Wiadomości z tagiem Agent  RSS
Jarosław Kret pokonał depresję i pokazał zdjęcia. "Chorzy cierpią w milczeniu"

16.08.2019 17:59

Jarosław Kret zmagał się z depresją. Pogodynek i uczestnik programu "Agent - Gwiazdy" wrzucił na Instagram zdjęcia, na których pokazał, jak zmienił się przez ostatni rok. Zaapelował też do wszystkich o wsparcie osób, zmagających się z depresją.

Źródło: plejada.pl

Marcin Meller: gdybym nie podchodził do życia z poczuciem humoru, zwariowałbym we współczesnej Polsce

16.08.2019 12:01

Marcin Meller pisał reportaże z wojen, szefował "Playboyowi", prowadził "Agenta". Niedawno, po raz drugi w karierze, pożegnał się z "Dzień Dobry TVN". Śmieje się, że do trzech razy sztuka i nie wyklucza powrotu do telewizji śniadaniowej. Od kilku lat pisze felietony – o sobie, swojej rodzinie, a także o sytuacji w naszym kraju. Niektóre z nich wydał w książce "Nietoperz i suszone cytryny". Podchodzi do życia z poczuciem humoru. Nie wszyscy jednak je rozumieją. Wielokrotnie swoimi tekstami wywoływał burze. Dostawało mu się zarówno od prawicy, jak i lewicy. Nie wstydzi się swoich poglądów i czuje się patriotą. Z dziennikarzem, specjalnie dla Plejady, rozmawiał Michał Misiorek.

Źródło: plejada.pl

Gwiazda "Agenta" podzieliła się dramatyczną historią. "Moje serce zamarło"

15.08.2019 11:59

Gwiazda programu "Agent", blogerka i podróżniczka Anna Skura, podzieliła się z fanami na Instagramie dramatyczną historią. Dopiero po paru miesiącach od wypadku wyznała, co się stało. Została poparzona. Teraz próbuje pomóc innym i prosi fanów o wsparcie.

Źródło: plejada.pl

Wiesz, że Odeta Moro posługuje się na co dzień drugim imieniem? Dowiedz się, jak brzmi pierwsze

13.08.2019 11:59

Odeta Moro zaskoczyła internautów, gdy na jaw wyszły jej prawdziwe personalia. Jak naprawdę nazywa się znana prezenterka i tytułowa antybohaterka programu "Agent - Gwiazdy"? Poznajcie prawdziwe imiona i nazwiska innych polskich gwiazd.

Źródło: plejada.pl

Edyta Górniak gwiazdą jesiennej ramówki TVN. Tabloid zdradza szczegóły jej kontraktu

07.08.2019 12:00

Po krótkiej przygodzie z programem "Agent", Edyta Górniak jesienią powróci na antenę TVN z własnym show. Stacja nie żałowała ponoć pieniędzy, by ściągnąć gwiazdę do swej ramówki.

Źródło: rss.dziennik.pl

Reality show Edyty Górniak będzie lepsze niż Iron Majdan! Za co TVN zapłaci jej aż milion złotych?

07.08.2019 9:42


Edyta Górniak zostanie gwiazdą reality show. Co wydarzy się na ekranie? Do mediów dotarły zaskakujące informacje. Zobacz, co ujawniono.  Edyta Górniak wystąpiła w programie Agent Gwiazdy. Chociaż pojawiła się w nim tylko przez chwilę, stacja TVN dostrzegła jej potencjał i zaproponowała własne reality show. Piosenkarka propozycję przyjęła. Program na antenie zadebiutuje już w październiku. Na kilka tygodni […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Historia agentki FBI i seksownej archeolożki w TV! Co warto obejrzeć w środę?

06.08.2019 22:53

Program tv na środę: dziś w tv m.in. ["Tajemnica Brokeback Mountain", "Igrzyska śmierci", "Lara Croft: Tomb Raider" oraz komedia "Jutro będzie futro", a na tym oczywiście jeszcze nie koniec. Sprawdź nasz program tv na środę. Co jeszcze warto obejrzeć 7.08.2019 r. w TV?

Źródło: www.telemagazyn.pl

reklama
Kontakt z nami