi do odcinków na żywo i zawalczy o 300 tysięcy złotych?

Seksowne tańce, akrobacje i głosy, które zachwyciły jurorów! Kto pojawił się na kolejnym castingu?

28.09.2019 21:30

Za nami kolejny castingowy odcinek "Mam talent". Kto tym razem pojawił się przed Agnieszką Chylińską, Małgorzatą Foremniak i Agustinem Egurolą? Kto zachwycił jurorów, a kto nie dostał się do programu?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Co Agnieszka Chylińska ma na głowie? Teraz to dopiero zaszalała!

27.09.2019 5:00


Agnieszka Chylińska słynie już z kontrowersyjnych stylizacji, tatuaży, sposobu wyrażania się, ale… Teraz przeszła samą siebie!  Utarło się, że Agnieszka Chylińska jest wulgarna. Jej muzyczny charakter tylko tego dowodzi. Utwory takie jak Gorąca prośba czy Mam zły dzień mogą nie spodobać się tym, którzy stronią od przekleństw i krzyków. Tym razem jednak i oni znajdą w […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Agnieszka Chylińska w jesiennej czapce. Zrobiła ją sama?

26.09.2019 11:55


Agnieszka Chylińska udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym pochwaliła się przygotowaniami do jesieni. Zajęła się robieniem czapek na drutach?

Źródło: kobieta.interia.pl

(Nie)odkryte nadzieje Plejady. Przed laty oczarowała samą Agnieszkę Chylińską. Obecnie marzy o występie na Open'erze!

24.09.2019 23:59

Aleksandra Kozubal zdobyła rozgłos bardzo udanym występem w programie "Mam talent!", w którym oczarowała swoimi umiejętnościami wszystkich jurorów. Zdolności nastolatki doceniła wówczas między innymi Agnieszka Chylińska, która przed kamerami zachwycała się jej głosem. Dziś, czyli sześć lat później, piosenkarka wciąż realizuje swoje marzenia. Kim jest?

Źródło: plejada.pl

Polskie gwiazdy porzuciły samochody. Kto przesiadł się na rower?

22.09.2019 11:59

Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Joanna Jabłczyńska, Marcin Meller i wiele innych gwiazd. Co je łączy? Wszystkie uwielbiają jeździć na rowerze. 22 września wypada Światowy Dzień bez Samochodu, a my prezentujemy celebrytów, którzy też chętnie porzucają ten środek lokomocji.

Karolina Lenarcik i Karol Mental swoim tańcem zachwycą jurorów?

19.09.2019 9:20

Karolina Lenarcik i Karol Mental na castingach w "Mam talent"! Jak na ich taniec zareagowali Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Agustin Egurrola? Zobacz fragment odcinka!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Złoty przycisk w "Mam talent": Kim jest Maya Thomas?

15.09.2019 10:31


15-letnia Maya Thomas najbardziej urzekła Agnieszkę Chylińską, która zdecydowała się wcisnąć Złoty przycisk, dający młodej wokalistce awans bezpośrednio do półfinałów "Mam talent".

Źródło: muzyka.interia.pl

reklama
Kontakt z nami